POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 da li je neko izgubio mjesanku???

Go down 
3 posters
AutorPoruka
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

da li je neko izgubio mjesanku??? Empty
KomentarNaslov komentara: da li je neko izgubio mjesanku???   da li je neko izgubio mjesanku??? EmptyFri Jan 25 2008, 11:13

Jutros sam u setnji sa svojim psom srela kujicu mjesanku koja ima trag ogrlice na vratu i djeluje uhranjeno, druzeljubiva je i igrala se sa mojim nerom. meni djeluje kao pas koji je bio nedavno udomljen jer zna da prelazi cestu, nepovjerljiva je prema ljudima, a zeli da se igra sa psom. uglavnom uzasno bi mi bilo drago kada bi se javio njen vlasnik....stvarno bi bilo uzasno da je sintori uhvate:(
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

da li je neko izgubio mjesanku??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li je neko izgubio mjesanku???   da li je neko izgubio mjesanku??? EmptyFri Jan 25 2008, 11:15

saaba mozda da ostavis malo vise info. gdje si je vidjeli, opis i slicno Wink
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

da li je neko izgubio mjesanku??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li je neko izgubio mjesanku???   da li je neko izgubio mjesanku??? EmptyFri Jan 25 2008, 11:17

Znaci, svakako je u urbanom dijelu, cim prelazi ulicu. .. da bila bi steta da je uhvate. . . Sad
Na vrh Go down
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

da li je neko izgubio mjesanku??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li je neko izgubio mjesanku???   da li je neko izgubio mjesanku??? EmptyFri Jan 25 2008, 11:38

eh ovako jos podataka:
tamna je tj ima taman plast i tamnu masku na licu,noge i stomak su svijetlije boje svjetlosmeđe-bez visoka oko 50 cm. vidjela sam je na marin dvoru tacnije presla je cestu iz vrazove ulice i dosla nama na igraliste.mahala je repom kada sam joj se obratila ali je bilo ocito da je ja ne interesujem odnosno da je samo dosla da se poigra sa nerom.
Na vrh Go down
Sponsored content





da li je neko izgubio mjesanku??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li je neko izgubio mjesanku???   da li je neko izgubio mjesanku??? Empty

Na vrh Go down
 
da li je neko izgubio mjesanku???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Izgubio sam psa rasa : Haski
» zna li neko??'
» ja sam neko ko ovo nije zasluzio
» Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: