POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 BOBI TRAZI DOM!!

Go down 
+10
the sister
maleni
lamy
samra_h
velja
twee
Kira
Vanna
Baby
tinchy
14 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyMon Jun 23 2008, 22:17

Evo veceras mi je @Baby javila da se u njenoj mahali pojavio.. Ona kaze da je on veoma fine naravi, malo je povechi i zute je boje. Mincy ce postaviti slike kad bude mogla, i dati vam vise info. o tome. Nadamo se da cemo brzo naci dom za Bobija SmileSmile


BOBI TRAZI DOM!! P8080039pa8
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Bobbannnn :)   BOBI TRAZI DOM!! EmptyMon Jun 23 2008, 22:53

Hvala hvala tinchy Smile)) Bobi je jedna dusha od psa i jako je razigran...Bio je zedan i gladan al mi djeca sa bjelava Smile smo ga nahranili.... : D Jako je velik,a to mozete i vidjeti po njegovim sapama...Ja bi voljela da ga vakcinisem,al nemam love,a starci su mi dali dzeparac koji sam potrosila,tako da se ne usudjejem pitat....Pa eto ako ste mozda voljni,zamolila bi vas da donirate pare za bobijevu vakcinaciju protiv bjesnila,ja cu ga okupat i naprasit onim puderom Smile te dovest na udomljavanje...
Hvala unaprijed...
P.S. Nebi znala procjenit koliko ima godina ipak cu to prepustiti vetu.
BOBI TRAZI DOM!! P8080039pa8
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyFri Jul 04 2008, 14:13

presladak je..Ja bi rekla da je jos mlad...Ima sigurno manje od 3 god
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Povrijeden pas .. HITNO !!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyThu Sep 11 2008, 23:01

Na ____,,nalazi se povrijeden pas .. veoma je lijep i umiljat ali koliko sam primjetila ima problem sa nogom jer sepa .. tu je vec vise dana koliko saznajem od drugarice... hrane ga stanari zgrade ali ipak je potrebno da neko ozbiljno reaguje .. potrebna mu je pomoc i dom .. ja sam ga maloprije nahranila..mada on zeli samo da se mazi .. velika je maza i zaista je divan a sto se tice starosti, mislim da ima vise od godinu...MOLIM VAS ZA POMOC .. PSU JE ZAISTA NEOPHODNA POMOC I DOM .. !!!
P.S. ovdje imam samo nekoliko slika,nisam ga htjela puno slikati jer nisam zelejla da ga plasim ...

Komentar edited by: tinchy.. Izbrisana je lokacija na kojoj se pas nalazi..


Kira: komentar modifikovan dana: Fri Sep 12 2008, 15:06; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! EmptyFri Sep 12 2008, 14:36

azra brisi informacije o njemu jer nepozeljni gosti gledaju ovu stranicu......!!!!!!!
P.S. slike ti nisu Dobro postavljene,ali mislimc da je ovo bobi kojeg sam postavili na forum...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyFri Sep 12 2008, 18:02

Danas smo Emina i ja bile u posjeti psu .. nahranile smo ga,dale mu da pije i zaista je drag,razigran..a i pametan je.. cak mislim da zna neke osnovne komande ...Samo je nephodna pomoc veterinara,a ja nazalost nisam bas u mogucnosti da mu to pruzim .. nadam se da ce neko biti u mogucnosti da mu osigura veterinara..i ako neko zeli bilo kako da pomgne,mozda bar privremeno da ga pricu nek mi se javi preko pm...A pas je trenutno siguran jer smo razgovarali sa ljudima iz zgrade i nece niko zvati sintore, ljudi ga cak i hrana i brinu se o njemu .. poz
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! EmptyFri Sep 12 2008, 18:07

Da,pomoc mu HITNO treba,jer ga nogica jezivo boli i uopste se na nju nemoze osloniti...Boby je jeziv drag i razigran,veličine je labradora....ja i azra cemo ga posjecivati svaki dan,ali kao sto sam rekla pomoc mu je neophodna....
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyFri Sep 12 2008, 18:09

Minno sutra cemo Nerma i ja s tobom otici do gore.. Jadni kukooo Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! EmptyFri Sep 12 2008, 18:13

Vazi,osim ako ne budem isla sa mamom da nes kupujem...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyFri Sep 12 2008, 19:11

Tinchy,ak nemogne Emina, zovi mene .. a i u svakom slucaju zovite sutra da idemo zajedno jer cu ja ionako ici kod njega ..
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 16:45

Samo da vam javim da je psa pregledao danas veterinar,pas je zdrav,izvadili smo mu krpelje ali nazalost ona noga na koju sepa vjerovatno vise nikad neec moc stat .. noga mu je totalno deformisana i to iz kuka,jedino mu operacija moze pomoc al s obzirom da niko sa furuma nebi bio u stanju da donira ista od novca,pas nece moci nikad stati na cetvrtu nogu... !!Psu su potrebni lijekovi koje cu mu naravno nabaviti JA jer ocigledno niotkog na ovom forumu se ne moze trazit pomoc.. svi ste tu samo kad se treba svadat al kad treba pomoc onda se niko nejavlja al nema veze .. !! O psu cu se naravno nastaviti brinuti ja !!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 17:02

Kira (citat):
Samo da vam javim da je psa pregledao danas veterinar,pas je zdrav,izvadili smo mu krpelje ali nazalost ona noga na koju sepa vjerovatno vise nikad neec moc stat .. noga mu je totalno deformisana i to iz kuka,jedino mu operacija moze pomoc al s obzirom da niko sa furuma nebi bio u stanju da donira ista od novca,pas nece moci nikad stati na cetvrtu nogu... !!Psu su potrebni lijekovi koje cu mu naravno nabaviti JA jer ocigledno niotkog na ovom forumu se ne moze trazit pomoc.. svi ste tu samo kad se treba svadat al kad treba pomoc onda se niko nejavlja al nema veze .. !! O psu cu se naravno nastaviti brinuti ja !!


Ee doci cemo ja i Nermina najvjerovatnije sutra do cuke, samo da kise ne bude.. Ajd pa cemo ga slikati i polijepiti letke mozda ga tako udomimo kod nekog pa skontamo nesto za tu operaciju.. Ugl. dog. cemo se sutra ako dodjemo Razz
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
twee
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-05-24

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 17:15

Pozdrav svima,
Mislim da bi bilo najbolje da veterinar procijeni koliko bi operacija kostala, a potom oni koji su u mogucnosti da doniraju novac u svrhu operacije.
Malo po malo, vjerujem da se moze skupiti potreban iznos
confused
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 17:21

twee (citat):
Pozdrav svima,
Mislim da bi bilo najbolje da veterinar procijeni koliko bi operacija kostala, a potom oni koji su u mogucnosti da doniraju novac u svrhu operacije.
Malo po malo, vjerujem da se moze skupiti potreban iznos
confused


Operacija je negdje oko nekih 200 KM.. Mozda i vise ali ja mislim da nije manje. . . Eto prvo bi trebali ako nista naci da kod nekog bude bar privremeno poslije operacije dok se ne oporavi i dok ne nadjemo udomitelja.. Ali ako neko zeli da ga uzme ili da donira pare za operaciju, neka se javi preko pm-a .
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 19:51

pa cim niko nni neodgovara na ovu temu osim Kire,Tinchy i mene mozes sontati koliko je neko zainteresovan da pomogne ovom psu....
nazalost ali tako je
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
twee
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-05-24

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 19:58

ni to nije razlog da se odustane.. Sad
za pocetak imamo 4 osobe koje su spremne ako nista donirati jedan dio sredstava za operaciju..? confused
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 21:03

Da,al sta mogu 4 osobe ??Nazalos nista zato i necu da trazim pomoc iotkog na ovom forumu,svi navodno vole zivotinje al gdje su svi kad treba pomoc nekoj zivotinji??Ja cu vec sutra nabaviti lijekove koji su mu potrebni jer 4 osobe je premalo da bi se platila operacja od preko 200 KM.. u svakojm slucaju tebi hvala..
Na vrh Go down
twee
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-05-24

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySat Sep 13 2008, 21:48

pa zato sto se odmah ne moze skupiti ukupan iznos , treba da se odustane od skupljanja uopste?!
po mom misljenju, treba poceti skupljati novac, pa koliko god za pocetak...ako se nema zainetersovanih za pomoc sada , ne znaci da ih nece biti u nekom narednom periodu scratch
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySun Sep 14 2008, 11:57

Ma iskreno ja nisam ni imala nikakvu nadu,s obzirom da znam da rijetko ko od sos-vaca hoce pomoc..jer svi samo pricaju a niko nista konkretno nepoduzima... Ja sam dobila recept za lijekove koji se potrebni psu..one bi mu ublazile bol i onda bi se mogao oslanjati na nogu al ipak nebi bili nikakvog efekta,mislim nebi pomoglo njegovoj nozi jer je deformisana ... Sad Sad Joj toliko volim tog cukicu..i ja bi ga uzela sebi pa makar i protiv roditelja da nemam 2 mace i jos je jedna trudna Very Happy Sad Sad Sad Cuko je zaista divan i PAMETAN.. poslusan je i veoma razigran,umiljat..Zato molim sve ljude dobrog srca koji bi bili u mogucnosti da ga udome da to i ucine a pokajat se nece 100000000% To vam ja garantujem !! Sad Sad
P.s. A sad molim da ovo zaista svi ozbiljno shvatite i da svi oni koji su u mogucnosti da doniraju novac,koliko god, jer sad nam je svaka marka velika .. hvala !
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptySun Sep 14 2008, 14:00

Kira (citat):
Ma iskreno ja nisam ni imala nikakvu nadu,s obzirom da znam da rijetko ko od sos-vaca hoce pomoc..jer svi samo pricaju a niko nista konkretno nepoduzima... Ja sam dobila recept za lijekove koji se potrebni psu..one bi mu ublazile bol i onda bi se mogao oslanjati na nogu al ipak nebi bili nikakvog efekta,mislim nebi pomoglo njegovoj nozi jer je deformisana ... Sad Sad Joj toliko volim tog cukicu..i ja bi ga uzela sebi pa makar i protiv roditelja da nemam 2 mace i jos je jedna trudna Very Happy Sad Sad Sad Cuko je zaista divan i PAMETAN.. poslusan je i veoma razigran,umiljat..Zato molim sve ljude dobrog srca koji bi bili u mogucnosti da ga udome da to i ucine a pokajat se nece 100000000% To vam ja garantujem !! Sad Sad
P.s. A sad molim da ovo zaista svi ozbiljno shvatite i da svi oni koji su u mogucnosti da doniraju novac,koliko god, jer sad nam je svaka marka velika .. hvala !
ako nisi vidjela, "svileni" ce poslati tinchy eur 100 i to je kako in kaze manji problem. veci je problem naci mu dom.
lose je to, sto bobi nije danas jedini pas kojem treba pomoc.
ispred novog hrama su dvije strankinje i haris custovic sa povrijedjenim psom. one ce platiti lijecenje. gdje sa psom dalje?
nas najveci problem je prostor za cuvanje zivotinja.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! EmptySun Sep 14 2008, 16:47

Svileni sa Sarajevo x ce posslati nekom od nas 100 eura za operaciju sad je bitno pronaci dom
ko god je slobodan ili zna nekog da bi mu mogao pruziti privremeni smjestaj prije i poslije operacije dok mu se ne nadje stalni dom bilo bi mu jako zahvalni
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyTue Sep 16 2008, 23:23

Znam i nadam se da cemo mu brzo nac dom al ja mislim,bez uvrede, da vi cika veljo se netrebate sad nista pobno brinuti jer cemo mi sami sve to rijesiti oko psa jer kad nam je bilo najteze nikog tu nije bilo ,tako da nam ni sad niko ne treba..ak smo uspijeli do sad i sami i ovo cemo uspijeti rijesiti .. Jer ja,iako nisam bas bila u mogucnosti,ja sam platila veci dio novca za veterinara i svaki dan mu nosim dva obroka na dan i to po dvije konzerve i to placam iz svog dzepa.. Koliko cu to jos biiti u mogucnosti nez jer ja imam i svoje dvije mace i milion drugi stvari a pas me svaki dan doceka gladan.. a ja niotkog nisam dobila nikakvu pomoc,niti da mi ko plati veterinara,nit lijekove za psa,nit da mi je neko poslao koju konzervu hrane,tak da hvala al netreba nam ni sad pomoc .. !
P.s. Nemojte da se ko uvrijedi al sve ovo sto sam rekla je istina .. Jer nenalazim ni ja pare na ulici nego ih to moji roditelji zaraduju a ja sad da bacam pare hraneci sve lutalice .. pa i nez bas ko bi sve htio to uraditi .. Ja to radim i nezalim jer je pas divan al koliko jos dugo .. to nezz
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyWed Sep 17 2008, 00:48

Kira (citat):
Znam i nadam se da cemo mu brzo nac dom al ja mislim,bez uvrede, da vi cika veljo se netrebate sad nista pobno brinuti jer cemo mi sami sve to rijesiti oko psa jer kad nam je bilo najteze nikog tu nije bilo ,tako da nam ni sad niko ne treba..ak smo uspijeli do sad i sami i ovo cemo uspijeti rijesiti .. Jer ja,iako nisam bas bila u mogucnosti,ja sam platila veci dio novca za veterinara i svaki dan mu nosim dva obroka na dan i to po dvije konzerve i to placam iz svog dzepa.. Koliko cu to jos biiti u mogucnosti nez jer ja imam i svoje dvije mace i milion drugi stvari a pas me svaki dan doceka gladan.. a ja niotkog nisam dobila nikakvu pomoc,niti da mi ko plati veterinara,nit lijekove za psa,nit da mi je neko poslao koju konzervu hrane,tak da hvala al netreba nam ni sad pomoc .. !
P.s. Nemojte da se ko uvrijedi al sve ovo sto sam rekla je istina .. Jer nenalazim ni ja pare na ulici nego ih to moji roditelji zaraduju a ja sad da bacam pare hraneci sve lutalice .. pa i nez bas ko bi sve htio to uraditi .. Ja to radim i nezalim jer je pas divan al koliko jos dugo .. to nezz
super. nadam se da ce tvoj primjer slijediti mnogi, pa ce tako biti spaseno puno vise zivotinja. cestitam.
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyWed Sep 17 2008, 12:00

Hvala cika veljo,i ja se nadam mada malo ima takvih osoba ..
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! EmptyWed Sep 17 2008, 22:39

Eh ovako, sve sto rade Kira i Baby za Bobija je zaista velikodusno.. Necu sebe da ubrajam jer ja ne mogu gore ici svaki dan, fkt mi je daleko.. Ali eto pokusavam da mu nadjem dom. Nego, stvarno Bobiju treba hrane vise od jedne konzerve dnevno jer je veci pas.. ja ne znam do kad ce ga Kira i Baby moci da hrane, jer ne trose one svoje pare vec pare od roditelja. Pa eto ako je neko u mogucnosti, znaci ako moze da u subotu donese nesto hrane za Bobija na udomljavanje! Stvarno je HITNO! Ne mogu da vjerujem svi se nesto po forumu furaju kako oni pomazu zivotinjama, a kad je nesto hitno nigdje nikog nema... CAST IZUZECIMA! I onda kad nekome drugome treba neka pomoc, svi ocekuju da im se odmah pomogne..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





BOBI TRAZI DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! Empty

Na vrh Go down
 
BOBI TRAZI DOM!!
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trebe sa Trebevica
» NINA TRAZI DOM
» Trazi se Leon-crni labrador!
» trazi se pekinezer!
» PIKA trazi dom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: