POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

ja sam neko ko ovo nije zasluzio

Go down 
5 posters
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

ja sam neko ko ovo nije zasluzio Empty
KomentarNaslov komentara: ja sam neko ko ovo nije zasluzio   ja sam neko ko ovo nije zasluzio EmptyFri Nov 14 2008, 21:44

Danas sam poslovno bio u jednom Sarajvesko naselju i imao sam sta vidjeti mene je srce zabolilo od tog pogleda svi imaju kuce, stanove da se nezna koja je bolja od bolje ,a dozvolili su ovo da se desi neka ih bude stid i sram svih gradjana koji zive na podrucju Otesa i okoline.
On je tako mali mislim da ima oko 2 mj. citav je je bio mokar. i ne samo to vec je i gladovao ko zna koliko kada sam dosao onda sam ga malo nahranio i posusio, ali to nije bilo dovljno on zasluzuje mnogo bolje i vise od ovg danas ali sta ces takav je mentalitet nase lokalne zajednice neka ih sviju bude stid kad ovo mogu dozvoliti da se desi ako ima neko sa autom da sutra odemo po njega prije udomljavanja bio bih mu jako zahvalan ako ne nista da ga bar na taj nacin pokusamo zbrinuti
evo nek sokontne fotke
tuzni pogled prema meni kad sam prilazio
ja sam neko ko ovo nije zasluzio 1fe5qr
ja sam neko ko ovo nije zasluzio Of3tec
ja sam neko ko ovo nije zasluzio 2r544dk
ja sam neko ko ovo nije zasluzio 2vczwj7
ja sam neko ko ovo nije zasluzio Beqee
ja sam neko ko ovo nije zasluzio 2cqjgoj
ja sam neko ko ovo nije zasluzio 14ikefr
Mislim da ove fotke dovoljno govore kakvi ljudi zive u Sarajevu ,a ne samo u Sarajevu vec i cijeloj BIH
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h

Broj komentara : 102
Registration date : 2008-06-16

KomentarNaslov komentara: Re: ja sam neko ko ovo nije zasluzio   ja sam neko ko ovo nije zasluzio EmptyFri Nov 14 2008, 22:06

a joj jadnicak mali...
e moj boze pa kakvi smo mi to ljudi?!
on makar ima ovu improviziranu kucicu, a koliko ih samo po Sarajevu,ma cijeloj Bosni ima sa slicnom sudbinom kao onih 8-ero iz parka juce?!
Aldine,znam kako ti je,ali ja nazalost nemam auto pa evo i ja molim sve clanove SOS-a koji imaju auto da sutra prije udomljavanja skupa sa tobom odu po ovog malisana Embarassed
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: ja sam neko ko ovo nije zasluzio   ja sam neko ko ovo nije zasluzio EmptySat Nov 15 2008, 09:47

Aldine, nemoj me krivo shvatiti..ali ima bar bilo kakav zaklon...a koliko je onih koji nemaju nista, sjeti se Bamosa do nedavno, lezi pored stanice sav nikakav, mokar, bolestan...tuzno je ovo vidjet ali ima barem nesto...

csejla
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 92
Registration date : 2008-11-05

KomentarNaslov komentara: Re: ja sam neko ko ovo nije zasluzio   ja sam neko ko ovo nije zasluzio EmptySat Nov 15 2008, 23:45

Aldine ima li novosti o ovom psicu? Jeste li ga nosili danas na udomljavanje? Sad Sad
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Re: ja sam neko ko ovo nije zasluzio   ja sam neko ko ovo nije zasluzio EmptyMon Nov 17 2008, 16:06

nazalost nismo jer me nije imao ko da odvuce po njega u Otes tako da se nadam da je jos tamo
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

KomentarNaslov komentara: Re: ja sam neko ko ovo nije zasluzio   ja sam neko ko ovo nije zasluzio EmptyWed Dec 24 2008, 22:52

Ima li vijestio o ovom malom psicu??
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: ja sam neko ko ovo nije zasluzio   ja sam neko ko ovo nije zasluzio Empty

Na vrh Go down

ja sam neko ko ovo nije zasluzio
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» zna li neko??'
» da li je neko izgubio mjesanku???
» Meni ovo nije normalno
» Edis nije prosao