POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moja mala stenad

Go down 
+6
aida
tinchy
Anush
D.
Hitman
Darius_Maximus
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
aida
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyThu Aug 16 2007, 02:18

ma ,da briga za njih.sve se vraca,sve se placa(moj moto) Smile .bas je lijep osjecaj pruziti nekome dom.ove zivotinje ce ti biti pravi prijatelji,samo im trebas pruziti sansu.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyThu Aug 16 2007, 02:50

Ma dushice normalno da oni pruzaju vise ljubavi od ljudi... svakako i ima ljudi koji brinu i sve njima svaka cast, a za ove koji pakoste zivotinjama samo treba reci sram ih bilo!! Evil or Very Mad A ove mawe pepe cute ce sigurno naci dom, ja se bar nadam!! sunny flower
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 13:02

ja mislim da bi bilo vrijeme da se organizujemo i pripremino ove stence za subotu, barem dva, sta kazete?
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 13:38

Ja sam za Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 14:00

i ja sam ZA!
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 14:21

trebamo se dogovoriti u koliko sati i gdje pa ko moze koliko i kako god da doprinese dobro je, zar ne?Smile
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 14:50

Hej ljudi, pa sta se ovo desava bez mene... Very Happy

Hmmm, hvala svima koji ste spremni pomoci da barem dva steneta budu spremna za subotu, to kao prvo...

Kao drugo da kazem da ce meni najvjerovatnije biti potrebni povodci i ogrlice, barem za period kada budu na standu...

Hvala vam jos jednom svima, puno mi znaci sto vas imam! Very Happy

@kiseljak, vidio sam onu temu na sa-xu, hvala sto si pokusao da privuces jos raje...! Very Happy

@blackladyy, hvala sto se brines i obavis stvari koje ja nekad zaboravim! Very Happy

Pozdrav!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 14:56

Ja cu ti donijeti ogrlicu i povodac ,imam viska od svog psa pa ih mozes zadrzati jer ti imas ipak 6 pasa trenutno na brizi,a meni vise ne trebaju.
Idemo dalje,ljudi javite se za drugi cheers
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 15:06

kiseljak (citat):
Ja cu ti donijeti ogrlicu i povodac ,imam viska od svog psa pa ih mozes zadrzati jer ti imas ipak 6 pasa trenutno na brizi,a meni vise ne trebaju.
Idmeo dalje,ljudi javite se za drugi cheers

Hvala ti puno! Onda ti ponesi u subotu, ako ces dolaziti na stand, pa da ih tu opremimo... Very Happy

Pozdrav!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 15:12

Dolazit cu ja na stand,u koliko sati ces ti doci pa da ih odmah opremimo,ako ti treba jos nesto kazi.
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 15:17

kiseljak (citat):
Dolazit cu ja na stand,u koliko sati ces ti doci pa da ih odmah opremimo,ako ti treba jos nesto kazi.

Pa vjerovatno oko 15 do 1, ako u jedan pocinje... Very Happy
A parkirat cu vjerovatno kod kina Apolo, jer je odatle najblize da ih vodim, jer im je ovo prvi izlet u grad... Very Happy
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 15:20

ja nemam psa ni viska povodac pa cu ja dati nesto para Very Happy , koliko to kosta otprilike? Smile
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 15:20

Gledaj,ja cu isto doci sa autom pa cu se parkirati isto gdje i ti,dogovorimo se sve.
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 15:32

kiseljak (citat):
Gledaj,ja cu isto doci sa autom pa cu se parkirati isto gdje i ti,dogovorimo se sve.

Eto, dogovorili smo se sve... Very Happy

Cut cemo se jos preko poruka, do tada pozdrav veliki! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 15:59

vidite sa cika veljom imamo mi povodaca bar dok smo tamo.
Ja nemam viska povodac sve sam razdjelila od Bonija, a od Minnie bi bilo premalo
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 16:13

evo dok meni djeca u vrticu spavaju od sefice kradem MB Very Happy
prijavljujem visak povodac Smile a za ogrlicu nisam bas sigurna moram se zarovit u lordijeve skule :p
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 16:27

Admin (citat):
evo dok meni djeca u vrticu spavaju od sefice kradem MB Very Happy
prijavljujem visak povodac Smile a za ogrlicu nisam bas sigurna moram se zarovit u lordijeve skule :p

MB? Very Happy

Hehehe, hvala za povodac, ogrlicu ako i ne nadjes, kupit cu ja, to nije skupo, koliko sam vidio par KM, veci mi je problem bio povodac... Very Happy

Hvala puno!!!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 16:31

MB- mega bajte :p
nista ne brini od mene imas zicer povodac (lanac sa koznom ruckom )
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 16:35

Admin (citat):
MB- mega bajte :p
nista ne brini od mene imas zicer povodac (lanac sa koznom ruckom )

Aha, to MB... Very Happy

Vazi, hvala ti, dogovorit cemo se onda gdje cemo se naci u subotu, kao sto napisah ja cu vjerovatno biti kod kino Apolo, pa cemo se organizovati nekako... Ti dolazis u subotu?

Pozdrav!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 16:53

Koliki su psici sada otprilike nikako nemogu ocijeniti preko slika?
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 16:58

kiseljak (citat):
Koliki su psici sada otprilike nikako nemogu ocijeniti preko slika?

Hmmm, evo sad gledam na osnovu cega da opisem... Very Happy

Subjektivno gledajuci, dugi su oko 50 cm, visoki oko 30-40 cm...
Malo veci od pudlice odrasle, po meni barem... Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 17:00

Sve cemo uciniti,moraju naci dobre ljude jer su stvarno prelijepi svi cheers
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 17:07

Naravno da dolazim u subotu Wink
bjezim sad s neta, odoh radit
vidimo se Wink
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyWed Aug 22 2007, 23:54

Izgleda da smo za Rexa nasli dom... Very Happy

U subotu sa mnom dolaze vjerovatno crna i jos neki muzijak, ali jos nisam odlucio koji, vjerovatno dalmatiner... Very Happy

Btw. za subotu bih ih trebao odnijeti kod veterinara da ih ocisti od buha itd. jel' de?
Do sad nikako ne stigoh, a i puno ih je, a imam i ispit uskoro, pa sve frka-trka...

Eto uglavnom, da javim novosti... Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 EmptyThu Aug 23 2007, 00:03

ovako ne znam jesi li ih cistio od unutrasnjih parazita. U poljoprivrednoj apoteci kupi PRAZINON tablete (jedna tableta ide na 10 kg) pa ako nemaju toliko kg onda im mozes dati po pola tablete, inace tablete kostaju 1,30 KM
Ja ne znam kakav savjet protiv buha bi ti mogla dati a da ti vet to ne naplati skupi, ne znam, imas isto u poljoprivrednim apotekama onaj prah protiv buha samo ne znam koliko je ucinkovit, da im stavljas sad Frontline jedan ce te doci 15 km najmanje....
Ljudi sta jos efikasno protiv buha, mozda neki sampon??? Ja imam kuci Verminex to je protiv buha i krpelja, mogu ponijeti da im stavimo, samo ih okupaj prije toga nekim samponom protiv buha flower
Na vrh Go down
Sponsored content





Moja mala stenad - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Moja mala stenad
Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mackica mala
» Moja Pomoc
» Da se malo upoznamo
» Mala pomoc..
» Mali i Mala

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: