POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pomoc malim stencima u Zenici

Go down 
+10
Sweety20
melsas
mery
tinchy
velja
animal lover
D.
sofi
jaca
farah
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyThu Nov 08 2007, 01:06

zaboravih reci, mozete im i vitamine ukljuciti u ishranu, jer su jadnici sigurno izmrcvareni.
Ja svojoj dajem nekakve njemacke, ko bombonice su, a mislim da im ne mogu stetiti.
ako im ne kupite do subote, ja cu kupiti kao poklon malenim pufnicama Very Happy
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyThu Nov 08 2007, 11:12

Evo mene napokon, imali smo burnu noc, pa da krenemo redom. Stenci su stari manje od mjesec dana, po mojoj procjeni, mada sam iskusnija u odgoju beba maca. Imali su buhe, to smo rijesili odlicnim samponom za bebe pse, imaju i gliste a decko je imao i krpelja u uhu. Krpelja sam rijesila a glista se jos uvijek rjesavamo. Dvoumila sam se da li da im dam tabl. protiv glista ali stomacici su im bili ogromni i napuhnuti i sinoc sam se uvjerila da nisam pogrijesila jer je crna curica izbacila puuuuno odvratnih glisturina Shocked bljak. I braco i seka su ih poceli izbacivati. Sad mi je jasno i zasto su bili tako klonuli, sve moguce ih je napalo a jos su se i smrzli. Hranim ih na bocicu jogurtom i pravo ga klopaju, jutros sam im dala i mladog sira. Moja kcerka im je dala imena, decko je Šoni, crna curica je Nera a smedja curica je Mima. Muz je pristao da budu kod nas par dana ali i dalje je sve jako hitno jer ne znam sta cu poslije. Nisam ih mogla tamo ostaviti, jucer kad sam ih obisla nakon posla vise nisu ni reagovali kad ih zovem, samo su kunjali i tresli se od hladnoce. U Sarajevo dolazimo ako Bog da, a slike ce biti najvjerovatnije sutra. Molim Vas sve ako se sjetite ikakvog rjesenja za ove male jadnicke javite nam se, animal lover i ja se raspitujemo na sve strane ali bezuspjesno.


: komentar modifikovan dana: Tue Nov 13 2007, 15:30; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyThu Nov 08 2007, 11:30

Svaka čast Farah što si bila uoprna i nagovorila muža....Smile
Nadam se da ce u subotu biti udomljeni, jer se ljudi najčešće odlučuju za štence...
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyThu Nov 08 2007, 12:15

Upravo sam vidjela da je akcija udomljavanja otkazana a toliko sam se nadala da cemo tom prilikom bar jedno smjestiti. Grozno mi je sad, ne znam sta da radim, mislim da cu uz stenad i ja traziti novi dom jer ce me muz delozirati iz kuce Sad Zasto covjeku sve krene lose kad nastoji uraditi pravu stvar?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyThu Nov 08 2007, 13:33

Bas je tako. Uvijek nesto krene po zlu kad zelis najbolje.
Farah imas pm, javi mi se
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyThu Nov 08 2007, 19:54

Evo slike malih bebaca srculence .Premedeni su, nadam se da ce biti sretno udomljeni wojii

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Dsc00457pe0

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Dsc00458nq8

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Dsc00460ky2

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Dsc00462ow8

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Dsc00465yo8

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Dsc00463ym1

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Dsc00464xe6
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyFri Nov 09 2007, 03:55

oj boze ko male medonje su!!!
I hajd ti ostani ravnodusan na ovu divotu.
Cure jeste pokusale s www.market.ba da stavite oglas da se udomljavaju!
hajmo da pokusamo, sta mislite???
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyFri Nov 09 2007, 09:37

Ajmeee srculencesrculence srculence srculence
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyFri Nov 09 2007, 12:11

LaRa, stavila sam ja ogla na market.ba prije par dana jedino ne bi bilo lose postaviti fotku. Mogu ti poslati na mail par fotki pa da ih postavis umjesto mene, a u pp ti javim detalje, naravno ako se slazes. Maleni su dobro, treniraju me i vec sam postala dobro uvjezbana dadilja. Nera mi je upravo u krilu. Ogrooomne su maze sve troje samo bi se nosali na rukama. Rucaju dobro i ucim ih da vrse nuzdu na novine. Nera uvijek zove kad treba u Wc, pametnica mala. Raspitujem se na sve strane za udomitelej ali za sada nista konkretno. Udomiteljima bi dali novac i za prve vakcinacije kada za to bude vrijeme, sada su jos premali. Za curice se moze organizovati i kastracija, kad budu dovoljno stare, i ako udomitelji budu htjeli. Moj muz nas dobro podnosi ali mislim da nece jos dugo moci biti kod mene. Puno hvala svima na podrsci valjda ce neko pozeljeti ove moje sirocice.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyFri Nov 09 2007, 12:50

Boze kako su slatki
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptyFri Nov 09 2007, 15:37

farah slike sibaj na mail pa da stavimo na market!
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 11:23

Evo mali izvjestaj. Bebe su dobro, rucaju, spavaju, vrse nuzdu stalno kao prave bebe. Bilo je par poziva ali nista ozbiljno. Situacija postaje sve hitnija jer kod mene mogu ostati jos par dana, a onda? Tuzna sam.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 11:46

farah (citat):
Saznala sam kompletnu pricu o stencima. Ima jedna "gospodja" koja ima kujicu mjesanku pudlice, i ta pudlica je ostala skonta jer je nisu dovoljno pazili. Dobila je 5 beba, jedna je umrla, jednu su poklonili a ostale tri je zena izbacila vani, sklepala im kucicu i rijesila problem u stilu:" Brigo moja predji na drugoga". Evil or Very Mad Ovo sam saznala sasvim slucajno jer su dvije druge gospodje zbrojile dva i dva i shvatile od kud preko noci kucica i u njoj tri psa. I sad se ja zderem zbog drage gospodje koju boli briga za te tri mrvice.
Ali eto, saznala sam sa da je mama stenaca mjesanka pudle, i jako je slatka i mala. Zaboravih reci da se gospodja "pravi luda", ma ne to nisu njeni stenci ona je sve svoje podijelila, a nedavno je pricala sasvim drugu pricu.
tu i ine "gospodje" treba izmahalati. mene je jedna takva sva uzbudjena zvala da joj sklonim sa ociju lokalnu ulicnu kujicu koja je uvijek cekala pred haustorom da bi se igrala sa njenom "mezimicom". ili ce zvati sintore. i smetalo joj je, sto ju je ta ulicna kujica redovno pratila do njenog ukrcavanja u limuzinu.
i dobila je sto je zasluzila. vise nije zvala ni mene ni sintore.
predlazem da ti i animallover odete do radio zenice (ili kako se vec zove lokalna radio stanica) i navedete taj primjer kao jedan od generatora problema broja pasa na ulici (neodgovorno ponasanje vlasnika).
ja sam jucer dao izjavu za tu stanicu u vezi borbe bikova, a prije koju godinu smo, na njihov poziv bili i gosti u programu zbog problema pasa lutalica.
ne bi bilo lose da kao za ovaj problem zainteresirani gradjani, kazete svoje misljenje i iz razloga sto lokalne vlasti rade nesto na formiranju azila.
u kakvoj ce formi (mozda samo usminkani sinteraj) to biti, vidjet cemo.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 12:04

Ima li jos neko kakvu ideju kako da pomognemo slatkim bebama?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 12:16

jaca (citat):
Ima li jos neko kakvu ideju kako da pomognemo slatkim bebama?
cuvanje do udomljavanja.
od jucer imamo jos tri na vratniku i devet u tarcinu. razgovarao sam ljudiima i pazit ce ih dok im se ne nadje dom.
bez masovne sterilizacije ne moze se uspostaviti kontrola nad brojem tih nesretnika. i nigdje na svijetu ne postoji azil tolike velicine gdje se mogu smjestiti sve lutalice, ali postoje ljudi koji ih udomljavaju.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 12:18

Ewo ja sam se javila i na sa-x forum za ove stence... Zanima me koji je musko koji je zensko? Jer mislim da bi ja mogla naci dom za jednoga, ova jedna zena zivi ulaz do mene ona bi zeljela musko ali nije frka ako je i zensko. Trebam je zvati danas da dodje do mene da vidi koje malo zeli(ako se nije predomislila), samo cijelo vrijeme kontam da je transport problem Sad Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 13:18

Tinchy, transport je najmanji problem.
Iako se i sama nadam plaći već tri mjeseca Smile, skupićemo novac za prevoz!!!A, valjda će se naći neko ko će primiti "dlake, buhe, krpelje, viruse, parazite i druge potencijalne bolesti" u auto od
Zenice do Sarajeva.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 13:31

Prevoz nije frka. Ja imam auto i rado cu prevesti buhe, krpelje... Very Happy
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 14:12

E curke super ste ja samo jos moram nazvati tu zenu da dodje do mene da vidi slike malenih i da izabere ako hoce jedno.. Ugl. javicu ja u toku dana posto sam je zvala jutros ali nije bila kuci.. sreeetan
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 14:27

Jao cure puno vam hvala stvarno ste super,na prvoj strani sam napisala ko je ko ali evo da ponovim, prva slika je smedja curica, crna je isto curica, a sivi sareni je decko. Prijevoz nije nikakav problem ni dovesti ih u Sarajevo, ja cu dovesti ali mogu vikednom jer radim. tinchy, puno ti hvala. Javljate ako ista bude.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 14:55

Evo da javim kod mene je ta zena sada.. Rekla mi je da bi zeljela ovu crnu curicu.. Eto ona isto radi a vikendom je slobodna... Pa samo jos da mi javite kada vi mozete.. cheers
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 15:44

Laughing
ovo je nevjerovatno!!!!
Ludnica!
Farah, još samo dvoje. shinesmile A i oni će uskoro naći dom...
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 18:41

Ne mogu vjerovati, tako da mi je drago Laughing puno,puno vam hvala. Ja mogu curicu dovesti vec sutra ako gospodji odgovara, nikakav problem mi to nije. Maloprije je bio jos jedan gospodin sa kcerkama i oni ce razmisliti pa ce mi se sutra javiti i odluciti da li bi crnu i smedju curu. tinchy je li ta gospodja definitivno odlucila? Ako jeste ja bih im rekla da je crna cura vec rezervisana. Mozes li je kontaktirati i vidjeti kada joj odgovara, ako ti nije problem ili mi ostavi broj pa je mi mozemo kontaktirati. Jos jednom ti puno hvala, stvarno si me jako obradovala. Cuvajte nam fige i za ovog gospodina da se ne predomisli do sutra.


: komentar modifikovan dana: Sun Nov 11 2007, 11:02; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 18:42

Farah, sad me jedna gospođa zvala za pincicu. Pošto je ona udomljena, ja sam je proslijedila tebi. Nije joj bitno kakav je pas, ali želi mužjaka.
Evo ti broj, pa zovi čim ugledaš ovaj post.
061 235 488

Sretno!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 19:16

farah (citat):
Ne mogu vjerovati, tako da mi je drago Laughing puno,puno vam hvala. Ja mogu curicu dovesti vec sutra ako gospodji odgovara, nikakav problem mi to nije. Maloprije je bio jos jedan gospodin sa kcerkama i oni ce razmisliti pa ce mi se sutra javiti i odluciti da li bi crnu i smdje curu. tinchy je li ta gospodja definitivno odlucila? Ako jeste ja bih im rekla da je crna cura vec rezervisana. Mozes li je kontaktirati i vidjeti kada joj odgovara, ako ti nije problem ili mi ostavi broj pa je mi mozete kontaktirati. Jos jednom ti puno hvala, stvarno si me jako obradovala. Cuvajte nam fige i za ovog gospodina da se ne predomisli do sutra.

Ona je meni rekla da sigurno oce crnu zenkicu.. Ja sam pitala hoce li 100% kaze hoce.. Evo ja cu nju nazvati za nekih 30 minuta da vidim da li moze sutra i ocel sutra biti u kuci. Jer ovaj htjela sam se ja naci sa vama pa je njoj odnijeti... Ali eto javim vam za nekih pola sata kad i da li sutra ona moze. sreeetan
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc malim stencima u Zenici   Pomoc malim stencima u Zenici - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Pomoc malim stencima u Zenici
Na vrh 
Stranica 2/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» mali cuko
» MASAKAR U ZENICI!!!
» Volontiranje
» prijedlog projekta za otvaranje azila i u zenici
» dugodlaki macic trazi dom-hitno!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: