POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce

Go down 
+3
Ma_ja
D.
velja
7 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptySun Sep 14 2008, 23:41

Ako je neko voljan da pomogne Meliti u improviziranom sklonistu za kuce i mace, to moze ciniti svaki dan od 13 do 16 sati. Pomoc je potrebna u pranju sudja, mijenjanju vode, odnosenja smeca i setanje pasa dok Melita ocisti boxove.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyMon Sep 15 2008, 00:13

tinchy (citat):
velja (citat):
Ako je neko voljan da pomogne Meliti u improviziranom sklonistu za kuce i mace, to moze ciniti svaki dan od 13 do 16 sati. Pomoc je potrebna u pranju sudja, mijenjanju vode, odnosenja smeca i setanje pasa dok Melita ocisti boxove.

Neki kad su dosli pomoc, bili su otjerani.. Rolling Eyes
Tinchy, to o cemu i na koji nacin govoris je destrukcija i nikako prijateljski odnos.
Ja bolje od tebe znam sta se tamo desava.
Isto tako znam sto sam zatrazio pomoc Meliti.
Najlakse je dici ruke od svega.
Stvari treba popravljati i graditi nove odnose. Sujeta nije dobra ni za koga, Pogotovo u poslu kada nekom pomazes svojom voljom.
Mozes pomoci ako hoces ali i ne moras. Svi bi bili sretniji da imamo bolje uslove. No, daleko smo od toga za sada, sto ne znaci da bolje nece biti ako ustrajemo.
Sujeta i destrukcija nikom dobra donijela nije.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyMon Sep 15 2008, 08:33

E ovako..po ovom pitanju osjecam duznom da se javim...ja znam da je Melita nezgodna itd itd, ali meni NIKAD nije rekla ni jednu ruznu rijec...Melita ima pricu koju svakom prica, ja sam lijepo otisla i rekla, ja nemam namjeru da Vam smetam nego da Vam pomognem, bice i Vama lakse, i brze ce se sve zavrsit, na isti nacin je jako dobro prihvatila i Hitmana, Darius_Maximusa i njegovu Selmu i jos nas nekoliko koji smo u to doba redovno isli...Meliti je muka i od onih za koje sam sama svjedocila koji dodju eto kao da pomognu i onda Melita kaze ajde ovaj karton odnesi do kontejnera a taj neko izjavi jaaao ne mogu meni se to gadi...
Prema tome, opet se vracamo na to da li je u pitanju sujeta ili je u pitanju ma neka mi prica ko sta hoce idem pomoci cukama...
Na vrh Go down
Ma_ja
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-09-12

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyFri Sep 19 2008, 11:37

Obzirom da ne znam tu tetu Melitu,ja cu otici za koji dan. To sam planirala svejedno da uradim,samo dok mi prodju rokovi slijedece sedmice. Nista mi se ne gadi dovoljno da kazem da ne zelim to raditi,tako da se nadam da me nece teta osamariti Smile
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyFri Sep 19 2008, 12:48

Ma_ja (citat):
Obzirom da ne znam tu tetu Melitu,ja cu otici za koji dan. To sam planirala svejedno da uradim,samo dok mi prodju rokovi slijedece sedmice. Nista mi se ne gadi dovoljno da kazem da ne zelim to raditi,tako da se nadam da me nece teta osamariti Smile
Hvala Ma_ja,
Nije Melita jos nikog tukla do sada, ali zato svaki dan brine o kucama i macama. Kako tako ali brine, i nije kratkog daha kao vecina nas. Dakle ne radi to sporadicno, nego godinama, svaki dan poslije svog redovnog posla, orilo, gorilo, padalo, nepadalo, praznik, nepraznik...................
Svidjala se ona nama ili ne, ja je zbog toga postivam, a licno misljenje o bilo cijem karakteru zadrzavam za sebe i ne prosipam ga po forumima kao sto je ovaj, a ciji je cilj spasavanje zivota unesrecenih zivotinja.
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyWed Sep 24 2008, 13:37

Par komentara je obrisano !!!
Ko hoce da pomogne, neka ide i neka pomogne. Ko nece da pomogne neka se poklopi usima i neka suti.

@Tinchy
@Aldin Pasic

Pa metar mu kukuruzne slame da prostite je+be+m !!! Vi stvarno ko da nemate preca posla. Ja ne volim Melitu, ali kad god sam otisao da joj pomognem nisam imao problema. Prema tome, sve zavisi od vaseg stava.


p.s. Tinchy tebi cu usi da iscupam sto ja moram da moderisem teme umjesto tebe. Kao moderator, ti si u sluzbi JR&M ( Javni Red & Mir ) na forumu. Nema bacanja hejta, nema flejmova, nema trolovanja i slicno !!! Ti ovdje moras da budes totalno neutralna !
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyMon Nov 17 2008, 22:25

NE shvatam cemu sve ovo? Teta Melita je jedna divna zena,koja bi vecini nas koji se kao deklarisemo volimo pse...mace... da bude uzor.
Ja sam neki dan sa njom provela 4 sata cisteci boxove i zena nije niti jednu jedinu ruznu rijec uputila meni!
Ona je za men heroj,koji kako cika Veljo kaze ne mari ni za petak ni za sveca,nego svaki dan predano cisti,hrani te jadne zivotinje.Svaka joj cast!
A ovo sto nekji kazu da su bili otjerani,kako i ne bi?!
Zena kaze da joj dolaze neki tinejdjeri kojima sta god da kaze njihovi su oodgovori:ne mogu,strah me,gadi mi se...
Pa ako je nekog straha pasa(koji uopce nisu opasni) nije mi jasno koji djavo uopce idu tamo?!
Nemojte zenu klevetati bezveze,nego ajde ako ste ljubitelji zivotinja i imate slobodnog vremena pomozimo i Meliti,ali ne toliko njoj koliko tim cukicama!
Kjudi,manje price vise djela!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyTue Nov 18 2008, 00:06

samra_h (citat):

A ovo sto nekji kazu da su bili otjerani,kako i ne bi?!
Zena kaze da joj dolaze neki tinejdjeri kojima sta god da kaze njihovi su oodgovori:ne mogu,strah me,gadi mi se...
Pa ako je nekog straha pasa(koji uopce nisu opasni) nije mi jasno koji djavo uopce idu tamo?!

Eh ovako nemam namjeru da se svadjam niti da bilo koga po forumu provlacim, ali mogu ti reci da kad smo isli Nermina (clanica SOS-a), Dino (clan SOS-a), Elvira (clanica SOS-a) i ja (clanica SOS-a) da smo uvijek dijelili poslove. Nerma i Elvira su same zeljele da ciste boxove,mislim okej, ali smo onda Dino i ja vodali pse. Nikad nisam rekla: "Jaoo fuj ovo mi se gadi!" ili "Strah me.." Kad je trebalo stavljati novine i kartone po boxovima stavljala sam jer nismo uvijek nas cetvero isli vec nekad samo dvoje... A i nije me bilo strah da udjem Rexu u box, iako je teta Melita rekla da se pazim jer je agresivan nemampojma . I da, jos nesto, mi smo isli uvijek prije nego sto teta Melita dolazi, da prije nje poradimo da se ne bi ona mucila.. Ali eto nekome ces necim pomoci, a nekome odmoci. Sve najbolje teta Meliti, rijetko bi ko radio ono sto ona radi, ali ko zeli neka ide u azil pomoci ko ne zeli ne biste ga trebali prozivati po forumu, svako ima svoje razloge za nesto sto bi uradio ili sto ne bi.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyTue Nov 18 2008, 01:10

Tinchy,niko ovdje nikog ne proziva sto pomaze ili ne.Ja samo kazem da umjesto trosenja energije na pricu o tome kakva je ili nije teta Melita,pomognemo na bilo koji nacin(kako ko moze) taj azil u Sarajevu konacno zazivi. Nista vise ja nisam htjela reci, mislim da svak od nas moze pomoci na svoj nacin...sto je u svakom slucaju kvalitetnije od klevetanja nekoga.
Svaka cast tebi i nabrojanim clanovima,niko tebe nije prozivao i ne znam zasto si se nasla prozvanom.Ja sam samo rekla kakvi sve clanovi SOS-a odlaze "pomoci" a u stvari samo odmazu.Naravno to se nije odnosilo na tebe, i druge clanove koji se trude pomoci.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyWed Dec 03 2008, 20:46

Potrebna je pomoc oko ciscenja i hranjena pasa u improvizovanom sklonistu u Bihackoj 17, od 13 do16 sati svakog dana.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyMon Dec 29 2008, 11:38

velja (citat):
Potrebna je pomoc oko ciscenja i hranjena pasa u improvizovanom sklonistu u Bihackoj 17, od 13 do16 sati svakog dana.
Hladno je. U Bihackoj 17, treba samo pomoci da se psii nahrane i prosetaju. Ako Melita i ja umremo sta ce biti sa njima. Silva je vec obolila.
Svi od SOSa se traze pomoc kada licno imaju problem sa zivotinjom. Kasnije se izgubi interesovanje za njenu daljnu sudbinu.
Od kuknjave za njihovu nesrecu, nezbrinute zivotinje nemaju nikakve koristi. Ni od pljuvanja po sintorima. Da smo mi drugaciji i sintori bi imali manje posla ili ih ne bi nikako bilo.
Na vrh Go down
anelak
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2009-01-09

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: pomoc   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyFri Jan 09 2009, 16:39

danas sam isla i u kanc. udruzenja i u "azil"...naravno svima su poznati uslovi u kojima ti psi zive.
medjutim, gospodja melita je rekla da osim nje u azilu niko ne radi i da hranu ili drugu vrstu pomoci donosim direktno u azil posto nije sigurno da ce je psi dobiti ukoliko se odnese u kancelariju (hranu sam odnijela u udruzenje u f.hauptmana) i da osim nje neki pojedinci nisu dosli u azil skoro godinu dana.

rado cu pomoci ali me zanima cemu ovakvi komentari i sta je tu istina.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyFri Jan 09 2009, 18:39

anelak (citat):
danas sam isla i u kanc. udruzenja i u "azil"...naravno svima su poznati uslovi u kojima ti psi zive.
medjutim, gospodja melita je rekla da osim nje u azilu niko ne radi i da hranu ili drugu vrstu pomoci donosim direktno u azil posto nije sigurno da ce je psi dobiti ukoliko se odnese u kancelariju (hranu sam odnijela u udruzenje u f.hauptmana) i da osim nje neki pojedinci nisu dosli u azil skoro godinu dana.

rado cu pomoci ali me zanima cemu ovakvi komentari i sta je tu istina.
Istina je u nasem poganluku.
Na vrh Go down
anelak
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2009-01-09

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: kako pomoci   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyTue Jan 13 2009, 18:09

sve mi je poznato u vezi naseg poganluka...
kad god budem mogla nekako cu pomoci...ako nista, u hrani...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce EmptyWed Jan 14 2009, 00:19

anelak (citat):
sve mi je poznato u vezi naseg poganluka...
kad god budem mogla nekako cu pomoci...ako nista, u hrani...
hvala na povjerenju
Na vrh Go down
Sponsored content





Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce   Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce Empty

Na vrh Go down
 
Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Potrebna slika mace
» Potrebna zenka LASA APSO
» SOS kuce na izletu
» Kuce staro 60 dana

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: