POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!

Go down 
+7
DaDa
D.
tinchy
jaca
melsas
farah
sofi
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 16:23

cheers cheers cheers cheers cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 16:37

Amila, tvoja poruka je bila prva sto sam danas vidjela kad sam se probudila.
Uljepsala si mi dan!!!!
Obecavam da cu miskonju ici upoznati i slikati kad se smjesti
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptySat Nov 10 2007, 21:20

Dusa lijepa.... morat cemo tu curu gnjavit da se ta ljepotice druzi s nasom Minnie Smile
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyMon Nov 12 2007, 15:46

Cura koja je rekla usvojiti pinčicu, ne odgovara na pozive dva dana....
A ljudi se još javljaju na oglas...
Ne znam šta bih sad...Da još čekam ili da ju dam nekom drugom.
Nije mi baš jasno da je ne zanima šta je veterinar rekao,a toliko se brinula za zdravlje psa. Nadam se da je neki valjan razlog u pitanju.

Šta mislite?Jesam li ja samo paranoična ili...
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyMon Nov 12 2007, 15:55

sofi, ja bih procijenila i ostale udomitelje. I ako postoji valjan razlog, ako ti je do nečega stalo, uvijek se može odvojiti minut vremena i nazvati ili poslati SMS. Kada sam imala osjećaj da će nešto krenuti loše uvijek je bilo tako, intuicija me nikada nije prevarila. Ne bih da te "bacam" u depresiju ali ako ljudi zovu, zapiši sve brojeve, kaži da ćeš se javiti da trenutno ne možeš pričati jer si na sastanku. Ako se djevojka javi onda OK, ali ja bih spremala rezervnu opciju. Ja sam juče dvoje odbila za crnu ljepoticu, jer jedan kaže da bi je uzeo da se mala djeca 5 i 7 godina imaju sa čim igrati, pa nije ona igračka nek im kupi plišanu. A jedna djevojka ju je bila uzela, rekla mi je da je sve OK, da su roditelji oduševljeni, bla, bla, naravno slagala mi. Nazvala sam je pola sata nakon što je odnijela curicu i čula njenu mamu kako "vrišti", rekla joj da je spremi i da dolazim po nju. Cijelo vrijeme sam imala loš predosjećaj. Drago mi je da sam je odmah vratila, naći ću ja njoj bolji dom. Sretno pinčici, naći će ona dom kakav zaslužuje, čuvam vam fige. Ako budem imala ozbiljnih udomitelja, proslijedit ću tvoj broj, ostao mi je zabilježen u mob. telefonu.Ćao
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyMon Nov 12 2007, 16:00

fazon je što sam mislila da bolju osobu ne mogu naći. sad više ne znam šta da mislim.
Sačekaću do sutra, a onda zovem one koji su se javili...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyMon Nov 12 2007, 18:13

Kako mi samo ljudi idu na zivce. Kako se mogu javiti, pa onda ne javiti. Je li moguce da ne razumiju? Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyMon Nov 12 2007, 20:55

sofi nista ne cekaj, ko se prvi javi da bi je ODMAH udomio daj je. naravno ako su ljudi normalni.
jer na krjau i ako se doticna javi ti reci da si je zvala (kao sto i jesi) ko joj je kriv sto se nije javljala....
ona zasluzuje dom odmah, Miska ne treba da ceka na svoju sansu za toplim domom!!!
kako joj je nogica malena???
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 11:39

Nogica je super. Oslanja se na nu ko velika!Redovno je izvodim napolje, jer noga više ne boli.
Sinoć me zvao neki Mario, koji živi u kući. Vani živi zlatni retriver i mađarska pudlica, a pinčica bi mu bila u kući.
Mislim da je to to! Sviđa mi se sto bi imala društvo...
Javim se čim se čujem s njim.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 11:57

Laro, molim te vrati temu na "traže dom"...
Ovaj Mario je odustao. Fakat ne kontam ljude... Sinoć mu tri psa nisu bile previše, a danas već jesu....
U oglasu piše da pas ima tri godine (greškom) i sad ljudi misle da lažem kad kažem da ima oko 4 mjeseca...
katastrofa!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 12:37

Uf, ovo je stvarno stresno.
Sad je neka sabina iz Sa sa otoke potvrdila da želi psa.
A, kako je do sada išlo, više se ne radujem. Nego čekam subotu. Kad uđe u novi dom, onda ću skakat od sreće.
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 19:16

da, to je moja greska jer sam ja krivo shvatila da ima 3 godine, a ne 3 mjeseca. ali zar nije izasao i oglas odmah gdje pise da ima 3 mjeseca.
uostalom, ko ti ne vjeruje, reci slobodno da veterinar moze potvrditi koliko je stara!!!
Drago mi je da je nogica malena dobro i da sad skacemo i trcimo kao da nista nije ni bilo cheers
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyWed Nov 14 2007, 01:25

Veceras smo istjerane iz podruma!
Ali snasla sam se. Nakon sat vremena mog plača i svađanja s prokletim portirom koji je rekao da mi treba pismeno odobrenje za ulazak u podrum i čuvanje psa tu, i mog plača (stvarno nisam znala sta da radim jer sam istovremeno rekla svjim licemjernim ukućanima da više neću živjeti s njima), drug mi se smilovao.
Miška je sama kod njega kući (tu niko ne živi), a ja sam kod momka.Smile
Obje jadne beskućnice!
Ne može gore!
Samo još da dočekam subotu i da je odvedem novoj kućici.
STVARNO MRZIM LJUDE!
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyWed Nov 14 2007, 02:06

Amila, smiri se, sve ce biti OK!
Ja nikad necu moci razumjeti te ljude, koliko god se trudila...
Neka se nama nas misko udomi, a sve ostalo je manje bitno, jel tako?
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyWed Nov 14 2007, 11:20

sofi, samo polako, kad se strasti stišaju fino sjedite i popričajte svi. Kažu da se problemi rješavaju jedan po jedan, pa tako onda i ti uradi. Miškica će uskoro biti u novom domu i sve će biti puno lakše. Žao mi je što si se toliko nanervirala i isplakala. Evo ti jedna poljubac
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 12:58

Sofi sta je s pinčicom? Jesi li uspjela nešto?
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 13:03

Sve ok. Kod prijatelja je kući, stalno idem da se igrem s njom, jer je ozdravila, a ne kreće se puno. nemam vremena da je puno šetam, a nije baš neka na povodcu, pa se onda trudim umoriti je igrom, ujutro i od nekih 5 do 7 poslije podne.
večeras je kupam, a sutra idemo u sarajevo. Imam dvije opcije, pa se nadam da će jedna upaliti...
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 14:04

sofi (citat):
Mlada (3-4 mjeseca) zenkica patuljastog pinca, hitno traži dom!
Zove se Miška i živi na ulici... Nakon tri dana potrage za njom, pronađena je sa slomljenom nogom. Nemamo gdje s njom, a veterinar kaže da će nogica biti OK.

Ako neko ima mogućnosti da ju udomi, ili da ju uzme samo privremeno, neka mi se javi...

Molim vas pomozite!!!!!

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Img1666vk3

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 51918165bw5

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Pincica2bm9
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
mama
novi kolačić :)
novi kolačić :)
mama


Broj komentara : 5
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-09

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 14:45

sofi (citat):
Sve ok. Kod prijatelja je kući, stalno idem da se igrem s njom, jer je ozdravila, a ne kreće se puno. nemam vremena da je puno šetam, a nije baš neka na povodcu, pa se onda trudim umoriti je igrom, ujutro i od nekih 5 do 7 poslije podne.
večeras je kupam, a sutra idemo u sarajevo. Imam dvije opcije, pa se nadam da će jedna upaliti...

U koliko ipak nesto krene neplanski, nazovi me na 061 546 299 i ja cu preuzeti psica.
No, nadam se i zelim ti da sve bude u redu. I love you
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 15:41

hvala mama.
nadam se da neće biti potrebe.....Sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 17:19

hvala mama ti si jedna divna osoba poljubac
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptySat Nov 17 2007, 19:54

Moj Miška danas udeomljena!!!!
Nije mi baš jasno što ne prestajem cmizdriti..od sreće ili tuge...
Uglavnom novi dom je kod fine porodice iz Buć potoka. Mama je super, djevojčica je isto ok.
nadam se da se neće predomisliti, kada krene cviljenje (jer mene nema:)) i navikavanje....
Laro - HVALAAAAAA!
Lara je bila samnom, pa će s sigurno i ona ponešto dodati...
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptySat Nov 17 2007, 20:37

prestigla si me
Moram reci da je Misku vec cekao dzempercic koji joj je mama isplela srculence
crveni sa pahuljicama gore, pravi zimski

Malo se plasila, ali mislim da ce sve biti OK
Glavno je da joj je lijepo i da se ljudi cine jako fini i da ce je paziti i maziti kao sto to ona i zasluzuje
odmah je sve prenjuskala pa se sakrila ispod stola
slikice ce biti kasnije

i ja sam bila jako uzbudjena kao i amila

Pusaaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptySat Nov 17 2007, 23:08

Amila sretna sam pravo, zbog pincice, stenaca iz zenice i ovih deset mrva sto smo ih danas izvukli srculence
plese
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 EmptySun Nov 18 2007, 00:13

cheers
Na vrh Go down
Sponsored content





PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 6 STENACA TRAZI DOM!!!!
» trazi se pekinezer!
» PIKA trazi dom
» BOBI TRAZI DOM!!
» Dora trazi dom!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: