POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Da se malo upoznamo

Go down 
+26
edin
anel
acva
melsas
Selena
Logistika
drift_kraljica
Ms_Antrophy
sofi
suzana
maya_o
celine
DaDa
tau_tau
Pitdog
jaca
Hitman
t_bejbe
masse
53m!r
San
Dijanam
designerlejla
D.
tinchy
Darius_Maximus
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyWed Sep 26 2007, 23:44

Nakon što se Senada(Dada)predstavila i ja nju ovim putem pohvaljujem sto je uvijek jako vrijedna oko svih poslova u azilu cheers
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyWed Sep 26 2007, 23:47

kiseljak (citat):
Nakon što se Senada(Dada)predstavila i ja nju ovim putem pohvaljujem sto je uvijek jako vrijedna oko svih poslova u azilu cheers

Uhhh... nafurat cu se Laughing hvajo...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Sep 27 2007, 00:53

Potpisujem mladena... Wink
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyFri Sep 28 2007, 10:32

Citat> suti..nemoj tako...ja kad sam uzimala psa gledala sam koliko koji zive, i onda umirala od tog malog broja, koji koliko god da je velik opet je premalo to vremena kad ih zavolis, ja bi za onog svog klempu dala sve, i onda kad procitam negdje npr. neki cuko star 17 godina onda sam sva happy..nije sve tako crno, samo ih moramo doooobro cuvat



Moj cuko ima skoro 15 godina. Nasli smo ga 92. na ulici, bio je stene. hvala Bogu jos je s nama srce
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyFri Sep 28 2007, 12:32

Cao ja sam nova na forumu, ali vas vec duze vrijeme citam i uzivam u slikama vasih ljubimaca...
E sad da se predstavim: imam 30 godina affraid , radim i zivim u BL. U Sarajevo dodjem nekad vikendom kod sestre.
Obozavam zivotinje, sve, a najvise cuke.

Kod kuce imam jednog malog vraga, zove se Pupi (citaj kako je napisano Very Happy ), za kojeg mislim da je najsretniji cuko na svijetu. Kako zivim u kuci s veeeelikim dvoristem i vocnjakom, mladi gospodin nikada nije bio zavezan ili u boxu. Sam se seta, u kucu udje kad mu je volja i cim pozeli da izadje samo nas znacajno pogleda i mi odmah skacemo na noge da ga pustimo van. Kad me pitaju koja je rasa, kazem da je unikat Very Happy . Da ga samo vidite kako se raduje kad me vidi da dolazim s posla (najgore mi je kad sam u bijelim hlacama).
Cim budem imala priliku stavicu slike .
:bye:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptySat Sep 29 2007, 00:02

Dobro nam dosla i dugo nam ostala cvjetak
Na vrh Go down
maya_o
aktivisti
aktivisti
maya_o


Broj komentara : 18
Age : 37
Location : sarajevo
Registration date : 2007-09-16

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Oct 04 2007, 00:22

onda dolazim ja koja se zovem mia i imam 21 godinu. studiram muziku, II godina. zanima me jako mnogo stvari u zivotu, izmedju ostalog i kako mogu pomoci u azilu:). i da li je ove subote u velikom parku skup da dodjem sa svojim jako drustvenim medvjedicem (cukom:)) barney-em da vas malo vidimo i pozdravimo. Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Oct 04 2007, 00:23

Pozdrav Mia tebi i tvom Medonji cvjetak cvijece za vas
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Oct 04 2007, 00:24

maya_o (citat):
onda dolazim ja koja se zovem mia i imam 21 godinu. studiram muziku, II godina. zanima me jako mnogo stvari u zivotu, izmedju ostalog i kako mogu pomoci u azilu:). i da li je ove subote u velikom parku skup da dodjem sa svojim jako drustvenim medvjedicem (cukom:)) barney-em da vas malo vidimo i pozdravimo. Very Happy

Dobro dosla.. Koliko ja znam, ove subote jeste Dan Udomljavanja.. Bilo bi nam drago upoznati tebe i medija SmileSmile seta
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Oct 04 2007, 20:38

Novi clan u mojoj porodici Very Happy :

Da se malo upoznamo - Page 4 Image510

Sergej je mali rozenkolis i ima samo 2 mjeseca. Jos uvijek se navikavamo jedan na drugog, s tim da je njemu mnogo lakse... Ja svaki put pomislim da cu ostati bez prsta kada se njemu nesto ne svidi. Ima paklen kljun Sad
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Oct 04 2007, 20:40

Sladak je bounce

Kako se slaže sa tvojim pitovima andjelak
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Oct 04 2007, 20:54

nisu se jos upoznali Smile Odlazem to do daljnjeg dok se mali ne smiri, jos ce mi i namlatit cuke Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyThu Oct 04 2007, 21:34

i ja imam papigice
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyFri Oct 05 2007, 00:52

LaRa.2311 (citat):
i ja imam papigice

koje imas? ja nikako da se usaglasim sa ovim svojim kondorom... samo je jednom sam usao u kavez svojevoljno... svi ostali pokusaji su zavrsili sa odvaljivanjem mog prsta Sad razmisljam da prodam kavez, ionako nizasta ne sluzi...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyFri Oct 05 2007, 00:56

pa obicne papagaje, ovi tvoji su takozvane ljubavne ptice.
I cujem da moraju biti u paru uvijek
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyFri Oct 05 2007, 00:58

NAPOKON JE ZAKOPANA RATNA SJEKIRA bounce

Lara.2311 vs. pitdog
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyFri Oct 05 2007, 00:58

ne moraju... samo su muhanati ako ostanu bez partnera...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyFri Oct 05 2007, 00:59

kiseljak (citat):
NAPOKON JE ZAKOPANA RATNA SJEKIRA bounce

Lara.2311 vs. pitdog

hm... sto se mene tice nije bila ni otkopana...
Na vrh Go down
suzana
novi kolačić :)
novi kolačić :)
suzana


Broj komentara : 6
Age : 49
Location : tuzla
Registration date : 2007-10-09

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyTue Oct 09 2007, 16:59

Zdravo svima ja sam Suzana!
imam trgovinu i pred njom svoje ljubimce,cuku Cupija i zenku Cura,macka Zelu i Becka,macu Hamsu koja se upravo okotila,troje macica.Hamsa nije imala mlijeka ja sam ih morala hraniti na flasicu.sada su dobro.sami jedu. Kada nabavim slike ljubimaca postavit cu ih cheers
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyTue Oct 09 2007, 18:59

suzana (citat):
Zdravo svima ja sam Suzana!
imam trgovinu i pred njom svoje ljubimce,cuku Cupija i zenku Cura,macka Zelu i Becka,macu Hamsu koja se upravo okotila,troje macica.Hamsa nije imala mlijeka ja sam ih morala hraniti na flasicu.sada su dobro.sami jedu. Kada nabavim slike ljubimaca postavit cu ih cheers

Welcome Suzana... nadamo se da cemo ubruzo vidjeti i te ljepotane poljubac
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyTue Oct 09 2007, 19:08

Dobro nam dosla cvjetak
Slike ocekujemo s nestrpljenjem!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyTue Oct 09 2007, 19:44

Dobrodosla Suzana!! Drago nam je sto ima dosta pasoljubaca i mackoljubaca i sto nas je sve vise na forumu.. Sto prije nam postavi slike svojih mrvica, da i mi mozemo uzivati SmileSmile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyTue Oct 09 2007, 23:09

Suzana dobro došla cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyTue Oct 09 2007, 23:50

moram reci da je suzanin avatar za 10
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 EmptyWed Nov 07 2007, 00:44

Ja sam ona nekulturna, što se prvi puta javila sa agresivnim postom - terijerka traži dom.
Sada se izvinjavam (ali ne i onima koji vole samo rasne pse), uz obrazloženje da sam totalno bespomoćna i da ne mogu pomoći psu kojeg obožavam...

Inače, radim, studiram ( nadam se ne još dugo) i brinem o psima s ulice. Imam psa mješanca ( desetak rasa ).
srce
Na vrh Go down
Sponsored content





Da se malo upoznamo - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 
Da se malo upoznamo
Na vrh 
Stranica 4/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stene slatko malo...
» HITNO malo stence!!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: