POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 treba mi pomoc i savjet

Go down 
2 posters
AutorPoruka
seka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Location : lukavac
Registration date : 2008-08-30

treba mi pomoc i savjet Empty
KomentarNaslov komentara: treba mi pomoc i savjet   treba mi pomoc i savjet EmptyFri Oct 31 2008, 22:59

UDOMILA SAM 4 MACE SA ULICE I SVE SE SUPER SLAZU ALI U CETVRTAK NA DVORISTU SAM NASLA JOS JEDNU MACU I I NJU UDOMILA .MACA JE ZENKICA CISTO BIJELE BOJE IMA JEDNO PLAVO A DRUGO ZUTO OKO MISLIM DA JE RASNA MACKA KARAKTERISTICNO JE I DA IMA VRHOVE USIJU UVINUTE KA NAZAD.DA LI NEKO ZNA KOJA JE TO PASMINA.A TU JE I PROBLEM UZASNO JE AGRESIVNA TUCE OSTALE MACKE I NE DA IM PRICI HRANILICI A AKO JE SITA ONADA CUVA HRANU CISTO IZ PAKOSTLUKA. scratch
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

treba mi pomoc i savjet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba mi pomoc i savjet   treba mi pomoc i savjet EmptySat Nov 01 2008, 00:10

To mi se cini da je turski van
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Gost
Gost




treba mi pomoc i savjet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba mi pomoc i savjet   treba mi pomoc i savjet EmptySat Nov 01 2008, 08:50

ja mislim da je to maca ris takvih ima u mome mjestu hodaju po sumi ali su rijetke imaju siljate usi agresivne su i jedu sve osim baklave ehheh
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

treba mi pomoc i savjet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba mi pomoc i savjet   treba mi pomoc i savjet EmptySat Nov 01 2008, 11:50

vidi ako je ta maca potpuno bijela i ima dva različita oka onda je turski van...to mozes provjeriti tako sto ces staviti lavor vode pred nju...ako je turski van rado ce prici vodi da se sama okupa,...a to sto je agresivna neznam sta bi joj moglo biti....mozda je bjesna,,dovedi je veterinaru...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

treba mi pomoc i savjet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba mi pomoc i savjet   treba mi pomoc i savjet EmptySat Nov 01 2008, 12:10

Evo ti sa wikipedie o turskom vanu
"Ovo je poludugodlaka mačka čvrste konstitucije, dugog i mišićavog tijela, srednje veličine. Karakteriše je vesela narav i izrazita naklonost ka vodi (karakteristika rase da voli da pliva). Glava je trouglastog oblika, sa srednje dugim i ravnim nosem, brada je izražena. Njuška joj je ružičasta. Uši su srednje veličine ili velike dobro obrasle dlakom, široke osnove sa blago zaobljenim vrhovima. Posebno se cijeni kada su uši spolja bijele, a unutrašnja strana blijedo ružičasta. Ušne školjke su razmaknute i srednje visoko usađene. Oči turske van mačke su blago ukoso postavljene, krupne i ovalnog oblika. Mogu biti plave, boje ćilibara, ili različito obojene, a očni kapci treba da su oivičeni ružičastom kožom. Vrat je snažan i nastavlja se na snažno tijelo. Noge ove mačke su srednje duge sa okruglim šapama koje su dobro obrasle dlakom. Rep je srednje dug, kitnjast. Dlaka je poluduga, meka i svilenkasta, ali nema poddlake."
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Sponsored content





treba mi pomoc i savjet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba mi pomoc i savjet   treba mi pomoc i savjet Empty

Na vrh Go down
 
treba mi pomoc i savjet
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» dugodlaki macic trazi dom-hitno!
» Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce
» pomoc
» pomoc!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: