POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 zna li neko??'

Go down 
+7
arijana
jaca
melsas
Pitdog
farah
t_bejbe
mery
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 09:15

cao
ja sam nova na forumu i vidim da je forum super,jer pomazete psicima i ostalim zivotinjicama...
sad me zanima zna li neko gdje mogu kupiti maltezera u sarajevu i koliko on inace kosta,ili zna li neko da negdje poklajaju maltezera ili pudlu jer vec nekoliko dana zelim psa,a u obzir dolaze samo manji psi...
znam da u zoo centru ima da se kupe maltezeri i ne znam koliko kostaju a ako neko zna nek napise:D
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 11:58

pogledaj na temi Psi koji traze dom, ima nekih pudlica i malih cuka koji su na udomljavanju Smile
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 12:17

te pudlice su nazalost vec udomljene:(
juce sam na oglasima vidjela za one 3 pudlice i kad sam kontaktirala farah vec je bilo kasno:(((((
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 12:37

mery, ti si rekla da tražiš isključivo dečka. Mislim da bi to trebala naglasiti jer će tako osobe koje imaju psića za udomiti tačno znati šta tražiš a to će ubrzati samu potragu. Nadam se da ćeš naći psića kakvog želiš Smile
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 13:22

U Sarajevu ce te oguliti do kosti za maltezera, a dobit ces macka u vreci. Ako ti je bitno kakav je rodovnik psa, a pretpostavljam da nije, ne kupuj maltezera ovdje. U Srbiji su vec cijene srazmjerne kvalitetu rodovnika. Bolje bi ti bilo da usvojis neku od ovih bebica iz azila.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 14:39

da, ima bas tako liepih pasa tu, a mamin jedan prijatelj je ovdje kupio maltezera, znas koliko ga je platio?

izvini, mozda ces mislit da preuvelicavam, ali platio ga je 1500, a rodovnik se na kraju ispostavilo nije pravi, pa je i taj pravi jos dodatno naplacivao, a sada psa ne moze zbog te rane greske voditi na izlozbu...

a znam, mislim da ti hoces maltezera jer su strasno lijepi..
sva lela iz srbije i slovenije koja sam vidjela, psi su predivni, bijeli, sa svim svojim divnim karakteristikama i osobinama.

a dobro ti kaze pit dog, ovako ces se uvaliti u troskove (sisanje, specijalni samponi, preparati, nabavka...), a ovako ces spasiti jedan zivot, ima jako slatkih malih pasa za spasiti...

osim toga, umjesto kupovine, mozes sterilizirati zenku, jer su one lakse za odgojit, miroljubivije i sve. mislim da vec imamo par steriliziranih zenki, je li pravo govorim, larisa?

decki polude kad je zenkama tjeranje, i onda se moras boriti sa tim njihovim nagonom, a male rase decki - pruzis ruku, oni odmah naskakuju...

i tako cijeli zivot..
ali kako zelis, ako ga kastriras, nece tako raditi...
radi sto zelis, ovo je samo bio moj prijedlog Wink

ni moja mama nije za zenke confused
ne znam zasto, kaze da se vise grizu scratch

dunja, ovaj novi zgled kod pisanja mi se svidja..
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 14:42

stvarno se nadam da ces usvojiti neku kucu od sos-a. ako nema ovog momenta malih cuka, sigurna sam da ce za koji dan biti. mislim da je to mnogo bolje nego da placas stotine maraka... spasit ces jedan zivot Smile
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 16:22

Moja, mala smeđa ljepotica će izgleda biti vraćena, već sam napisala u njihovom topicu, jer je jedna od kćerki alergična.
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 18:43

Pitdog (citat):
U Sarajevu ce te oguliti do kosti za maltezera, a dobit ces macka u vreci. Ako ti je bitno kakav je rodovnik psa, a pretpostavljam da nije, ne kupuj maltezera ovdje. U Srbiji su vec cijene srazmjerne kvalitetu rodovnika. Bolje bi ti bilo da usvojis neku od ovih bebica iz azila.

To si u pravu, ja mislim da je 800 KM maltezer u Sarajevu...
Ista cijena je i pinca....
covjek koji je bas ovdje kupio maltezera za gore navedenu cijenu, dobio ga je bolesnog, i malac je jedva prezivio...

A u Srbiji ima covjek koji drzi sampiona svijeta, MISHA MASTER (pat. pinc), njega ne smijem ni pitati koliko mu je stene...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 18:56

LaRa.2311 (citat):
Pitdog (citat):
U Sarajevu ce te oguliti do kosti za maltezera, a dobit ces macka u vreci. Ako ti je bitno kakav je rodovnik psa, a pretpostavljam da nije, ne kupuj maltezera ovdje. U Srbiji su vec cijene srazmjerne kvalitetu rodovnika. Bolje bi ti bilo da usvojis neku od ovih bebica iz azila.

To si u pravu, ja mislim da je 800 KM maltezer u Sarajevu...
Ista cijena je i pinca....
covjek koji je bas ovdje kupio maltezera za gore navedenu cijenu, dobio ga je bolesnog, i malac je jedva prezivio...

A u Srbiji ima covjek koji drzi sampiona svijeta, MISHA MASTER (pat. pinc), njega ne smijem ni pitati koliko mu je stene...

Maltezer je ovdje minimalno 650 - 700 km, i to sa laznjak rodovnikom, pokupljen sa neke farme pasa. Nazalost, to je postao tako ucestao i unosan biznis. U Srbiji se za te pare kupi pas sa solidnim rodovnikom i, sto je najbitnije, zdrav. Najgora stvar je kada neko zeli da kupi psa, ode i kupi ga u nekom pet shopu...
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 19:06

e pa to je problem....
nikad ne znas jel pas sa farme pasa gdje ih drze ko kokoske bukvalno jedne na drugim i u kakvim uslovima te zivotinje zive...
i normalno je da ce biti bolesni....
moj je savjet da kad se pas kupuje da se dobro provjeri uzgajivacnica i da se ode na lice mjesta vidjeti...
momak koji je u jednom pet shopu uzeo zlatnog retrivera koji je da prostite bio sav u go*nima u svom kavezu (bas tako kavezu) imao je i stenecak....
a platio ga je debelo.....
Sreca za pesonju da je sad zdrav i veseo, ali sta bi bilo s njim da ga ovaj nije uzeo i izvukao....
Mozda je nama pas centar svijeta ali je drugima samo LOVA!!! potrosna roba, nesto cega se moraju cim prije rijesiti...
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 23:31

kad sam vidjela cijene maltezera i iskustva tih nekih vlasnika maltezera odutsla sam heheh...
ja mislim da je bolje udomiti nekog cukicu i pruziti mu dom nego kupiti psa i na kraju problem sa njim kao sto je neko rekao gore u nekom postu:d
ja bih rado nekog malog cukicu,pravog kucnog al pod uslovom da je muzijak,jer ne mogu uzeti zenku(nazalost)Sad((
nadam se da cu ubrzo pronaci ono sto zelim pajki
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyWed Nov 14 2007, 23:34

heh, pa eto ti rex...
ako ga moja prijateljica ne uzme, a ima i ostalih..

zar ti nisam napisala za sterilizaciju?

zar nije ostao jos jedan psic iz zenice?
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyThu Nov 15 2007, 01:45

mery, zasto insistiras na muzjaku???
Voljela bih znati koji je razlog
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyThu Nov 15 2007, 09:58

Ja ne mogu razumijem da bi neko kupio psa, pored svih ovih ljepotana i ljepotica koji trebaju dom. Evo jedna moja kolegica htjela je kupiti labradora, a znate da je ovdje bio onaj kucic koji je trebao dom. I ja kad sam joj govorila uzmi njega, labrado je znaci, JOK, ona hoce da kupi Mad
Ne rzumijem
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyThu Nov 15 2007, 11:01

LaRa.2311 (citat):
mery, zasto insistiras na muzjaku???
Voljela bih znati koji je razlog
pa mama nece zenku jer imaju menstruaciju i to se noj ne svidja...rekla sam joj za kastraciju i ona nece
confused
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyThu Nov 15 2007, 13:07

heh, ja sam svoju jedva ubijedila, pardon nisam ja, vec jedna zena...
pola godine nismo mogli uzeti psa, jer smo se nabjedivale. ja-muzijaci su dominantniji, mama-zenke se kote...

i tako sve, ona je mislila da je kroz neprirodno raditi sterilizaciju, ne vjerujem ni sada da bi to uradila, pa sam ja popustila, reko, ako nije sterilisana, nista dobro cemo je cuvat, pa se nece kotiti, eto to ti je..

onda je pristala na to da se ipak cuko zenka nabavi i sterilise.

sterilizacija, ta bajna rijec, rjesava probleme ciklusa, nezeljenih kucica i svega ostalog, uostalom, ne moras ti sterilizirati psa, ima ih ovdje vec takvih... Very Happy

a ako spasavas zivot, svejedno ti je je li decko ili curica, zar ne?
pa ako treba dom nekom muskom psicu, uzmi ga...

(ovakvi upadi stvarno idu preko mp., D. je upravu..

rex je decko, mery
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyThu Nov 15 2007, 14:04

fazon je sto meni treba bas mali cukica,a rekla sam joj za kastraciju i ne bi to da radi:SSSSSS
zvala sam danas za pudle ali samo zeneke ostale:(
trazim u oglasima il cekam ovdje da se pojavi neki cukica...ja imam stan i nemam prostora da cuvam neke vece cukice i ne donosim odluke ja vec mama,al eto valjda cu je uspjet ubijediti:d
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyThu Nov 15 2007, 14:08

rex je mali decko.

a hitno mu treba dom.
pogledaj na stranici:

www.sossarajevo.org

na udomi me, vidjeces, ali ne reks, on je veliki, vec rex, divan je on psic...
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyThu Nov 15 2007, 21:04

mery da li si znala da postoji milion razloga za sterilizaciju?
Jedan od tih je sto pas nece dobiti rak i duze ce zivjeti, manje se patiti....
Mozda izglda okrutno, ali to je za njihovo dobro.
Minnie se jednom do 2 puta koti i onda na sterilizaciju, njen zivot mi je najvazniji.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyMon Nov 19 2007, 16:51

vako, ja sam maltezera dobila na poklon ali ono od porodice tako da znam sve detalje

uzeli su ga u zoo centru, sa rodovnikom, prije 2 godine, i platili su ga 400 eura. MEDJUTIM vet mi je nakon nekog vremena rekao da mi nije to pravi maltezer, vec mjesanac westija i maltezera, i kako vjerovatno ni oni u zoo centru pojma nisu imali (pa im ne zamjeram) jer kad je mali lici na maltezera. puno poslije je ispalo da je bio u pravu jer je kanzo narastao do haman 8kg, i mislim ono i duzinom je dosta veci od maltezera i usi su mu drugacije.

meni to sve nije bitno, tako da ono, i ne obracam vise paznju, ALI ako trazis maltezera zbog njegove velicine i sve to - onda nemoj kod nas uzimat.

na kraju krajeva, da sam tad znala sto sad znam, ja bih udomila jednog od ovih psica iz azila a ne trazila da mi se kupi.
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyMon Nov 19 2007, 17:08

Ajoj ne znam stvarno za to ali sacekaj koji dan bas kako su ti rekli...vidis koliko ima kucica za udomiti,mozes uzeti nekoga uljepsala bi mu zivot ali ako bass insistiras na maltezeru....to ne znam
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyMon Nov 19 2007, 18:58

Da li neko zna, koji je mali crni cuko, koji hoda oko Šopinga u parku ispred osnovne skole Grbavica 2. Tu je vec 5-6 dana. Bojazljiv. Sjedi u snijegu a ne na betonu, poigra se sa prolaznicima(drugim cukama) ,nece da jede, ali je lutalica. Na uhu mu je broj 101. Da li neko zna ista o ovome?
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyMon Nov 19 2007, 19:00

barby02 (citat):
Da li neko zna, koji je mali crni cuko, koji hoda oko Šopinga u parku ispred osnovne skole Grbavica 2. Tu je vec 5-6 dana. Bojazljiv. Sjedi u snijegu a ne na betonu, poigra se sa prolaznicima(drugim cukama) ,nece da jede, ali je lutalica. Na uhu mu je broj 101. Da li neko zna ista o ovome?

To je jedan od 150 pasa koji su kastrirani i koje sintori nesmiju loviti ...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' EmptyMon Nov 19 2007, 19:02

Cuuj nece da jede...svasta...A mozda je vec i jeo... scratch
Na vrh Go down
Sponsored content





zna li neko??' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' Empty

Na vrh Go down
 
zna li neko??'
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ja sam neko ko ovo nije zasluzio
» da li je neko izgubio mjesanku???
» Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: