POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moja mala stenad

Go down 
+6
aida
tinchy
Anush
D.
Hitman
Darius_Maximus
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyThu Aug 23 2007, 00:19

LaRa.2311 (citat):
ovako ne znam jesi li ih cistio od unutrasnjih parazita. U poljoprivrednoj apoteci kupi PRAZINON tablete (jedna tableta ide na 10 kg) pa ako nemaju toliko kg onda im mozes dati po pola tablete, inace tablete kostaju 1,30 KM
Ja ne znam kakav savjet protiv buha bi ti mogla dati a da ti vet to ne naplati skupi, ne znam, imas isto u poljoprivrednim apotekama onaj prah protiv buha samo ne znam koliko je ucinkovit, da im stavljas sad Frontline jedan ce te doci 15 km najmanje....
Ljudi sta jos efikasno protiv buha, mozda neki sampon??? Ja imam kuci Verminex to je protiv buha i krpelja, mogu ponijeti da im stavimo, samo ih okupaj prije toga nekim samponom protiv buha flower

Nisam jos nista od toga obavio...

Dobro, tablete ce se kupiti, a mozda je dovoljno i kupanje tim samponom protiv buha, hmm? Barem sad za subotu, pa da vidim mozda neke ogrlice protiv buha da nabavim? Ima li to za cuke? Ja imam macka i za njih imaju te ogrlice...

Pozdrav! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyThu Aug 23 2007, 00:26

imaju i za pse ogrlice protiv buha i mozda su 4-5 km
ja ti kazem da to kupis u poljoprivrednoj apoteci jer veterinari nisu ono sto su nekad bili (cast pojedincima), pa su mojoj prijateljici naplatili protiv parazita + frontline 40 KM!!!! To je prepreprevise! Najlakse ti je dati im tu tabletu, jer skoro sva stenad imaju gliste koje dobiju od majke preko mlijeko ili ako pronjuskaju kakicu drugog psa koji ima gliste. A bezbolno je!!!
Sigruno imas sampone a imas i taj prah, covjek koji je usvojio stene lutalice naprasio je i mamu i stenad s tim prahom, eno ih skakucu Smile Samo sta ja znam ja bih ga okupala, naprasila, pa opet okupala, vidjeces jel se ceskaju puno, mozda i nemaju buhe?
Ponesem ja Verminex pa im stavimo, bice zasticeni i od buha i od krpelja mjesec dana, nemas brige!
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyThu Aug 23 2007, 00:32

Za tablete cu ja regulisati, to nije problem, okupat cu ih, i naci neki prah aBd, da ih naprasim, pa cemo da vidimo kako ce to ispasti... Very Happy

Hvala puno na savjetima i ponudi, u subotu cemo i to da rijesimo... Very Happy

Puno pozdrava! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyThu Aug 23 2007, 00:37

nema problema jedva cekam da vidim male djavole :cherry:
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyThu Aug 23 2007, 00:45

Suti, Crnu kad dovedem bit ce haos, ona je razigrana, osim ako se ne bude uplasila svega, jer joj je prvi izlet u grad... Cool
Eh, ako jos povedem dalmatinera, on ce biti miran, a on se malo i boji ljudi, jos od kako je dosao iz sinteraja... Malo po malo se privikava, ali ne prilazi bas ljudima previse...

Vidjet cemo kako ce to sve ispasti, ali kad ih okupam i uredim, samo ce im jos masna faliti... Wink

Pozrdav!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyThu Aug 23 2007, 01:32

Jedva cekam da vidim vragolane cheers
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 21:30

Eh, da javim novosti...

Kao sto znate, blackladyy je nasla dom Rexu, za kojeg samo cekamo da se dogovorimo kad cemo ga odnijeti na udomljavanje... Very Happy

Sada mi je tata rekao da je nasao dom jos jednom psicu, i da sutra trebamo otici kod tog covjeka da mu ga odnesemo... Vozao se kroz Novopazarsku i vidio neku lijepu kucu sa vrtom, itd. i prisao i pitao covjeka da li mu treba pas, i covjek mu je rekao da treba, tako da smo nasli dom jos jednom cuki... Very Happy

Tata kaze da povedemo dvojicu, pa vidimo na licu mjesta hoce li mozda da usvoji dvojicu, pa cu sutra jos javiti detalje... Very Happy

Posto nije daleko od nase kuce, vodit cemo ih na povodcima, koji sam dobio u subotu... Very Happy
Hvala velika jos jednom @Admin i @kiseljak, puno ste mi pomogli i djelima i savjetima!

Cujemo se i veliki pozdrav svima! Very Happy
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 21:34

Ajmeeeee!!!! JAO SUPER!!!!!!!daj da se nadjemo da ti dam hrane za njih, meni lordi jos njopa onu puppy iako je veliki magarac Embarassed pa da ti od njega dam svakako je ima dosta trenutno..jao super!!!!!cheers cheers cheers cheers
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 21:57

Admin (citat):
Ajmeeeee!!!! JAO SUPER!!!!!!!daj da se nadjemo da ti dam hrane za njih, meni lordi jos njopa onu puppy iako je veliki magarac Embarassed pa da ti od njega dam svakako je ima dosta trenutno..jao super!!!!!cheers cheers cheers cheers


Znaci da si ga razmazila... Wink Hvala ti puno na ponudi, dogovorit cemo se sve oko toga, aBd...! Very Happy

Jesi se cula ti sa gosp. Veljom, jel' bilo sta za ona zemljista, ja sinoc zaboravio... Sad

Veliki pozdrav! Very Happy
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 22:54

za zemljiste znam koliko i ti Neutral
ajde sada je ovo superiska da dvoje je udomljeno, ko je drugi? rexi i?
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 23:10

Admin (citat):
za zemljiste znam koliko i ti Neutral
ajde sada je ovo superiska da dvoje je udomljeno, ko je drugi? rexi i?

Hmmm, ne zna se jos, tata je samo razgovarao s tim covjekom, i taj covjek je rekao da on voli zivotinje i da je imao psa, i da bi volio da ima psa oko kuce...
Nije vidio nijednog, nego se dogovorio s mojim tatom da mu sutra donesemo jednog cuku... Drago mi je sto je pristao a da ih nije ni vidio, jer znaci da sigurno ne pati od potrebe da mu pas bude te i te rase... Very Happy

Ja ne zelim da dam Ludog, tata ne zeli da da Smedjeg, ostaje jos samo Dalmatiner, ali ne znam koliko je on spreman, boji se naglih pokreta i ljudi, smije prici na metar-dva, ali ne blize... Vjeruj mi da mi se tesko ijednog od njih rastati Sad , koliko god zelo da ih sve udomim, tako da cemo to tata i ja vidjeti sutra...

Sad za sad je dobro sto uopste neko hoce da prihvati da pazi i cuva barem jednog cuku...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 23:14

Joj Sad vjerujem, jos ste vi svi skupa svasta prosli zajedno sto vas je svakako jos vise povezalo medjusobno I love you

stvarno su svi prelijepi, a ako nista bice ti u komsiluku i uvijek ces ih moci otici vidjet I love you
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 23:25

Admin (citat):
Joj Sad vjerujem, jos ste vi svi skupa svasta prosli zajedno sto vas je svakako jos vise povezalo medjusobno I love you

stvarno su svi prelijepi, a ako nista bice ti u komsiluku i uvijek ces ih moci otici vidjet I love you

Ma znam, ali kad sam u subotu nosio Crnu i Smedjeg, tako su svi cvilili sto sam ih iznio da mi je bilo tako zao... Znas, kao da razdvajas porodicu...

Koliko mi je drago, toliko mi je i zao, ne mogu to tacno opisati... Neutral

Nadam se da ce sve biti uredu, najbitnije je da nadju lijep dom, ostalo ce se valjda srediti...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 23:30

uvijek je to tako, ja znam kad je meni moj cuko dosao prvo je danima ko lud cvilio hodao okolo po kuci i plakao, ali za par dana bio je skroz ok, najvaznije u svemu je da vidis da je taj neko fin kome cuko ide, a ti si za njih toliko toga vec ucinio, da je to neprocjenjivo, jos tako da ih lijepo udomimo, iako si sada tuzan na kraju vidjeces da ce biti dobro, evo ja sam preko mame ˝pustila avaz˝ na njenom poslu pa mozda neko jos naidje Wink
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyMon Aug 27 2007, 23:40

Cudan je to osjecaj... Nikad nisam valjda to dozivio, pa mi neobicno pravo... Neutral

Evo mama nam se smije obojici zato sto niko ne da svog cuku, kaze nismo normalni... Very Happy

Hvala za angazman, mozda se javi neko ko hoce i zenku, za njih cemo najteze naci dom, jer svi traze samo muzjake...

Pozdrav jedan veliki! Very Happy
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyTue Aug 28 2007, 14:02

Darius_Maximus (citat):
Cudan je to osjecaj... Nikad nisam valjda to dozivio, pa mi neobicno pravo... Neutral

Evo mama nam se smije obojici zato sto niko ne da svog cuku, kaze nismo normalni... Very Happy

Hvala za angazman, mozda se javi neko ko hoce i zenku, za njih cemo najteze naci dom, jer svi traze samo muzjake...

Pozdrav jedan veliki! Very Happy

e, to je to.
gotovi ste..i ti, i stari ti u tebe. to vrijedi osjetiti. ONO, da neznas sto se sa tobom desava, kako si ranije napisao. to je to.
takav osjecaj se nemoze kupiti.
kad trezveno promislis, skontas, kako svjesno ili nesvjesno placamo, da se svaki dan ubija 30 do50 takovih senzi.
jos kad Admin postavi fotke od subote i Smedjeg, Oko lipo!?!?!?
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyTue Aug 28 2007, 19:39

E ljudi moji, udomili smo danas Smedjeg...

Odnijeli smo ga covjeku danas oko 4, ja sam prvi put vidio tog covjeka, ali moram reci da mislim da ce gore biti siguran i da ce ga paziti... Very Happy

Gore zive taj covjek i njegova zena, stariji su ljudi, penzioneri...
Cuko ima svoju kucicu, ali se sad boji malo, vjerovatno dok se malo ne navikne... Rekao nam je ciko da ga mozemo posjetiti kad god hocemo da vidimo kako je itd.

Uglavnom, tata se tesko rastao od Smedjeg, ali ja nisam htio da vodi Ludog, pa sam mu rekao da je Smedji mirniji i bolji za starije ljude nego ovaj moj vragolan... Very Happy

Uglavnom to je zavrseno, ali moram javiti jos dvije stvari...

Prvo moram reci da je blackladyy dogovorila da udomimo Rexa u petak ujutro, i zato svaka cast! Very Happy cheers cheers cheers

Druga stvar: danas je moja mama zvala ZOO centar na Grbavici i zamolila da nam pomognu malo i oni su nam dali 4 ogrlice protiv buha i neke kapi, sve u svemu vrijednosti 50 KM...! Za to im velika hvala...

Htio sam momka pitati i za onu ideju o postavljanju kutije za donacije, ako se neko odluci da ubaci nesto, ali je otisao nekim svojim poslom, a bilo mi je i nezgodno u tom trenutku da ga to upitam, ali namjeravam to svakako uraditi... Uzeo sam njegov broj, pa cu vidjeti sta se moze uraditi...

Veliki pozdrav svima! Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyTue Aug 28 2007, 20:55

cheers Samo sretne vijesti stizu cheers
Ne brinite Smeđi je preplašen zato jer je stigao u novo okruzenje,bit ce onaj stari za 2-3 dana...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyTue Aug 28 2007, 22:18

znam kakav je osjecaj, ja kad sam udomila mog Bonija prvo ga nisam mogla pustiti u ruke tim ljudima, plakala sam toliko da mi je pozlilo (a imam slabo srce usput receno)

a kad sam ga vidjela drugi put opet sam plakala jedno sat i po, evo i sad mi nesto tesko Embarassed
Njegova slika stoji na mom radnom stolu, a njega cu zauvijek u srcu nositi, beban moj mali Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptyTue Aug 28 2007, 22:45

Nisam ni sumnjala da iz ZOO-a ne bi pomogli, Arman je super lik, svaka mu cast nemam sta drugo reci;)
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptySat Sep 01 2007, 01:48

Ljudi moji, i Rex je danas udomljen, sve je proteklo super, iako se ponovila ona situacija oko odlaska i rastanka... Sad

Pravio je malih problema novom vlasniku, jer se ocito kad ga je ovaj izvadio iz auta uplasio i pobjegao pod auto, pa je momak morao dizati auto i skidati tocak da dodje do njega, ali sad je, kaze, sve uredu... Very Happy

Kakav vlasnik, takvi i psi ocito... Very Happy

Pozdrav! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptySat Sep 01 2007, 02:01

i ti si meni uljepsao dan cheers cheers cheers cheers
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptySat Sep 01 2007, 17:32

Darius_Maximus (citat):
Ljudi moji, i Rex je danas udomljen, sve je proteklo super, iako se ponovila ona situacija oko odlaska i rastanka... Sad

Pravio je malih problema novom vlasniku, jer se ocito kad ga je ovaj izvadio iz auta uplasio i pobjegao pod auto, pa je momak morao dizati auto i skidati tocak da dodje do njega, ali sad je, kaze, sve uredu... Very Happy

Kakav vlasnik, takvi i psi ocito... Very Happy

Pozdrav! Very Happy

i ocito i garant.

i da ne bi zaboravio da ima i da ce jos dugo biti tvojih malih stenadi trebas biti (samo se sjargas niz brdo) na celu ekipe koja ce u ime SOSa provoditi, danas dogovoreno, sa Armanom:

1. napraviti box i kasicu SOSa koji ce stajati u njegovom ZOO centru
2. svi koji udome SOS kucu ili macu, dobit ce gratis svu potrebnu opremu + hranu....obavezna uredna evidencija i kontrola SOSa i Armana
3.svi clanovi SOSa uz pokaz clanske kartice, a udomili su kucu ili macu sa ulice, mogu uz popust (bez rabata) kupovati u ZOO centru......spisak mora biti dostavljen Armanu.

ko na bilo koji nacin pokusa ovaj dogovor zloupotrijebiti, bit ce izbacen iz SOSa i javno prokazan imenom i prezimenom
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptySat Sep 01 2007, 17:43

Super, a kada ce se praviti boks za hranu kod Armana???
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 EmptySat Sep 01 2007, 18:08

Admin (citat):
Super, a kada ce se praviti boks za hranu kod Armana???
sabur
Na vrh Go down
Sponsored content





Moja mala stenad - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Moja mala stenad
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mackica mala
» Moja Pomoc
» Da se malo upoznamo
» Mala pomoc..
» Mali i Mala

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: