POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moja mala stenad

Go down 
+6
aida
tinchy
Anush
D.
Hitman
Darius_Maximus
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 EmptySat Sep 01 2007, 21:05

e a gdje se ja mogu uclaniti Question
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Dijana
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Registration date : 2007-09-01

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: uclaniti gdje?   Moja mala stenad - Page 4 EmptySat Sep 01 2007, 21:18

?
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 EmptySat Sep 01 2007, 21:28

pa, mislim ja se nikada nisam ono zvanicno uclanila i dobila clansku kartu...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Dijana
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Registration date : 2007-09-01

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: uclaniti se   Moja mala stenad - Page 4 EmptySat Sep 01 2007, 21:40

a to, pa kod Velje. Ovaj info o Zoo centru ima dosta dobrih strana, cak i onih koje nisu vidljive iz prve. Hvala na popustima, podrsci, razumijevanju, promociji... Ono sto nije vidljivo mozda iz prve je da ce se ljudi uclanjivati u SOS i placati clanarine --- novci za clanarine ce osigurati hranu za pse i rentu azila.
Ovo je pravo pozitivno - beskrajno hvala curama koje su pokrenule ovaj site. Potpuno besplatno i sa ljubavlju... Zao mi je i sto smo protracili vrijeme cekajuci i moleci bilo kakav odgovor ili pomak na izgradnji originalnog site od cura kojim je placeno da to urade...
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 EmptySun Sep 02 2007, 01:10

velja (citat):
Darius_Maximus (citat):
Ljudi moji, i Rex je danas udomljen, sve je proteklo super, iako se ponovila ona situacija oko odlaska i rastanka... Sad

Pravio je malih problema novom vlasniku, jer se ocito kad ga je ovaj izvadio iz auta uplasio i pobjegao pod auto, pa je momak morao dizati auto i skidati tocak da dodje do njega, ali sad je, kaze, sve uredu... Very Happy

Kakav vlasnik, takvi i psi ocito... Very Happy

Pozdrav! Very Happy

i ocito i garant.

i da ne bi zaboravio da ima i da ce jos dugo biti tvojih malih stenadi trebas biti (samo se sjargas niz brdo) na celu ekipe koja ce u ime SOSa provoditi, danas dogovoreno, sa Armanom:

1. napraviti box i kasicu SOSa koji ce stajati u njegovom ZOO centru
2. svi koji udome SOS kucu ili macu, dobit ce gratis svu potrebnu opremu + hranu....obavezna uredna evidencija i kontrola SOSa i Armana
3.svi clanovi SOSa uz pokaz clanske kartice, a udomili su kucu ili macu sa ulice, mogu uz popust (bez rabata) kupovati u ZOO centru......spisak mora biti dostavljen Armanu.

ko na bilo koji nacin pokusa ovaj dogovor zloupotrijebiti, bit ce izbacen iz SOSa i javno prokazan imenom i prezimenom

Stvar je dogovorena, moramo se mi naci da se dogovorimo za onaj video koji bi se trebao napraviti...

A moram se i uclaniti u SOS, red bi bio... Very Happy

Pozdrav veliki pa se cujemo!
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 EmptyWed Sep 05 2007, 01:00

U subotu se vjerovatno vraca stene koje smo prvo udomili, njegova slika nije nikada postavljena ovdje, ono sedmo stene, Jesenjinovo...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 EmptyFri Sep 14 2007, 17:14

U srijedu sam upoznao ove stence uzivo,mogu reci samo rijeci hvale za njih,preslatki su svi sunny
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 EmptyWed Sep 19 2007, 12:00

slazem se s tobom mladene svi su preslatki Very Happy .. ali evo vratilo se stene koje smo prvo udomili.. i sad ih je opet 5 :silent: ... a kako je jedan muzijak medju njih 4 moracemo ih ubrzo razdvojiti.. ali niko se ne javlja da uzme barem jedno od njih... :cry:
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 EmptySat Nov 03 2007, 18:08

Danas su tri štenca otputovala za Njemački!!!
ostao je jedino Ludi kojeg ce Dario ostaviti sebi...
ona preostala 3 putuju u puno bolju i sretniju buducnost.. Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Moja mala stenad - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 
Moja mala stenad
Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mackica mala
» Moja Pomoc
» Da se malo upoznamo
» Mala pomoc..
» Mali i Mala

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: