POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka

Go down 
2 posters
AutorPoruka
geiko
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 15
Registration date : 2007-09-23

Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty
KomentarNaslov komentara: Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka   Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka EmptyMon Oct 08 2007, 12:32

Zdravo,

Opet sam nasla maleno mace, staro je mozda 2 sedmice, ne znam dobro procijeniti. Skoro ju je zgazilo auto na raskrsnici, neki covjek je spasio, pa je onda sutao nogom, malena je upala u lokvu do koljena Sad
Ja sam pretrazila okolinu za drugim macicima ili eventualno mamom, nisam nista uspjela naci. Sta cu, donijela sam je kuci, sada vise nemam problem sa roditeljima, tako da cu je zadrzati.

Mozete li mi molim vas pomoci samo do ponedjeljka andjelak jer ja u srijedu moram u Travnik na lijecenje i vracam se u ponedjeljak ujutro. Ima li neko eventualno macu sa macicima pa da Tackica (tako se zove) mozda sisa mlijeko.

Nadam se da ce se neko javiti, znaci samo do ponedjeljka.
HVALA, Nerina
Na vrh Go down
geiko
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 15
Registration date : 2007-09-23

Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka   Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka EmptyMon Oct 08 2007, 17:40

Ja cu obezbijediti hranu (mada nisam sigurna da moze ista osim mlijeka), novac, sta god treba... samo neka neko udomi Tackicu na 4 dana.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka   Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka EmptyMon Oct 08 2007, 19:08

Ne bih da pametujem jer ti konkretno ne mogu pomoci, ali sta mislis da stavimo molbu na sarajevo-x.com forum. Ako zelis ja cu to uraditi
Na vrh Go down
Gost
Gost




Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka   Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka EmptyMon Oct 08 2007, 20:32

znam ali mali je teze to uraditi na 4 dana...
Vjeruj da nemam psa kao sto imam, preljubomornog izasla bih ti u susret ta 4 dana, ali nazalost macke u moju kucu, kao ni druge zivotinje jednostavno ne mogu uci od Minnie
Na vrh Go down
geiko
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 15
Registration date : 2007-09-23

Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka   Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka EmptyTue Oct 09 2007, 09:37

U svakom slucaju hvala!
Sta mislite bi li je mogla odnijeti u sos centar? Tamo ima i drugih macica, pa bi se ona mogla igrati. Naravno, znam da oni svakako uvijek imaju i previse posla, ali nisam se ni mislila onako dzaba uvaliti. Sigurno bi im pomogla donacija u vidu novca ili hrane, kako zele.

Ako neko iz sos centra vidi ovaj post, molim vas javite se Smile

Jucer je dolazio veterinar, mala ima ocnu infekciju (ali od ove masti joj je hvalaBogu vec puuuno bolje), jedno oko joj je jucer bilo skroz zatvoreno. Ima i gliste, ali dobija sirup. Jucer se dusa meni popiskila u krilo Sad ali je jutros sama otkrila cari pijeska Laughing tako da nemate brige ni s tim. Presmijesna je kada trci pa joj guza isklizne ili kada pokusava preskociti prag.

P.S.: Hvala Jaco, postavicu post na SarajevoX
Na vrh Go down
geiko
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 15
Registration date : 2007-09-23

Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka   Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka EmptyWed Oct 10 2007, 16:16

Tackica je udomljena do ponedjeljka maca
HVALA Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka   Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka Empty

Na vrh Go down
 
Maleno mace, treba mi pomoc do ponedjeljka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» treba mi pomoc i savjet
» Preslatko mace
» male mace
» Potrebna slika mace

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: