POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Da se malo upoznamo

Go down 
+26
edin
anel
acva
melsas
Selena
Logistika
drift_kraljica
Ms_Antrophy
sofi
suzana
maya_o
celine
DaDa
tau_tau
Pitdog
jaca
Hitman
t_bejbe
masse
53m!r
San
Dijanam
designerlejla
D.
tinchy
Darius_Maximus
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Gost
Gost

Da se malo upoznamo - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyWed Nov 07 2007, 01:27

Sofi, dobro nam dosla!
Nadam se da ce se malena udomiti.
Ima li ikakve mogucnosti da je zadrzis dok ne nadje dom, sigurno ce se vrze udomiti posto je cistokrvna??
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi

Broj komentara : 242
Registration date : 2007-11-06

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyWed Nov 07 2007, 11:38

Do nedjelje je na sigurnom, a onda.....Sad
Na vrh Go down
Ms_Antrophy
novi kolačić :)
Ms_Antrophy

Broj komentara : 6
Registration date : 2007-11-08

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 08 2007, 02:10

Ev s obzirom da sam ja nova, koristim priliku da vas sve lijepo pozdravim...Iz bihaca sam, i ovdje, na veliku zalost, nemam utocista za napustene zivotinje...nekoliko puta smo pokusali razgovarati sa gradonacelnikom, ali nikad nismo bas razgovarali s njim...uvijek je bio na putu, mislim, divan nacin da se izbjegne neizbjezno ...
jos uvijek zivim u nadi da ce takvo nesto, u blizoj buducnosti, izniknuti ovdje... Sad
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

Broj komentara : 364
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 08 2007, 02:11

Dobro došla cestitamo sve super
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 08 2007, 02:51

Dobro nam dosla biscanko Like a Star @ heaven
nadam se da ce se u skorije vrijeme situacija kako u Bihacu, tako i u BiH popraviti i da cemo dobiti mogucnost da napravimo azile i da smjestimo sto je moguce vise zivotinja.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 08 2007, 11:39

Dobro nam dosla...
vidi....nazalost svugdje je tako, nigdje prakticno nista konkretno ali zato te jadne zivotinjice imaju nas...pa kad smo skupa onda smo snazniji i mocniji u svakom slucaju Smile !

drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

Broj komentara : 224
Registration date : 2007-11-17

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptySun Nov 18 2007, 13:42

Pa da se i ja javim...i ja sam takodje nova ovdje i zivim u Gracanici.
imam 15 god(uskoro) i idem u 1 razred srednje skole smjesko
ali volim zivotinje i preevise...ali nazalost u nas nema nikakvog sklonista ni udruzenja a i niko to ne zeli,pomazem koliko mogu zivotinjama ali situacija je izmakla kontroli,cak sam i od gradonacelnika trazila da se rijesi situacija a on nece ni da cuje za to...Bio mi je komsija pa zato hihihi...ali dzabe nece...a nemam jos dovoljno godina da ja rijesim situaciju,pokusavam ali bezuspjesno Sad Sad jos mi neki prijatelji govore da nisam normalna!!!pa oni nisu normalni kada mogu da ne dadnu cuku barem sta da jede...kako su glupi! Mad
Na vrh Go down
Logistika
Logistika

Broj komentara : 3
Registration date : 2007-11-22

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 01:45

...i ja da se predstavim..zovem se Visnja ,studiram zurnalistiku i novi sam kolacic ovdje,kao sto se i vidi Smile)...mislim da ne trebam napominjati kako volim,obozavam zivotinje,jer inace ne bih ni bila ovdje..Trenutno sam bez ljubimca,sto mi veoma tesko pada,jer mi se cijeli zivot nesto krznato mota oko nogu i grebe za keksic..
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 01:59

Dobro nam dosla Visnja cheers
Imamo Dunju, Visnju jos nam fali neko egzoticno voce pa da imamo pravu vocnu salatu, salim se ja malo Laughing
Na vrh Go down
Selena
Selena

Registration date : 2007-11-21

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 02:02

Evo da se i ja predstavim Smile
Zovem se Selma, student sam Germanistike i Anglistike.
Kučnog ljubimca imam, mješanac Pulija i neke male ružne vrste sutim te ispade najljepši i najvjerniji pas na svijetu shinesmile shinesmile shinesmile
Ms. Điđa shinesmile ova koju vidite tu na avataru Smile Nju sam još prije tri godine udomila baš preko tete Melite flower
Žao mi što se nisam prije priključila svim ovim vašim aktivnostima, ali ranije sam posjećivala stranicu i nije baš bila ovako dobro organizovana, pa nisam ni znala na koji način. Ali doduše i to je bilo davno... Rolling Eyes

Eto, želim pomoći koliko god mogu, pa se nadam da ćemo se nekako organizovati Smile

: komentar modifikovan dana: Thu Nov 22 2007, 02:14; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 02:06

Da pohvalim Visnju, ona se dokazala i prije registrovanja na forumu. Danas je isla sa nama po vakcine za bebice, itd. Visnja svaka cast. plese

Logistika

Registration date : 2007-11-22

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 02:09

LaRa.2311 (citat):
Dobro nam dosla Visnja cheers
Imamo Dunju, Visnju jos nam fali neko egzoticno voce pa da imamo pravu vocnu salatu, salim se ja malo Laughing

...hvala na dobrodoslici sreeetan
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 03:02

nema na cemu zaljubljen
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas

Broj komentara : 368
Registration date : 2007-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 18:28

ja nisam tako nova, ali eto, skromno se predstavljam, ja sam Dzana zmig

mnoooogo volim zivotinje, prirodu i sve tako, a najvise mrzim kad neko ne zeli da me saslusa, pogotovo kad je rijec o zastiti zivotinja, i kad u skoli stvaraju mitove da sam ja luda i da hranim cuke po ulici, sto jest istina (za hranjenje), ali zar je to lose. mislim ako je agresivan ne prilazim, ako je ok, nahranim i to je to. jedan mi se svidjeo pa sam ga usvojila, na kraju se ispostavilo da je pobjegao neodgovornim vlasnicima, pa je pobjegao meni, onda su ga opet uzeli sebi, onda je opet pobjegao njima, i sad se ne zna sta je sa njim, mozda je neko zvaoi sintore, uglavno ga nisam vidjela od kada je pobjegao meni..

sesti sam razred shinesmile
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 20:49

melsas (citat):
ja nisam tako nova, ali eto, skromno se predstavljam, ja sam Dzana zmig

mnoooogo volim zivotinje, prirodu i sve tako, a najvise mrzim kad neko ne zeli da me saslusa, pogotovo kad je rijec o zastiti zivotinja, i kad u skoli stvaraju mitove da sam ja luda i da hranim cuke po ulici, sto jest istina (za hranjenje), ali zar je to lose. mislim ako je agresivan ne prilazim, ako je ok, nahranim i to je to. jedan mi se svidjeo pa sam ga usvojila, na kraju se ispostavilo da je pobjegao neodgovornim vlasnicima, pa je pobjegao meni, onda su ga opet uzeli sebi, onda je opet pobjegao njima, i sad se ne zna sta je sa njim, mozda je neko zvaoi sintore, uglavno ga nisam vidjela od kada je pobjegao meni..

sesti sam razred shinesmile

i ima brata kemu Smile

starosjedioci
starosjedioci
melsas

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 21:08

ok, i imam brata kemu, koji inace ne voli forume, pa cete njega upoznati uzivo Laughing

ado, komentarisala sam, i kemo ce puuuuuuuuuuno puuuuuuno, pa ce biti u redu, koliko u koliko vremena moras imat komentara?

ako me kontas..

: komentar modifikovan dana: Sun Dec 09 2007, 21:38; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 21:16

melsas (citat):
ok, i imam brata kemu, koji inace ne voli forume, pa cete njega upoznati uzivo Laughing

ado, komentarisala sam, i kemo ce puuuuuuuuuuno puuuuuuno, pa ce biti u redu, koliko u koliko vremena moras imat komentara?

ako me kontas..

ti si kolega alk . . . l ?

ma super je sto cete komentarisati, samo nemojte od clanaka praviti forum... znaci, svaki novi clanak - novi komentari Wink

starosjedioci
starosjedioci
melsas

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyThu Nov 22 2007, 22:09

angazovala sam nastavnika bosanskog da pomaze, vidjet cemo, mozda je malo star, al nema veze, pomagat ce...

inace, kemo je zelio ici na filozofski, pa te je, larisa, zamalo upoznao, al onda ne bi znao pitdoga..

: komentar modifikovan dana: Sun Dec 09 2007, 21:38; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyFri Nov 23 2007, 01:51

melsas (citat):

inace, kemo je zelio ici na filozofski, pa te je, larisa, zamalo upoznao, al onda ne bi znao pitdoga..

ako mi vjerujes ja te nista nisam skontala. Htio je da studira psihologiju ili sta???
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyFri Nov 23 2007, 01:51

melsas (citat):
skreces sa teme, da li si ti kolega alk . . . l ???

ne mijesam nista, kemo ne voli forum, kaze zarazit ce se, samo da kazem da nije registrovan. a voli komentarisati...

angazovala sam nastavnika bosanskog da pomaze, vidjet cemo, mozda je malo star, al nema veze, pomagat ce...

jesam, ja sam taj njihov divni i krasni kolega andjelak

starosjedioci
starosjedioci
melsas

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyFri Nov 23 2007, 14:46

@pitdog, nema veze, prestani sa tim, al nemam se ja tu nista mijesati, tvoj zivot, a opet cinis mi se prilicno priseban...

@LaRa.2311, nema sanse da skontas... nije htio na psihologiju, vec na nesto drugo, ali na filozofski, pa bi se vjerovatno sreli, i ja bih prije z ovo udruzenje saznala.. uglavnom je htio na filozofski, a sad zavrsio na ALU.
Na vrh Go down
acva
aktivisti
aktivisti
acva

Broj komentara : 33
Registration date : 2007-12-29

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptySun Dec 30 2007, 22:17

Od juče sam postao član vaše organizacije a i foruma Smile

Idem još u srednju školu i ljubitelj sam životinja a veliki obožavaltelj mačaka. Nažalost mi roditelji ne daju da imam kućnog ljubimca u stanu, ali to će biti druga priča kad se uskoro preselim u kuću Twisted Evil

Bio sam i u velikom parku, super je to što organizujete i imate moju podršku u svakom pogledu...imam i veliku želju da pomažem u azilu (poslije nove ću Wink)...

pozdrav svima...
Na vrh Go down
http://alen.acva.googlepages.com
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyMon Dec 31 2007, 01:11

dobro nam dosao....
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla

Broj komentara : 131
Registration date : 2007-08-16

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyMon Dec 31 2007, 12:13

Pozdrav novom clanu!
Potpuno te razumijem, jer ni meni roditelji u tvojim godinama nisu dozvoljavali da imam nekog krznenog ljubimca, ali kad postanes punoljetan sve ce se promjeniti...
Na vrh Go down
anel

Broj komentara : 1
Registration date : 2008-10-29

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 EmptyWed Oct 29 2008, 23:48

Dobro vam ja dosao i pozdrav od anela . . VII sam razred i volim pse... plese
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 5 Empty

Na vrh Go down

Da se malo upoznamo
Na vrh 
Stranica 5/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stene slatko malo...
» HITNO malo stence!!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!