POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pomoc malim stencima u Zenici

Go down 
+10
Sweety20
melsas
mery
tinchy
velja
animal lover
D.
sofi
jaca
farah
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 20:00

Tinchy sta bi sa onom zenom? Mi sutra svakako dolazimo u Sarajevo, javila nam se zena koja zeli deckica zaljubljen .Javi nam da znamo da li da ponesemo i curu, kad vec dolazimo Smile
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 20:27

Zvala sam je prije 30tak minuta al nije bila kuci.. Mogu li vam javiti veceras? Zvat cu je opet...
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 20:41

Moze, ja cu biti cijelu noc konektovana....cekat cu Wink .Onaj covjek iz Ze se odlucio za smedju, jos samo da supruga odobri Smile Cuvajte fige sreeetan
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 21:10

animal lover (citat):
Moze, ja cu biti cijelu noc konektovana....cekat cu Wink .Onaj covjek iz Ze se odlucio za smedju, jos samo da supruga odobri Smile Cuvajte fige sreeetan

Joj ja ewo cekam mamu da dodje da zove zenu... a oko koliko ste mislile krenuti, pa ako ne veceras da javim sutra ujutro prije nego krenete.. Ja znam da mi je zena rekla da hoce cuku nego sad mi frka sto nije kuci sreeetan
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 21:36

Imas pp Smile
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 22:18

Kako dobre vijesti.
Prvo pinčica a sad i bebice.
plese
Divno
Samo ne mogu potpuno biti sretna, jer sam maloprije nasla peregazeno mace. Bili smo kod veterinara, on je optimistican, a mene je i dalje strah jer maleno je isla krv na nos.
Drzite fige da bude dobro, jer ga mama vjerovatno trazi
maca


: komentar modifikovan dana: Sat Nov 10 2007, 22:25; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 22:20

Ajojjjj, jadno mace Sad .Cuvam fige da bude dobro maca
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 22:39

Ja sam prije tri dana isto našla pregaženu mrvicu od mace. Samo nije joj bilo pomoći. Slikala sam sve i pokopala je...:-(
Mala, ali fina shrana -- domar (s kojim liječim životinje u podrumu) i ja...
Ne mogu više ni da pišem o hororima koje viđam svaki dan.
Nadam se da će se izvući mače...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySat Nov 10 2007, 22:43

Bas tako, Sofi. Ovo sto svaki dan vidjamo su horori.
Tako sam se prepala zbog macica. On je od jedne mace koju svaki dan hranimo ispred zgrade gdje stanujem. I nikad joj nijedan macic jos nije prezivio.
Ovaj jos spava. Vet. mu je dao neku injekciju. Sigurno je u njoj bilo nesto i za smirenje.
Nadam se dobrom
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySun Nov 11 2007, 11:09

Zao mi je zbog maceta jaco, ali nadam se da ce biti dobro. Ja evo sjedim kao na iglama. Cekam da mi se javi ovaj gospodin i kaze hoce li definitivno uzeti smedju curicu, nadam se da hoce. Decko ide u Sarajevo i to je definitivno, ona gospodja sto je zvala sofi ga je odlucila uzeti. Sofi hvala ti do neba poljubac Bilo bi super da nam tinchy javi za drugu gospodju i crnu curicu, kad vec dolazimo u Sarajevo da i nju smjestimo. Iduci vikend ce mi biti problem prijevoz jer u subotu auto treba mom muzu a u nedjelju mi kcerka slavi rodjendan tako da nikako necu moci dovesti curicu. U svakom slucaju drzite nam fige jer nam jos uvijek trebaju. Hvala svima koji nam pomazu udomiti ove male lutkice.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySun Nov 11 2007, 11:28

cheers
Odlično!
Izvještavaj i dalje...Smile
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySun Nov 11 2007, 11:57

Crna curica ne ide nigdje, za nju i dalje trazimo dom. tinchy je upravo javila da ne bi bas islo sa onom gospodjom. Ni za smedju curicu jos nemamo dogovor, nadam se da ce javiti ciko, jako sam nervozna, ruke mi se tresu cijelo jutro.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySun Nov 11 2007, 11:59

farah (citat):
Crna curica ne ide nigdje, za nju i dalje trazimo dom. tinchy je upravo javila da ne bi bas islo sa onom gospodjom. Ni za smedju curicu jos nemamo dogovor, nadam se da ce javiti ciko, jako sam nervozna, ruke mi se tresu cijelo jutro.

Sad Bas sam se bila obradovala juce. Farah, izvjestavaj nas kako se situacija odvija
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySun Nov 11 2007, 21:00

Evo i novosti. Danas smo udomili decka u Sarajevu kod divne porodice. Imali su psica koji je umro u 13-toj godini pa sam sigurna da ce se dobro brinuti za njega. Vec su se javili, kazu da samo jede i spava i da je vec tri puta piskio na novine. Moja mala pametnica. Zove se Leo.
Laughing
Cure sutra vodimo veterinaru a gospodin koji je htio smedju curicu nije odustao, za dan, dva i ona ide u novi dom. plese
Ostaje moja crna ljepotica pa cemo se i dalje javljati.


: komentar modifikovan dana: Mon Nov 12 2007, 10:38; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptySun Nov 11 2007, 21:21

Vidim Farah da si ih vec obavijestila o danasnjem uspjesnom udomljavanju decka Very Happy .Da dodam da sam se sutra dogovorila naci sa gospodinom koji je obecao uzeti smedju curu i idemo u pet shop da kupimo sve sto im treba.Jos bih da se zahvalim Amili, vlasnici pet shopa/poljoprivredne apoteke u Zenici (zgrada trznice na pijaci) koja nam je poklonila mlijeko za psice i dozvolila da zalijepimo oglas poljubac .Eto, ostala je jos crna ljepotica....

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Slikevau006cc1
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyMon Nov 12 2007, 16:04

Evo novi izvještaj. animal lover je jutros isla u pet shop sa gospodinom koji želi smedju curicu i kupio je sve što treba jednom malom cuki, Royal Canin hranu i sve najkvalitetnije, potrošio je brdo love i kaže da će je večeras uzeti, nakon što završimo kod veterinara jer mu kćerke više ne mogu čekati. Ma vidi se kada je neko zaista spreman uzeti životinju i brinuti za nju do kraja njenog života. Gospodinu svaka čast. sve super
Obje curice su odlično, slušaju me i prate u stopu. Sinoć su me čak pustile da spavam. Zaspale su u 11 i probudile se tek u 5 ujutro.


: komentar modifikovan dana: Tue Nov 13 2007, 15:35; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyMon Nov 12 2007, 20:44

nemas pojma kako sam sretna zbog njih flower srculence
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyTue Nov 13 2007, 00:34

Veceras smo cure vodile kod veterinara.Jos je rano za vakcinu, rekao je da pricekamo bar jos 15 dana.Farah je dobila pohvalu jer malene stvarno dobro izgledaju....njegovano i ugodno popunjeno (necu reci debelo za male dame Wink ) Laughing .Smedja je veceras ostala u novoj porodici.Predobro joj je (kuc kuc sreeetan ) i zaista nisu stedjeli da joj priuste sve najkvalitetnije.Sretna sam zbog nje, a najsretnija bih bila da tako dobro udomimo i crnu princezu flower
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyTue Nov 13 2007, 00:45

Samo polako bice i to I love you
neka je nasoj princess lijepo u novom domu i neka se obostrano usrecuju svakim danom, ja im to od srca zaista zelim.
a ostale debelindze, pardon molim vas, pesonje i po tongue ce vrlo brzo naci dom, vibram za to cheers
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyTue Nov 13 2007, 14:35

animal lover je skoro sve napisala, ali ja bih još dodala da se smeđa princeza sada zove Nana yahoo kao psić iz Petar Pan crtića, ma bit će joj prekrasno. Ima dvije curice da je maze i paze, otac je jako odgovoran i dobar čovjek, samo se nadam da mama neće imati problema zbog pseće dlake-naime gospođa ima nekih problema sa alergijama. Danas idem da je vidim, nosim joj jednu fancy jaknicu na poklon, a i da vidim kako se snalaze. Htjela ja pitat gospodina da i mene usvoje haha
Crna princeza i dalje traži dom, sličan ovima u koji su otišli braco i seka. Ništa manje od toga ne dolazi u obzir. Sinoć ju je i moj muž gnjavio, i sigurna sam da će dati da je zadržimo još bar 7 dana, i nadam se da će u međuvremenu naći svoju porodicu. srce
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyWed Nov 14 2007, 10:29

joj ja bih rado tu crnu pudlicu,al mama nece zenku jer imaju 2 puta godisnje ciklus pa je to komplikovano:((((
da je ostao sivi odmah bih ga uzela bez ramisljanja:D
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyWed Nov 14 2007, 10:36

Žao mi je, ali naći će se već neki dečko za tebe, ovdje uvijek ima siročića koji traže dom.
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyWed Nov 14 2007, 14:02

Dragi moji imam novosti, ne baš lijepe. Starija kćerka gospodina koji je uzeo smeđu curicu
je izgleda alergična na pseću dlaku Sad . Večeras idem kod njih ali nisam optimistična. Mislim da ponovo
tražimo dom za smeđu curicu Sad
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyWed Nov 14 2007, 21:24

evo ja cu sad pricati sa mamom i moda se predomisli i pristane da uzmemo curicu...
ona bi pristala ali moja tetka je endavno dobila retrivera zenku i imala je ciklus i nikako joj se to ne svidja,ali premuntat cu ja nju nekako:d aBd
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 EmptyWed Nov 14 2007, 21:54

Super Mery Laughing .Evo, ako je problem sto je zenka i ako se plasite ciklusa i tjeranja, ja cu vam platiti sterilizaciju kad dodje vrijeme za to Wink .Maleni su zaista preslatki, a veterinar kaze da ne bi trebali narasti veliki, jako su sitne gradje i sitne su im sape sto je pokazatelj da su mala rasa....Bilo bi lijepo da jednoj od ove dvije princeze pruzis ljubav i dom I love you
Na vrh Go down
Sponsored content





Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Pomoc malim stencima u Zenici
Na vrh 
Stranica 3/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» mali cuko
» MASAKAR U ZENICI!!!
» dugodlaki macic trazi dom-hitno!
» prijedlog projekta za otvaranje azila i u zenici
» pomoc!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: