POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Max

Go down 
+12
Dijanam
drift_kraljica
velja
arijana
sofi
jaca
Jasmina
farah
D.
t_bejbe
melsas
barby02
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyMon Dec 10 2007, 17:42

barby02 (citat):
Hvala D Very Happy Max je mene "kupio" zbog "nesrazmjera" njegove velicine i pameti ! Kada ga covjek vidi, onako malog, dojam je da nista ne zna. A zna sve ! Od komande, do tihe pjesmice,od utjehe mazenjem do potencijalne opasnosti . Vec jako zavidim mojoj prijateljici, ciji ce biti, ali eto, bar cu ga vidjati. . . sreeetan
Zasto si Maxa bez mog znanja odvela u improvizirani azil kod Keme?
Da li ti tamo pravis plan ili ja koji placam taj prostor. Ne ceka samo tvoj Max dom nego ih ima jos kamara prije njega. Gdje da smjestim majku od tih set kucica koji je trebaju. Nasla si i Pashu, pojavila se nekoliko puta i onda je 13 mjeseci bio u SOS birou. Zasto Maxa nisi odvela u svoj stan?

Osim toga Max je pas obradjen u programu uhvati, sterilisi i pusti i njegov zivot je zasticen odlukom kantonalnog ministra. taj projek su radile kantonalne vet. stanice u saradnji sa austrijancima i udruzenjem Help Animals.
prema tome nemozes mu davati prednost u odnosu na druge nemarkirane pse na koje je otvoren lov 24 sata.
pas sa zutom markicom na uhu ne moze biti u SOSu, jer se mi u to trenutno nesmijemo petljati.
sintori kada ih uhvate ne ubijaju ih nego po njih dolazi goga sa faletica.
Prema tome Max ide kod tebe kuci ili u Faletice. i to ces sve sam organizirati.
Niko, pocevsi od Keme cije je dvoriste, pa preko Melite koja ih pazi i sve do tebe nemoze dovesti ni jednu zivotinju bez mog znanja.
jer ne jasu inspekcije i druge cije, preko vas, nego preko SOSa.
I za sve sto se desi ne odgovarate vi nego SOS.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyMon Dec 10 2007, 20:03

OK. Velja smirite se malo!!!
Iako nije po proceduri, svjesni ste da će ga komšije otrovati ili drugi psi rastrgati.... Znači, a ja se nadam, možete zbog situacije, progledati kroz prste.
Čisto sumnjam da će se neka inspekcija vama najahati na leđa...
Uz svo dužno poštovanje za stvari koje radite - promislite i strpite se...
Ako treba ja ću maxu slati novac za hranu i sve ostalo, samo da izdrži tu dopolovine februara....
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyMon Dec 10 2007, 22:38

velja (citat):
barby02 (citat):
Hvala D Very Happy Max je mene "kupio" zbog "nesrazmjera" njegove velicine i pameti ! Kada ga covjek vidi, onako malog, dojam je da nista ne zna. A zna sve ! Od komande, do tihe pjesmice,od utjehe mazenjem do potencijalne opasnosti . Vec jako zavidim mojoj prijateljici, ciji ce biti, ali eto, bar cu ga vidjati. . . sreeetan
Zasto si Maxa bez mog znanja odvela u improvizirani azil kod Keme?
Da li ti tamo pravis plan ili ja koji placam taj prostor. Ne ceka samo tvoj Max dom nego ih ima jos kamara prije njega. Gdje da smjestim majku od tih set kucica koji je trebaju. Nasla si i Pashu, pojavila se nekoliko puta i onda je 13 mjeseci bio u SOS birou. Zasto Maxa nisi odvela u svoj stan?

Osim toga Max je pas obradjen u programu uhvati, sterilisi i pusti i njegov zivot je zasticen odlukom kantonalnog ministra. taj projek su radile kantonalne vet. stanice u saradnji sa austrijancima i udruzenjem Help Animals.
prema tome nemozes mu davati prednost u odnosu na druge nemarkirane pse na koje je otvoren lov 24 sata.
pas sa zutom markicom na uhu ne moze biti u SOSu, jer se mi u to trenutno nesmijemo petljati.
sintori kada ih uhvate ne ubijaju ih nego po njih dolazi goga sa faletica.
Prema tome Max ide kod tebe kuci ili u Faletice. i to ces sve sam organizirati.
Niko, pocevsi od Keme cije je dvoriste, pa preko Melite koja ih pazi i sve do tebe nemoze dovesti ni jednu zivotinju bez mog znanja.
jer ne jasu inspekcije i druge cije, preko vas, nego preko SOSa.
I za sve sto se desi ne odgovarate vi nego SOS.

Djevojka se brine za psa, a vi je napadnete. Kako je ona mogla znati da ne smije maxa u SOS staviti? niko joj to nije rekao ovdje, a tema sigurno stoji vec sedam dana. Da joj je iko rekao da je tako, mozda ne bi postupila na ovaj nacin.

To je broj 1. Broj 2 sam bila ispisala, ali iskreno necu da se trosim ovdje bezveze...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyMon Dec 10 2007, 23:21

ja necu cak nista ni da komentarisem osim da sam izrazito razocarana svim ovim desavanjima.
na kraju krajeva cula sam izrazito tuzne price o azilu i o hranjenju i o placanju ali ne bih o tome javno... dosta mi je bilo vidjeti svaki dan tetu melitu sa hrpom hrane koja je kupljena njenim parama do ciscenja boksova golim rukama, dok su drugi koji su se izjasnjavali da im je najlakse pocistiti go*na svaki dan u azilu nisu pojavili niti jedan jedini put...
mislim da ce ovaj put svi clanovi stati na stranu od barby, mislim znam ko nece, ali za te me osobice nije ni briga.
i da, zaboravih reci, ako se ovaj post izbrise, kao sto su se drugi brisali ja cu dubiti na trepavicama (a sad cu ga kopirati da bi ga mogla u slucaju brisanja opet ovakvog originalnog postati) i visicu na forumu i svaki put od sada ubuduce i nadalje koji bude obrisan bez znanja svih moderatora na ovom forumu, taj koji je brisao postove nece vise biti moderator.
jer muka mi je vise da neciji sljedbenici ovdje zavode red i da se covjek mora bukvalno plasiti sta ce napisati jer zaboga doci ce neko ko je umislio da moze pa obrisati postove.
E PA NE MOZE!!!!
vise sam isfrustrirana ovakvim ponasanjem.
kome se ne svidja sta se na ovom forumu pise, ima u gornjem desnom uglu button X pa izvolton klik na njega.
ARIJANA JA SAM UZ TEBE, a koliko vidim nisi sama I love you
hvala curicama na tome, vidi se ko voli a ko "voli" zivotinje
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyMon Dec 10 2007, 23:40

hvala lara, jer mi ova samocenzura nikako ne ide.

i ja sam sigurna da ce haman svi podrzat barby u ovom slucaju.

i da se ispravim, niej 7 dana tema, nego 2 sedmice! u 2 sedmice se niko nije sjetio da barby kaze da taj pas ne smije vako il nako... i onda kad je svrsen posao, curu napadnu...

mislim stvarno.........
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 01:00

Shocked ja ne smijem nista ni reci...ali mi je drago za maksa sto nije ostao tamo gdje jest,i cestitam Barby sto je uspjela to rijesiti...i naravno da je podrzavam Smile
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 02:12

velja (citat):

Zasto si Maxa bez mog znanja odvela u improvizirani azil kod Keme?
Da li ti tamo pravis plan ili ja koji placam taj prostor. Ne ceka samo tvoj Max dom nego ih ima jos kamara prije njega. Gdje da smjestim majku od tih set kucica koji je trebaju. Nasla si i Pashu, pojavila se nekoliko puta i onda je 13 mjeseci bio u SOS birou. Zasto Maxa nisi odvela u svoj stan?

Osim toga Max je pas obradjen u programu uhvati, sterilisi i pusti i njegov zivot je zasticen odlukom kantonalnog ministra. taj projek su radile kantonalne vet. stanice u saradnji sa austrijancima i udruzenjem Help Animals.
prema tome nemozes mu davati prednost u odnosu na druge nemarkirane pse na koje je otvoren lov 24 sata.
pas sa zutom markicom na uhu ne moze biti u SOSu, jer se mi u to trenutno nesmijemo petljati.
sintori kada ih uhvate ne ubijaju ih nego po njih dolazi goga sa faletica.
Prema tome Max ide kod tebe kuci ili u Faletice. i to ces sve sam organizirati.
Niko, pocevsi od Keme cije je dvoriste, pa preko Melite koja ih pazi i sve do tebe nemoze dovesti ni jednu zivotinju bez mog znanja.
jer ne jasu inspekcije i druge cije, preko vas, nego preko SOSa.
I za sve sto se desi ne odgovarate vi nego SOS.

Ne pada mi na pamet sa Vama ulaziti u diskusiju i polemiku. Ako tako zelite, sta mogu? Doci cu po Maxa, prekosutra prije podne i izvesti ga iz azila, jer sutra nikako ne mogu. Nadam se da nije dug rok.
Djevojke, hvala na podrsci, ali. . .
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 02:29

Evo , nesto razmisljam o ovom tuznom ishodu za Maxa. Da on ce na ulicu ! Vidim u postu, da ga sinteri nece loviti, pa mislim OK. Naci ce se vec neko da mu da malo jesti,blizu je i Miljacka, naci ce tu neko skroviste valjda. Drzite mu fige a bas mu se ne da. . .
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 02:47

Mozemo li se sutra organizovati, ko je uz kompjuter, da da hitan oglas. REcite, kako da ga pustim na ulicu? Pa nemam ja za to srce jako. . .
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 03:01

Na svemu cu vam biti zahvalna, jer sutra necu biti na Forumu do 19h. Radim cijeli dan. . Ko bude slobodan i bude imao vremena, neka pokusa nesto za malog Maxa, molim vas Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 11:03

I sta sad? Zbog nesuglasica i razmirica platit ce jadni pas affraid
Ja bih rado pokusala, ali sta? Sta? Jadnicak Sad
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 12:48

jooj, ne znam, ja cu pokusat ponovo stavit na blog, a da li mogu psa koji je na ulici stavit na internet oglase?
odmah odgovorite koji su tu, da postavim !!!
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 13:04

Koliko kosta pansion koji ste spominjali nekoliko puta?

Posto ce pas navodno biti udomljen za dva mjeseca, mozda bi se moglo organizovati da se smjesti tamo za to vrijeme... Rolling Eyes
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 14:02

ja cu ga danas pokusat potrazit ovdje u vogosci i nesto pokusat dogovorit.

edit: a jel neko zna gdje je to u vogosci?


: komentar modifikovan dana: Tue Dec 11 2007, 14:22; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 14:17

sofi (citat):
OK. Velja smirite se malo!!!
Iako nije po proceduri, svjesni ste da će ga komšije otrovati ili drugi psi rastrgati.... Znači, a ja se nadam, možete zbog situacije, progledati kroz prste.
Čisto sumnjam da će se neka inspekcija vama najahati na leđa...
Uz svo dužno poštovanje za stvari koje radite - promislite i strpite se...
Ako treba ja ću maxu slati novac za hranu i sve ostalo, samo da izdrži tu dopolovine februara....
Sofi,
ja sam jucer citav dan bio na terenu i istrazivao ko poziva sintore da ubija vec socijalizirane a nezasticene pse (uglavnom takve i hvataju). i pronasao sam dosta toga.
vecinu na ovom forumu gane samo ono sto vide svojim ocima a ne zelimo se iz razno raznih razloga suociti i suprostaviti uzroku problema. Max je samo posljedica.
da li je iko otisao da pomogne Dijani oko Mile, nije. da li iko pita sta se desava sa Tornom (a toliko je pluvanja na ovom forumu bilo i neka je). itd,itd.
koliko je forumasa otislo u sinteraj i spasilo makar jednog psa (ja ih znam nekoliko). tamo se dnevno ubija od 20-50 pasa. i koga je za to briga. malo koga bojim se.
svaki gradjanin moze da ode u sintoraj i da gratis usvoji psa i spasi mu zivot. vrlo malo sarajlija to cini.
e vidis: SOS se se bori i za njihove zivote koji imaju istu vrijednost kao i Maxov zivot.
Max je mogao biti na lokaciji na kojoj je bio do 29 decembra (cini mi se, ne mogu sad listati) a zauzeo je mjesto psa kojem je zivot direktno ugrozen.
SOS je organizirao transport i udomljavanje u njemackoj 10 pasa koji su dugo bili u azilu i na njihovo mjesto su trebali doci psi kojima je zivot vitalno ugrozen.
zbog foruma koji je ovakav kakav jeste i vise se bavi mahalanjem nego spasavanjem, necu otkrivati niti problem sa tim zivotinjama niti lokacije na kojima se nalaze.
sto spasimo spasili smo.
Max je inace slatkis jedan i svako koga usvoji bit ce sretnik
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 14:51

ok. većina stvari stoji.
ali ovdje se radi samo o mjesec dana...uostalom maks može biti smješten i sa macama, bilo gdje...ne vjerujem da bi pravio ikakve probleme...
ne znam stvarno... tamo gdje je bio nije smio ostati, jer ga već danas ne bi bilo.
kad se barby već toliko zauzela, mislim da bi mu trebalo pružiti mjesto u azilu - naglašavam da je već udomljen i da je to privremeno...

uostalom ja nisam član sos, pa se izvinjavam sto se petljam.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 15:01

ja ne bih da ulazim u diskusiju o Maxovom spasavanju, znam kako se lako vezati za tako slatka stvorenja. Iz drugog izvora (ne od Velje) znam da Mustafa zove Gogu da dodje po sve pse sa markicama koje on uhvati. I ona zaista dolazi.
Ja sam jedino frapirana agresivnoscu ljudi na forumu, a iz licnog iskustva znam da su obicno najbucniji i najagresivniji oni koji najmanje zele ugroziti svoj komoditet odnosno u kucu uvesti psa ili macu sa ulice. Sjecam se dobro jedne sto je kritikovala sve koji ne dolaze u azil pomoci pa kada je trebala ona doci, naravno da se nije pojavila.
A sto se Mile tice, osim Jace i njenog dragog niko nije dosao da je vidi. Jesam dobila jednu pm sa ponudom za pomoc u izmjestanju - HVALA Smile Medjutim jesam i cekala jednu koja ne samo da nije dosla nego nije cak ni javila da je nesto iskrslo.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 16:06

Ma nije toliki problem komoditet, koliki je problem to sto svi oni hoce paznju !!!
A koliko su ljubomorni, majko draga, to je uzasno.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 17:54

velja (citat):

Zasto si Maxa bez mog znanja odvela u improvizirani azil kod Keme?

sintori kada ih uhvate ne ubijaju ih nego po njih dolazi goga sa faletica.
Prema tome Max ide kod tebe kuci ili u Faletice. i to ces sve sam organizirati.
Niko, pocevsi od Keme cije je dvoriste, pa preko Melite koja ih pazi i sve do tebe nemoze dovesti ni jednu zivotinju bez mog znanja.

Dobro . Trebam Gogin broj telefona. Ko zna br. i gdje je to, neka se javi hitno. Max sutra napusta azil, jer mora.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 18:26

Niko ne zna ??
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 18:28

Ja jos nisam uspjela saznati. kad saznam javim ti
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 18:29

ja stvarno ne znam. Znam gdje je otprilike azil i to je sve
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 18:30

OK. Nista, snaci cu se valjda. . .
Na vrh Go down
Gost
Gost




Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 18:48

Dijanam (citat):
ja ne bih da ulazim u diskusiju o Maxovom spasavanju, znam kako se lako vezati za tako slatka stvorenja. Iz drugog izvora (ne od Velje) znam da Mustafa zove Gogu da dodje po sve pse sa markicama koje on uhvati. I ona zaista dolazi.
Ja sam jedino frapirana agresivnoscu ljudi na forumu, a iz licnog iskustva znam da su obicno najbucniji i najagresivniji oni koji najmanje zele ugroziti svoj komoditet odnosno u kucu uvesti psa ili macu sa ulice. Sjecam se dobro jedne sto je kritikovala sve koji ne dolaze u azil pomoci pa kada je trebala ona doci, naravno da se nije pojavila.
A sto se Mile tice, osim Jace i njenog dragog niko nije dosao da je vidi. Jesam dobila jednu pm sa ponudom za pomoc u izmjestanju - HVALA Smile Medjutim jesam i cekala jednu koja ne samo da nije dosla nego nije cak ni javila da je nesto iskrslo.

Ocito da sam ta neka ja hehehe
Nemam se uopce namjeru raspravljati s tobom, ja da sam mogla doci dosla bih, izvini ali meni je moje zdravlje na prvom mjestu, i jako je ruzno ovakav primjer navoditi, no to ne govori bas puno o meni, jer ja imam senzibiliteta kad je neko bolestan i shvatam to, ali meni ne pada na pamet ugrozavati moje zdravlje ni zbog tebe ni zbog koga drugog, to je valjda svima jasno.
A da objasnim sad zasto ja ne idem u azil i sve to, ne idem cisto zbog situacija kao sto je maksova i sad zelim da se izvinem svima kojima sam rekla da ne idu, a koji su valjda protrljali svoje oci i prije mene shvatili kakva je situacija tamo. Pa vi koji ste to znali prije mene i koji niste isli, a ja vas kojim slucajem napadala sto ne idete bla bla bla, sorry jer sad sam i ja otvorila svoje lijepe okice i napokon uvidjam kakva je ovo sve prevara.
I da se kao i uvijek sve vrti oko LOVE, a ne oko zivotinja.
Zao mi je barby sto max mora ici, ali bolje da ide pa makar i na ulicu nego da mu za vratom dahcu ljudi koji sebe nazivaju borcima za prava zivotinja. ne bih sad govorila o psima koji su bolesni izbaceni iz azila, pa ih je melita nalazila u grmlju, i tako dalje i tako blize...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 18:52

Max je napušten pas od sviju i mislim da ga ne treba razlikovati od drugih pasa jer sto ce sa jadnikom sad biti,mrznut ce se gladan na ulici i ako ode kod Goge tamo nije najbolja situacija jer žena vodi brigu za 150 pasa Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





Max - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Max   Max - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Max
Na vrh 
Stranica 3/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: