POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 BOBI TRAZI DOM!!

Go down 
+10
the sister
maleni
lamy
samra_h
velja
twee
Kira
Vanna
Baby
tinchy
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
maleni
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 18
Location : SARAJEVO
Registration date : 2008-07-21

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 00:22

[quote="Vanna"]presladak je..Ja bi rekla da je jos mlad...Ima sigurno manje od 3 god[/quot
DANAS SMO JEDNA DIVNA GOSPDJA I JA VIDJELE BOBIJA, NAHRANILE GA, JA SAM HTJELA DA GA POVEDEM SEBI KUCI DA NE PROVEDE NOC VANI DOK GA NJEGOVE TUTORICE NE UZMU ALI ON NIJE HTIO PRATITI MRVU DO NASEG ODREDISTA I NIJE HTIO UCI U AUTO.ZATO MOLIM DA MI SE JAVITE, VELJA JE OBAVIJESTEN,AKO GA NE NADETE U MEDUVREMENU, JA GA VIDAM I OVIH DANA AKO MI SE PONOVO UKAZE PRILIKA MOGU GA ZBRINUTI NA DAN DVA, TOLIKO SE MOGU OBAVEZATI, ALI GDJE ZIVIM IMA ZLOBNIH LJUDI, BOJIM SE DA MU NE NAUDE. I EVO I JA LANSIRAM POZIV SVIM ONIM KOJI IMAJU UVJETE DA ZBRINU JEDNOG DIVNOG PSA, ODRASLOG ALI VRLO POSLUSNOG I CINI SE VEC DRESIRANOG, SVAKI DAN JE DOBAR DAN DA USRECITE JEDNO BESPOMOCNO I DIVNO STVORENJE. UNAPRIJED HVALA
Na vrh Go down
maleni
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 18
Location : SARAJEVO
Registration date : 2008-07-21

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 00:52

ako ponovo sretnem Bobija uzet cu na nekoliko dana ali ga zaista ne mogu zbrinuti za stalno. Moj najveci problem je vrijeme kojeg nemam dovoljno da usrecim Bobija, samo mu mogu biti obitelj za privremeno zbrinjavanje.
Baby, molim da mi se javis da nadjemo neko rjesenje najbolje za Bobija. Hvala
Na vrh Go down
twee
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-05-24

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 01:06

makar da se udomi za vrijeme oporavka od operacije:( Sad
Na vrh Go down
maleni
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 18
Location : SARAJEVO
Registration date : 2008-07-21

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 01:27

twee (citat):
makar da se udomi za vrijeme oporavka od operacije:( Sad

Predlazem da ko ga od nas nadje, mi javi preko g. Velje, ja cu ga udomiti privremeno dok se ne odradi operacija i njegov oporavak. Moj problem je vrijeme i sto sam cesto odsutna iz Sarajeva, pa nemam uslova uzeti jos jednog psa za stalno. a imam vec psa curicu i macka i susjede koji mrze ljude a o zivotinjama da ne govorim. stalno necim prijete.
Na vrh Go down
the sister
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 19
Registration date : 2008-09-28

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 02:29

ja stvarno ne mogu nista da uradim za njega, vec imam jednu curicu privremeno kod mene u stanu, i njoj ganjamo privremeni smjestaj
ima tema ovdje, samo se nadam da ce ga neko ozbiljan zavoliti i pruziti mu dom, a danas je jako malo ljudi koji bi to uradili
puno srece zelim u buducem traganju, znam kako je tesko naci makar i privremeni dom nekom psu, bez obzira koliko divan i pametan bio...nazalost
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 11:12

maleni,vidi,posto je bobi mene zavolio kao njegovu vlasnicu,ja ti mogu pomoci da ga stavis u auto i da ga odvedes kod sebe na privremeno,ako mozes danas poslije udomljavanja da to pokusamo....
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 11:13

maleniiiiii...nemogu ti reci koliko sa ti zahvalnnaa za ovooo... srculence srculence srculence srculence srculence
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 16:31

maleni pare za bobijevu operaciju ce stici u pon.
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 20:14

maleni imas PM
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 04 2008, 21:27

bobi se trenutno nalazi kod amele @maleni u stanu...ona ga moze cuvati samo da ponedeljka zato ako ga neko moze uzeti na privremeno,barem na par dana....
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySun Oct 05 2008, 16:16

Baby (citat):
bobi se trenutno nalazi kod amele @maleni u stanu...ona ga moze cuvati samo da ponedeljka zato ako ga neko moze uzeti na privremeno,barem na par dana....
BOBi ce opet od ponedeljka biti na ulici ukoliko ga neko ne prihvati ili udomi. Nema on koristi od tepanja.
On je trenutno kod osobe koja je udomila polomljenu Mrvicu i "ruzno mace" iz Tuzle. To je osoba koja je ucinila i previse za sada, ako se uzmu u obzir njene mogucnosti za udomljavanje, a sa kojima sam dovoljno upoznat.
Nazalost ona se ne moze klonirati kako bi u istom vremenu bila na vise mjesta, i potreban je konkretniji angazman onih koji samo lamentiraju nad Bobijevoj sudbini.
Novac koji nam je najcesce izlika da nemozemo nista uraditi dolazi sutra od "svilenog prevaranta". Sta sada treba Bobiju? Ljudi........ljudi koji ce ga prihvatiti....oni mu trebaju, a toga ocito u Sarajevu nemamo u dovoljnim kolicinama.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyMon Oct 06 2008, 13:46

eh ovako,bobi ima opciju da ode na vikedicu jednog covjeka,tu bi bio na lancu,ali bolje lanac nego ulica...posjecivao bi se svako par dana i hranio....
maleni jeli bobi jos uvjeku tvojoj ulici???
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyMon Oct 06 2008, 17:16

Ja cu se usuditi da kazem da je lanac u ovom slucaju bolji, pa ako mu se nadje drugi smjestaj lako ga je premjestiti. Znam da cu naici na osude, ali bobiju sintori vise za vratom
Na vrh Go down
maleni
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 18
Location : SARAJEVO
Registration date : 2008-07-21

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyMon Oct 06 2008, 19:31

jaca (citat):
Ja cu se usuditi da kazem da je lanac u ovom slucaju bolji, pa ako mu se nadje drugi smjestaj lako ga je premjestiti. Znam da cu naici na osude, ali bobiju sintori vise za vratom

Na moju zalost gospodja je dosla po Bobija danas u 17h30 ali ga nije odvela jer :
- nije imao ogrlicu
- kucica na njenoj vikendici premala
- jer njena vikendica nije ogradjena i slobodno ulaze psi iz okolne sume i vepri

Bobi je toliko inteligentan pas da je dosao da se pozdravi kad smo ga Mrvica i ja morale napustiti i otisao sam na drugu stranu parka.

Ako iko moze da ga pokupi veceras i smjesti na sigurno, nije gladan, ali on sada luta.

I dozvolit cu si slobodu da sugerisem da kada se pokusaju udomiti napusteni psi, da se opise realna situacija i da se potencijalni vlasnik pripremi na opremu koju pas ima ili nema,(Bobija je možda mogla spasiti ogrlica da ju je imao????!!!!!).
Na vrh Go down
the sister
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 19
Registration date : 2008-09-28

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyMon Oct 06 2008, 19:56

ako je sos pas, probajte kod armana da vidite za neku besplatnu ogrlicu, pa barem za ubuduce da ima...
ja znam da je on ranije davao udomiteljima od sos-a neke stvari sa popustom i besplatno, vjerovatno bi dao i za njega
nama je za ovog psa sto smo je spasili(nije sos) dao neke stvari jeftinije a neke besplatno i svaka mu cast sto tako pomaze na svoj nacin, to puno znaci
Na vrh Go down
maleni
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 18
Location : SARAJEVO
Registration date : 2008-07-21

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyFri Oct 17 2008, 21:32

Da li je neko sreo Bobija i zna li sta je s njim?kišni dani dolaze,a ja ga nisam srela tamo gdje je obicavao biti u zadnje vrijeme.

hvala.

ako bude prilike ja bih ga opet udomila na krace vrijeme, ali molim sos-ovce koji su se njim bavili prije da mi aktivno pomognu jer moji su uslovi za pomoc (udomljavanje) vrlo ograniceni
Na vrh Go down
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyFri Oct 17 2008, 22:25

bila sam sa njim preksinoć, jučer i danas ga nisam vidjela
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 18 2008, 17:14

vlatka (citat):
bila sam sa njim preksinoć, jučer i danas ga nisam vidjela
ako ga vidis, javi Edni /061 312 016/, njena tetka (nemam broj telefona) mi je danas na udomljavanju kazalav da bi ga privremeno sklonila.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyMon Oct 20 2008, 00:27

velja (citat):
vlatka (citat):
bila sam sa njim preksinoć, jučer i danas ga nisam vidjela
ako ga vidis, javi Edni /061 312 016/, njena tetka (nemam broj telefona) mi je danas na udomljavanju kazalav da bi ga privremeno sklonila.

Bobi je vidjen danas bude skoro svaki dan u popodnevnim casovima.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyMon Oct 20 2008, 17:54

Za bobija se nasla porodica,valjda privremena,ali treba neko da ga uzem samo jedan dan kod sebe na cuvanje kako bi zena dosla da ga vidi(koliki je i kakva mu je narav)
to je samo jedan dan...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
maleni
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 18
Location : SARAJEVO
Registration date : 2008-07-21

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 22 2008, 13:37

Baby (citat):
Za bobija se nasla porodica,valjda privremena,ali treba neko da ga uzem samo jedan dan kod sebe na cuvanje kako bi zena dosla da ga vidi(koliki je i kakva mu je narav)
to je samo jedan dan...
BOBI JE SINOC BIO KOD MENE I JUTROS SAM GA OPET MORALA PUSTITI ALI ON SE KRECE STALNO U ISTOM KRUGU.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ....   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 22 2008, 18:19

Bobiju je sutra zakazan odlazak kod veterinara,i kod djevojke koja ce ga cuvati na par dana...ako ga neko moze uzeti veceras i cuvati do jutro bilo bi super..ako to neko moze,neka mi se javi PP-om
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptyFri Oct 24 2008, 20:56

Javljam vam se sa sretnim vijestima,Boija je uzela na privremeno jedna cura,kod nje ce biti sve dok se ne oporavi i ne nadje novi dom.
Okupan je,odveden na RTG snimanje,i djevojka je samo za rtg dala 117 km...izgleda da se radi o iscasenju kuka,sutr ce joj veterinar reci sta je sigurno pa ce nam javiti...mislim da bi bilo ok da joj barem hranu poklonimo za bobija,a ako neko moze i nesto para..
P.S. zasad imamo sigurno 200 km od svilenog...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySat Oct 25 2008, 23:14

Baby (citat):
Javljam vam se sa sretnim vijestima,Boija je uzela na privremeno jedna cura,kod nje ce biti sve dok se ne oporavi i ne nadje novi dom.
Okupan je,odveden na RTG snimanje,i djevojka je samo za rtg dala 117 km...izgleda da se radi o iscasenju kuka,sutr ce joj veterinar reci sta je sigurno pa ce nam javiti...mislim da bi bilo ok da joj barem hranu poklonimo za bobija,a ako neko moze i nesto para..
P.S. zasad imamo sigurno 200 km od svilenog...

Kod kojeg veterinara ce ici?
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 EmptySun Oct 26 2008, 12:12

PostPostao/la Rivera dana 25/10/2008 23:39
Hej ljudi! Nisam ja ovdje tako cesto... Dakle, veterinar je rekao da se Bobijev kuk moze operisati! Kakva radost! On ima bolove u desnoj nozi i nadam se da ce mu ova operacija to sanirati. Sto se tice same operacije veterinar je pozitivan. Sad samo da sve dobro prodje. Javicu kako je sve proteklo nakon operacije koja bi trebala biti sutra oko 2h.
Hvala za ponudjenu pomoc! Nisam ni pitala koliko ce stajati operacija... Nek on bude dobro.
Ne brinite za Bobija. Dobro mu je i okruzen je ljubavlju. Ima jedna porodica koja ga zeli udomiti ali o tom potom. Sad je bitno da mu bude bolje. On je PREDIVAN PAS!!! Zasluzuje i takav dom.
Imam slike ali ako ne uspijem da ih stavim neka mi neko pojasni kako se to radi.... Nisam ja bas "osoba sa foruma" :-) Znam da se tu slike stavljaju na malo drugaciji nacin...
Drzite fige!

Rivera

Ovo je kopiran link,sa Sarajevo-x foruma,znaci ako ste ovo procitali,moze vam se uljepsat dan kao sto je meni...

Onda zahvalnice:Maleni,da tebe nije bilo ko zna gdje bi Boby sada bio,Hvala ti.
Azra i Tinchy i ja,eto mi smo ga hranile i pazile ga dok je bio na Breci,obavjestile smo ljude o njegovoj nesreći da nije bilo nas neznam ko bi postavio na forum da on trazi dom xD
SvileniNjemu hvala za 100 eura...
cheers
Riveramislim da je ona najvise uradila,najvise potrosila na Bobija,SVAKA JOJ ČAST,jer bi rijetko ko tako nesto uradio...
I hvala svima drugim koji su pomogli na svoj način,i podrškom...

Sad Maleni jesili ti mozda vakcinisala Bobija,posto ova cura na forumu kaze da ga je neko odveo veterinaru da se on vakcinise,a ti si se jedina potpuno o njemu brinula...ako jesi imas li onda pasoš za njega ...

I Enese,dogovori se preko Sa-x da predas pare za operaciju Riveri...

BOBY plese ti si jedan Heroj(L)
Njegove nove slike...
BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Hpim1385ur0
BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Hpim1384vp6
[IMG]
[URL=http://imageshack.us]BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Hpim1378ov3
BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Hpim1383qk5
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Sponsored content





BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
BOBI TRAZI DOM!!
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trebe sa Trebevica
» NINA TRAZI DOM
» Trazi se Leon-crni labrador!
» trazi se pekinezer!
» PIKA trazi dom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: