POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Da se malo upoznamo

Go down 
+26
edin
anel
acva
melsas
Selena
Logistika
drift_kraljica
Ms_Antrophy
sofi
suzana
maya_o
celine
DaDa
tau_tau
Pitdog
jaca
Hitman
t_bejbe
masse
53m!r
San
Dijanam
designerlejla
D.
tinchy
Darius_Maximus
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Gost
Gost

Da se malo upoznamo - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptyThu Oct 30 2008, 00:13

POZZ I DOBRO DOSAO ODAKLE SI
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptyThu Oct 30 2008, 18:15

Anele dobro nam dosao Smile

edin
novi kolačić :)

Broj komentara : 5
Registration date : 2008-11-01

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptySat Nov 01 2008, 12:22

Gost (citat):
Kako budu pristizali novi clanovi bilo bi lijepo da se malo predstavimo i bolje upoznamo.
Ja cu biti prva, sudent sam 4 godine psihologije, jos malo pa gotovo. Obozavam zivotinje i imam pat. pinca Minnie i papagaje.
Svake subote s Dunjom (admin) idemo u pohode ciscenja azila i mazenja sa pesekima.

Zdravo svima, ja sam novi član! Student sam I godine na ekonomskom fakultetu. Volim mnogo životinje!!!!!! I imam psa starog 7,5 godina. To je nešto najbolje što mi se desilo u životu. Mješanac je. Zove se AMAR, tad pojma nisam imao što sam mu dao ljudsko ime ali sad znam da je on naj pametnije i naj umiljatije biće koje znam. Crne je boje i visok 40 cm. Trenutno nisam u mogućnosti usvojiti životinju jer nisam mogućan finansijski ali kad mi sad se završe ispiti volio bih doći i pomoći u čišćenju, hranjenju i njegovanju životinja. Završavam sa ispitima oko 10.11.2008. Želim da naučim još dosta stvari od vas, i hvala što postojite i pomažete ovim divnim bićima od ovih "MONSTRUMA" sa kojima dijelimo ovu našu planetu.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby

Broj komentara : 286
Registration date : 2008-04-06

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptySat Nov 01 2008, 12:55

Zdravo Edine i dobro nam doshao....
Ja sam odavno na forumu a nikad se nisam predstavila xD
Ja sam Emina,imam 13 godina i idem u osmi razred...Volim zivotinje,trenutno se brinem o macama koje su same dosle u moju bastu,aa aBd ako se upisem u 6.gimnaziju udomicu psa zastalno... flower flower
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h

Broj komentara : 102
Registration date : 2008-06-16

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptySat Nov 01 2008, 19:56

Zdravo...
Ja sam Samra,kao sto ste mogli primijetiti puno komentarisem i imam prilicno ostar jezik----->prije 3 dana sam diplomirala novinarstvo na FPN.
Jako volim zivotinje(pse i mace) posebno.Iz Doboja sam,dakle ovjde sam podstanar pa imam samo macka Pashu(on se nalazi na mom avataru).
Kod kuce imam 2 psa(Jenny i Felku) te 2 mace i njihovih 4-ero macica.
Pozzz
Na vrh Go down
edin

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptyMon Nov 03 2008, 16:23

Baby (citat):
Zdravo Edine i dobro nam doshao....
Ja sam odavno na forumu a nikad se nisam predstavila xD
Ja sam Emina,imam 13 godina i idem u osmi razred...Volim zivotinje,trenutno se brinem o macama koje su same dosle u moju bastu,aa aBd ako se upisem u 6.gimnaziju udomicu psa zastalno... flower flower

E hvala ti Emina, svaka čast od mene što se brineš o životinjam! Da li često ideš u SOS? Ja se nadam da ću sljedeće sedmice doći pa da upoznam više ljudi koji su stari članovi i već dugo pomažu koliko mogu. I dem na isti fax kao t-beybe (valjda sam dobro napisao) hahahaha. Pa nadam se da ću je upoznati! Gledao sam slike vaših krznenih najboljih prijatelj i fenomenalne su! Uskoro ću ja staviti slike svog cuke svidjet će vam se sigurno! MA MORA ON JE TAKAV! Tipkam vam čim stignem POZDRAV SVIMA!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptyMon Nov 03 2008, 18:39

edin (citat):

E hvala ti Emina, svaka čast od mene što se brineš o životinjam! Da li često ideš u SOS? Ja se nadam da ću sljedeće sedmice doći pa da upoznam više ljudi koji su stari članovi i već dugo pomažu koliko mogu. I dem na isti fax kao t-beybe (valjda sam dobro napisao) hahahaha. Pa nadam se da ću je upoznati! Gledao sam slike vaših krznenih najboljih prijatelj i fenomenalne su! Uskoro ću ja staviti slike svog cuke svidjet će vam se sigurno! MA MORA ON JE TAKAV! Tipkam vam čim stignem POZDRAV SVIMA!

Ako zelis da upoznas vise starih clanova onda ti je najbolje doci na iduce udomljavanje koje ce (pretpostavljam) biti 15.11. Smile Smile Tu ces sigurno upoznati Aldina, Amera, Eminu XD, Nerminu, Almeidu i ostalu jos manju raju tongue tongue I ja bih voljela upoznati neke clanove uzivo a koje znam samo preko foruma npr. dijanam, hitman, t_bejbe itd., a od ovih novih clanova samra_h, lamy, hmm trenutno mi vise niko ne pada na pamet nemojte se uvrijediti ja bih voljela upoznati sve vas ali vecina je aktivna samo preko foruma pa nemam priliku Smile Smile Smile

edin

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptyWed Nov 05 2008, 17:57

Ako zelis da upoznas vise starih clanova onda ti je najbolje doci na iduce udomljavanje koje ce (pretpostavljam) biti 15.11. Smile Smile Tu ces sigurno upoznati Aldina, Amera, Eminu XD, Nerminu, Almeidu i ostalu jos manju raju tongue tongue I ja bih voljela upoznati neke clanove uzivo a koje znam samo preko foruma npr. dijanam, hitman, t_bejbe itd., a od ovih novih clanova samra_h, lamy, hmm trenutno mi vise niko ne pada na pamet nemojte se uvrijediti ja bih voljela upoznati sve vas ali vecina je aktivna samo preko foruma pa nemam priliku Smile Smile Smile[/quote]

E hvala na informaciji pokušat ću doći! Imam jedan složen problem, u mojoj mahali ima jedna mačka koju hrani moj komšija, ona patrolira cijelom mahalom i njeni mačići koje hrani kako ko stigne. Ali 2 mužijaka čija je to teritorija ubijaju mačiće! Ona ih uspješno krije prva 2,3 mjeseca a poslije stradaju! Nekoliko puta sam ustajao u 3,4 ujutru daspasim mače koje vrišti dok ga jedan od njih davi. Kakva je ovo hanibalska pojava i kako da se riješi? Saznao sam da je to česta pojava svugdje! Moja drugarica je usvojila 2 mačeta iz njenog prvog okota ali kad ih puštaju vani moraju ih čuvati jer im je prošlo mače tako nastradalo.
Na vrh Go down
archy

Broj komentara : 2
Registration date : 2009-01-16

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptyFri Jan 16 2009, 11:35

Cao svima, nova sam na forumu. Iz Sarajeva sam, dipl biolog, VOOOOLIIIIM zivotinje, i rado bih bila od pomoci, Sve sto SOS radi je vise od entuzijazma u ovoj drzavi. Nemam puno slobodnog vremena (radim i imam malu bebicu) ali novcano bismo MM i ja pomogli vrlo rado. Vidim da vas ima mnogo aktivnih u SOS udruzenju pa nece biti problem preko vas dobaciti koju markicu tu i tamo zar ne?
Radujem se druzenju s vama! Arijana
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni

Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

KomentarNaslov komentara: Cao maloj, srednjoj i velikoj raji   Da se malo upoznamo - Page 6 EmptyTue Feb 03 2009, 18:42

Da se konacno i ja upoznam sa vama Very Happy ja sam irena, malo starija od vecine na ovom forumu, koliko mogu da vidim scratch Moj suprug i ja zelimo da pomognemo, koliko god mozemo, radu sos-a!Vjerovatno vec znate da se radi na novoj web. stranici..ima jos jako puno posla, a vas bi zamolila, pogotovo administratore i moderatore ovog foruma a i sve ostale da mi javljaju sve potrebne informacije (dovoljno je samo da mi ostavite link podforuma ili neke web str. na kojoj se nalazi info). Posto ne stignem sve procitati a vi ste svi jako brzi i vec uhodani i treba vas poFatati Very Happy ..Nadam se da cete mi pomoci da svi skupa pomognemo njima
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 6 Empty

Na vrh Go down

Da se malo upoznamo
Na vrh 
Stranica 6/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Stene slatko malo...
» HITNO malo stence!!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!