POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 BOBI TRAZI DOM!!

Go down 
+10
the sister
maleni
lamy
samra_h
velja
twee
Kira
Vanna
Baby
tinchy
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 17 2008, 23:36

Izvini Tinchy al malo bih da te ispravim .. ja sam ustvari ta koja mu svaki dan nosi a Emina jednom u nekoliko dana .. bez uvrede al tako je .. Necu da mislite da se hvalim al zaista mi je tesko nahraniti ga .. jer njemu je za jedan obrok potrebno 2 konzerve .. koje mu ja omugucavam .. Zato ko moze pomoc, bila bih veoma zahvalna ..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 17 2008, 23:47

Kira (citat):
Izvini Tinchy al malo bih da te ispravim .. ja sam ustvari ta koja mu svaki dan nosi a Emina jednom u nekoliko dana .. bez uvrede al tako je .. Necu da mislite da se hvalim al zaista mi je tesko nahraniti ga .. jer njemu je za jedan obrok potrebno 2 konzerve .. koje mu ja omugucavam .. Zato ko moze pomoc, bila bih veoma zahvalna ..
ako jede krokete, mogu ti ih dati. i vitamine takodje.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyThu Sep 18 2008, 00:12

Kira (citat):
Izvini Tinchy al malo bih da te ispravim .. ja sam ustvari ta koja mu svaki dan nosi a Emina jednom u nekoliko dana .. bez uvrede al tako je .. Necu da mislite da se hvalim al zaista mi je tesko nahraniti ga .. jer njemu je za jedan obrok potrebno 2 konzerve .. koje mu ja omugucavam .. Zato ko moze pomoc, bila bih veoma zahvalna ..

Ma govorila sam opcenito da se vi najvise brinete o njemu, a sad koliko ga ko hrani nije bitno.. Poenta je samo u tome sto Bobi cesto gladuje, pa sam zato i napisala post da bi se neko od ljubitelja zivotinja mozda "smilovao" da kako pomogne Wink
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyThu Sep 18 2008, 12:05

Ma moze cika veljo..sad nam je svaka konzerva bitna .. samo onda mozete donijet to na udomljavanje pa cemo vidjeti ko ce ona nas biti tu pa da ponese .. hvala !!!
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyThu Sep 18 2008, 13:30

moze azra ako hoces da dodjemo na udomljavanje,valjda ce nekon esto donirati, i ja bih dolazila bobiju svaki dan al kako je bilo ova kisa,iskerno mi je bilo malo mrsko penjati se gore...al evo sad odoh
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyThu Sep 18 2008, 14:11

jao sad sam bila kod njega i bas je pzelio da se neko igra sa njim...donijela sam mu konzervu,ali nije bio nesto gladan jer je vjerovatno vec nesto ruckao....mislim da bio bio idealan pas za porodice,i ko god ga uzme nece zazalit 100%
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyThu Sep 18 2008, 21:46

Ma ja Emina zivim jos dalje od tebe .. mislim nego ti od cuke pa mu svaki dan isla al nema veze .. nije ni bitno .. neg molimmo sve stvarno koji su u mogucnosti da ga bar pricuvaju poslie opracije .. samo nekoliko dana ... molim vas svee !! to je samo par dana pa cemo se za poslije snac .. toliko sam zavoljela tog cuku kao da je moj i kao da sam godinama sa njim al ja ga ne mogu uzet sebi .. svi se moji protive a i jos ovi moji glupo podstenari Mad tak da nazalost .. ja ga ne mogu uzet .. Sad
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyFri Sep 19 2008, 18:33

doista mi je zao bobija,ali koliko samo bobija ima po cijelom sarajevu a da ne govorim sire.
ni malo mi se nije svidjelo ovo hvaljenje pojedinih osoba na forumu ko i koliko zivotinja hrani i o cijem trosku.znate li vi koliko nas ljubitelja zivotinja ima koji svaki dan radimo isto a ne postavljamo nikakve postove o tome?!!1
neko ne moze od roditelja da uzima bla bla...ja sam podstanar-student,dakle zivim u tudjem gradu,u tudjem stanu od pomoci roditelja ali se ipak svakodnevno nadju neke pare da se nahrani nekoliko cuka(jedan haski,jedan vucjak i mjesanka o kojoj sam vec otvorila temu ali ocito sviju boli briga) i maca,pa se ne zalim niti hvalim.hranim ih koliko mogu jer je to jedini nacin na koji im ja trenutno mogu pomoci,nazalost!
s toga molim sve forumase da pomazu koliko mogu,da se ne hvale i da svoj osjecaj griznje savjesti ne predbacuju drugima,jer mnogi od nas pate sto ne mogu pomoci ili udomiti jos kojeg psica pa ne istresaju svoje frustracije na ostale forumase!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySat Sep 20 2008, 09:30

samra_h (citat):
doista mi je zao bobija,ali koliko samo bobija ima po cijelom sarajevu a da ne govorim sire.
ni malo mi se nije svidjelo ovo hvaljenje pojedinih osoba na forumu ko i koliko zivotinja hrani i o cijem trosku.znate li vi koliko nas ljubitelja zivotinja ima koji svaki dan radimo isto a ne postavljamo nikakve postove o tome?!!1
neko ne moze od roditelja da uzima bla bla...ja sam podstanar-student,dakle zivim u tudjem gradu,u tudjem stanu od pomoci roditelja ali se ipak svakodnevno nadju neke pare da se nahrani nekoliko cuka(jedan haski,jedan vucjak i mjesanka o kojoj sam vec otvorila temu ali ocito sviju boli briga) i maca,pa se ne zalim niti hvalim.hranim ih koliko mogu jer je to jedini nacin na koji im ja trenutno mogu pomoci,nazalost!
s toga molim sve forumase da pomazu koliko mogu,da se ne hvale i da svoj osjecaj griznje savjesti ne predbacuju drugima,jer mnogi od nas pate sto ne mogu pomoci ili udomiti jos kojeg psica pa ne istresaju svoje frustracije na ostale forumase!
HVALA ti na preciznoj definiraniciji.
Znam mnogo zena i ljudi koji pomazu unesrecenim zivotinjama a nikada nisu postavili ni jedan post niti zele isticati svoju ulogu u tome.
Jednostavno, pomazu koliko mogu, shvatajuci da je zastitarstvo u BiH u povoju i da sujeta i nesloga medju zastitarima nanosi najvecu stetu, prvo onima, koje pokusavaju zastititi.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySat Sep 20 2008, 11:36

samra_h (citat):
doista mi je zao bobija,ali koliko samo bobija ima po cijelom sarajevu a da ne govorim sire.
ni malo mi se nije svidjelo ovo hvaljenje pojedinih osoba na forumu ko i koliko zivotinja hrani i o cijem trosku.znate li vi koliko nas ljubitelja zivotinja ima koji svaki dan radimo isto a ne postavljamo nikakve postove o tome?!!1
neko ne moze od roditelja da uzima bla bla...ja sam podstanar-student,dakle zivim u tudjem gradu,u tudjem stanu od pomoci roditelja ali se ipak svakodnevno nadju neke pare da se nahrani nekoliko cuka(jedan haski,jedan vucjak i mjesanka o kojoj sam vec otvorila temu ali ocito sviju boli briga) i maca,pa se ne zalim niti hvalim.hranim ih koliko mogu jer je to jedini nacin na koji im ja trenutno mogu pomoci,nazalost!
s toga molim sve forumase da pomazu koliko mogu,da se ne hvale i da svoj osjecaj griznje savjesti ne predbacuju drugima,jer mnogi od nas pate sto ne mogu pomoci ili udomiti jos kojeg psica pa ne istresaju svoje frustracije na ostale forumase!
potpisujem! cestitamo cheers Netrebamo isticati svoju ulogu,vec pomagati koliko mozemo...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: ....   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySat Sep 20 2008, 16:18

danas je bilo napretka na udomljavanju,nazalost niko ga nije mogao udomiti,ali su nam donirali 60 km za hranu....
HVALA!!!!
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySat Sep 20 2008, 16:57

Baby (citat):
danas je bilo napretka na udomljavanju,nazalost niko ga nije mogao udomiti,ali su nam donirali 60 km za hranu....
HVALA!!!!


I ja se zahvaljujem svima koji su nam donirali novac da bi se Bobiju kupila hrana Like a Star @ heaven sunny
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySat Sep 20 2008, 23:49

Kira (citat):
Epa onda Emina ti ga hrani jer ja odustajem .. a vidjet cemo kako ces kad potrosis tih 60KM i kad ti ponestane hrane ... Jer svi satro se slomise oko cuke a niko nista ne radi .. A Emina ne pravi se fina i da toliko volis zivotinje,nekazem ja da ih ne volis al nemoj da pricamo o nekim temama .. A i zasto je pas svaki dan gladan kad mu odem kad mu ti Emina ides vec "svaki dan " ??Ne hvali se previse imas i ti svojih bubica ..! Bobiju zelim puno srece a ja odustajem od svega jer imam nekih privatnih problema a molim vas jos samo da mu nadete dom koji zasluzuje ..

Sta je sad bilo? Shocked Cuj satro se slomise, izvini ali ako ja (ne znam da li je meni to bilo namijenjeno) ne radim nista za Bobija onda cu ja odustat pa se skulirajte i radite sta hocete.. Najlakse je reci "ja odustajem".. Zasto bi iko odustao? Ah da Bobi je gladan jer koliko god ga nahranili njemu nije dovoljno jer je kao sto i sama znas neuhranjen i sto je veliki pas pa moze puno pojesti.. Rolling Eyes Rolling Eyes Wink

Edit:Evo par Bobijevih slikicaaaa Smile Smile

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Bobi1-1-1

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Bobi-1-1


tinchy: komentar modifikovan dana: Sun Sep 21 2008, 15:16; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySun Sep 28 2008, 17:14

Bobija su pokupili sintori prije dva/ tri dana Sad Sad Sad Sad Sad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySun Sep 28 2008, 17:46

Boby,nadam se da ce ti ljepse bti u psećem raju nego na ovom nasem okrutnom svejtu,i nadam se da te noga vise nece boliti...
-Hvala svima koji(NI)su nam pomogli,i svima koji su nas podrzali....ocigledno Bobi nije bio SOS pas,pa NIJE ZASLUZIO DA ZIVI....
HVALA VAM!!!!
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
twee
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-05-24

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySun Sep 28 2008, 19:42

zna li iko sta je sa njim.moze li se otici po njega?..ako moze ja cu otici, samo recite gdje..nisam bila tu neko vrijeme pa nisam pratila temu Sad
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptySun Sep 28 2008, 19:57

twee (citat):
zna li iko sta je sa njim.moze li se otici po njega?..ako moze ja cu otici, samo recite gdje..nisam bila tu neko vrijeme pa nisam pratila temu Sad

Pa ne znamo, posto niko od nas nie punoljetan da ode po njega.. A opet ako ga izvucemo nemamo ga gdje smjestiti SadSadSad Ako ti trebaju neke info javi mi se preko pp-a.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyMon Sep 29 2008, 12:37

Baby (citat):
Boby,nadam se da ce ti ljepse bti u psećem raju nego na ovom nasem okrutnom svejtu,i nadam se da te noga vise nece boliti...
-Hvala svima koji(NI)su nam pomogli,i svima koji su nas podrzali....ocigledno Bobi nije bio SOS pas,pa NIJE ZASLUZIO DA ZIVI....
HVALA VAM!!!!
Boby je bio SOS pas kao i svi drugi psi u potrebi. Prije vas se o njemu brinula Stela sa svojom mamom.
Sada ste se vas tri (mlade clanice SOSa) suocile sa zbiljom i okolnostima u kojima radimo.
Da rezimiram: "Svileni" je bio spreman finansirati operaciju, nije bio problem za hranu i sve drugo sto mu je potrebno.
Gdje je problem koji je najvazniji a od koga svi bjeze i koji je osnov za pravu pomoc?

Gdje sa povrijedjenim psom u Sarajevu i citavoj BiH.

Rijetki su oni clanovi SOSa koji ce prihvatiti povrijedjenog psa u svoj dom. Uvijek ocekuju da neko drugi to ucini. Ko?
Oni koji to stalno rade uvijek su puni a bilo bi posteno da se odgovornost u ovakvimj situacijama podijeli na sve, ravnopravno..
Nije dovoljno voljeti zivotinju. Za pomoci im, treba puno vise od ljubavi: od licnog dekomodiranja do sukoba sa okolinom, a na to je malo ljudi spremno.
Spremni smo zato kritikovati Melitu i njene metode, koja kako tako, ali svaki dan poslije svog posla brine o zivotinjam, kako u improviziranom sklonistu, tako i u svom stanu na nekom desetom spratu.
Ja sam u vise navrata putem medija trazio da se javi sto merhametli sarajlija koji imaju kuce, da makar privremeno prihvate zivotinju. Niko se nije javio. Niko nece da ode gradonacelnici i da je priupita sto Sarajevo neme Centar za nezbrinute zivotinje i groblje gdje se one mogu sahraniti. Niko. Svi ocekuju da neko drugi to ucini. KO? Zar mislite da SOS moze sam rijesiti problem, cije tezine, ociti niste svjesni. Cak ni blizu razumijevanja sustine problema.
Da je drugacije, mi se sada ne bismo dopisivali oko Bobyjeve sudbine, nego potpisivali peticije protiv ubijanja delfina i kanaskih medvjeda, sto vecina zastitara u svijetu, sjedeci u svojim udobnim foteljama i radi
I nece Boby biti zadnja zrtva, bit ce ih jos mnogo, dok ne bude vise ljudi kao sto je Adnam Kahrimanovic koji se kao obicni gradjanin sam suprostavio sintorima.
Na vrh Go down
lamy
aktivisti
aktivisti
lamy


Broj komentara : 29
Registration date : 2008-08-31

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 30 2008, 01:55

Da li iko zna je li Boby ziv, je li iko zvao sinteraj???NIsam bas pratila temu ali neko bi mozda otisao po njega samo da znamo je li uopste ziv....
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyFri Oct 03 2008, 19:47

lamy (citat):
Da li iko zna je li Boby ziv, je li iko zvao sinteraj???NIsam bas pratila temu ali neko bi mozda otisao po njega samo da znamo je li uopste ziv....
BOBY JE ZIV.
i dalje treba pomoc i DOM.
Na vrh Go down
twee
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-05-24

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyFri Oct 03 2008, 21:15

pozz,
ja se zalazem da se pocne skupljati novac za njegov oporavak.. Sad
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyFri Oct 03 2008, 21:24

prvo mu treba naci dom...cika Veljo kako znate da je ziv???ja to sad tek cujem Shocked Shocked Shocked Shocked
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyFri Oct 03 2008, 22:14

twee (citat):
pozz,
ja se zalazem da se pocne skupljati novac za njegov oporavak.. Sad
nije problem u novcu nego u smjestaju
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyFri Oct 03 2008, 22:17

Baby (citat):
prvo mu treba naci dom...cika Veljo kako znate da je ziv???ja to sad tek cujem Shocked Shocked Shocked Shocked
javile su dvije SOSovke koje su ga nahranile.
dobar je, mada hramlje ali moze uz i niz stepenice. nije htio uci u auto.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 EmptyFri Oct 03 2008, 23:00

Aaaaa jel se meni cini ili ja fkt procitah da je Bobo ziv? bounce Ako jeste, mozete li mi cika Veljo poslati na pp gdje se on sada nalazi, joj jest mi drago sreeetan
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BOBI TRAZI DOM!!   BOBI TRAZI DOM!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
BOBI TRAZI DOM!!
Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trebe sa Trebevica
» trazi se pekinezer!
» PIKA trazi dom
» Dora trazi dom!!!
» Hitno se trazi dom!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: