POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!

Go down 
+7
DaDa
D.
tinchy
jaca
melsas
farah
sofi
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyTue Nov 06 2007, 13:38

Mlada (3-4 mjeseca) zenkica patuljastog pinca, hitno traži dom!
Zove se Miška i živi na ulici...
Nakon tri dana potrage za njom, pronađena je sa slomljenom nogom.
Nemamo gdje s njom, a veterinar kaže da će nogica biti OK.

Ako neko ima mogućnosti da ju udomi, ili da ju uzme samo privremeno, neka mi se javi na pp...
Nemam snage da postam slike, sad sam došla s njom od veterinara...
Ovu noć će provesti u jednom podrumu, a već sutra mora van... Najgore je što je na terapiji i što šepa, pa bi, ako ju budemo morali pustit na ulicu, bilo pogubno...

Molim vas pomozite!!!!!

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Img1666vk3

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! 51918165bw5

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Pincica2bm9
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyTue Nov 06 2007, 19:41

Pa zar baš niko???Sad

Možda sam trebala napisati nešto srceparajuće, no, smatrala sam da je jasno - ako opet završi na ulici, pronaći će ju šinteri!

Da mi je znat gdje su sad oni što bi udomili samo rasne pse??? Uvijek sam mislila da su to samo izlike da se kaže nešto tipa: jaooooooo, baš je sladak, ali ja oduvijek želim rasnog psa", bla, bla, fuj!
AJDE, JAVITE SE, OVO JE IDEALNA PRILIKA JER JE PAS ČISTOKRVNI KRATKODLAKI NLT!
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyWed Nov 07 2007, 01:25

Curica je ista moja Minnie.
stvarno bi bilo uzasno da mora opet na ulicu.
Hajmo ljudi da se raspitamo kod drugih, sigurno bi netko htio cistokrvnog psa, kome je vec do toga.
drzim fige da se udomi
hoces da ja stavim na internet oglase da se udomljava??
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyWed Nov 07 2007, 11:56

Hvala, daj u e-oglase...
Imamo vremena do nedjelje, a meni ne ide... Stalno mi ljudi obećavaju, a onda jave da ne mogu uzet psa.Sad Većina ih kaže: Joj pa njoj je slomljena noga, kako ću ja brinuti o njoj, bla, bla...
A puno pažnje će joj trebati samo još neko vrijeme, i nije smak svijeta što će šepati...
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyWed Nov 07 2007, 17:41

ljudi vidjela sam njene slike, ovo je cistokrvi patuljasti pinc!
molim vas sve da obavijestite one ljude koji bi htjeli da imaju cistokrvnog psa (jer iz nekog razloga nece mjesanca) da sada imaju priliku na poklon dobiti prekrasno stvorenje!!!
Javite da znamo, ja sam stavila u oglase, mala je prekrasna, stavicu i slike!!!!
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyWed Nov 07 2007, 18:05

napominjem da je amila spremna da plati sve vakcine i sto ide uz to.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyThu Nov 08 2007, 16:38

Niko se ne javlja na oglase..... Sad

Danas lijepim njenu sliku po gradu uz mali tekstić da je na poklon..
Joj, nema optimizma u meni ni sekundu...Sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyThu Nov 08 2007, 20:56

Amila, da li se javila ona djevojka iz vakufa???
I ja sam razglasila da se poklanja, obecali su mi da ce se raspitati.
I nemoj biti pesimisticna, znas da sam rekla da cu na glavi dubiti dok joj ne nadjemo dom.Kako joj je nogica???
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyThu Nov 08 2007, 21:10

Nije baš idealno, jer otok nije u potpunosti spao...
Danas je malo više hodala, ali na tri nožice...srce slatko malo...U subotu ili nedjelju idemo veterinaru.

Cura iz Vakufa nije zvala.Sad

Dala sam slike uz tekst na još jedan portal, pa ćemo vidjeti i oglas u tuzlanski list....
I meni svi govore da će se raspitati...
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 03:50

sto se nogice tice, mislim da ce to biti ok, ipak je to maleno stvorenje i da je bio manji udar to je za njih katastrofa. bitno je da se ustala, pa makar na te svoje tri nogice, ali neka ne lezi.
Jesi li pokusala u prehranu nekakve vitamine d ajoj uvedes, pitaj veta, da je malo ojacamo....
Nadam se da ce biti ok!!!
Molim te izvjestavaj me, sutra bi trebao izaci oglas u malim oglasima.
a cura se sigurno nije javila jer bi ona psa ali da joj vani spava, a pincevi su jako osjetljivi da je to skoro pa nemoguce.
Ja bih da sam fancy, al mi babo neda cuku u kucu, joj fuj!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 11:47

Jutros je živahna!!!!
Da joj je da trčiii....Sad
Stolica je ok, ali ne oslanja se na nogicu.... Mažemo joj ranicu nekom biljnom masti za pse, tako da se ne bojim ako to bude lizala. Uvijek me nešto bilo strah onog sperj bivacina, zato što je plav.Smile
Javila mi se jedna poznanica, kojoj je pas nedavno nestao...Još joj nije do novog psa, ali rekla je da ce vidjeti sa svojima, da prime Mišku, barem privremeno...
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 12:18

Drzim fige da to upali. Malena je medena, sigurno ce se naci neko za nju.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 14:07

I ja tvojim bebama držim fige!Smile

Ovo je nevjerovatno, prvo sto me ljudi pitaju je - ima li pas uredne papire, rodovnik i pasoš...ccc, pa, je li stvarno to najvažnije??????
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 14:17

Ma da, ima i domovnicu i radnu dozvolu i stalni boravak u Njemackoj tongue . Iskrena da budem ja mislim da takvima i ne treba dati psa. Razumijem da neko zeli bas odredjenu pasminu zbog nekih razloga, i ja bih recimo jako voljela imati maltezera, ali obzirom da su vrlo skupi a i "klima" u kuci mi nije bas najpovoljnija za nabavku psa od toga nema nista. Medjutim da mi se ukaze prilika i da dobijem na poklon takvog psica bilo bi mi bitno samo da je zdrav/a, nista vise a tu ne mislim da ozljede koje se mogu sanirati. Ti koji zele psa za ukras ce taj modni detalj brzo izgustirati a cijeloj prici najgore ce proci psic. Puno figa za ljepoticu i sretno udomljenje.
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 15:32

pa da farah, takvim ljudima je bitno da se pohvale da imaju papire, samo sto ne pocnu hodati okolo s njima pa pokzaivati ljudima....
ja sam mikicu dobila na poklon, ima izvrstan pedigree ali ja joj jos papire nisam izvadila, i to ce jodenog dana biti, nek je ona meni ziva i zdrava.

sofi, bitno je da je zivnula, to je super znak!!!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 18:33

LJudiiiiii, neko mi se javioooo....Možda usvoje psa...
Još ništa nije sigurno, ali meni drhte ruke od uzbuđenja..

Samo da ne bude: obećanje - ludom radovanje..
Uf, već sam ko na iglama, a moram čekati do sutra...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 18:42

pa to bi bilo odlicno!!!
do sutra ga ubijedi ako imas novim slikicama.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 18:44

već jesam. :-)
U vojnoj jakni je preslatkaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 18:49

u jaknici

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Miska2gx6
Na vrh Go down
Gost
Gost




PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptyFri Nov 09 2007, 19:07

amila javi mi sta je bilo na mobitel, jesi li je udomila!!
Drzim fige da nadje dom, krasotica jedna I love you
Sad sam i ja na iglama!!!!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptySat Nov 10 2007, 00:16

I ja drzim fige maloj pinči
i bebama iz zenice
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptySat Nov 10 2007, 10:33

Nakon jednog poziva, uslijedio je drugi!!!!!!!!!!!
Danas bih trebala znati sta ce se desiti...
Do tada... da ne stvaram lažne uzbune...
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptySat Nov 10 2007, 10:34

p.s. Jutros je poludila...Skace, "trči" (koliko može) Sad
I danas idemo veterinaru.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptySat Nov 10 2007, 15:56

MIŠKA UDOMLJENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
cheers cheers cheers
Živjeće u Vogošći kod jedne cure, a koju mislim da je baš osoba kakvu sam tražila! Nije čak ni pitala hoće li pas šepati, nego je samo govorila: Ma, samo da ona bude dobro...
Sljedeći vikend idemo novoj kućici, pošto moram prositi za prevoz - nemam auto. Ali, to mi je sad najnevažnija stvar.
Vetrinaru ipak idemo sutra, jer danas nije bio u Tuzli...

Sada sam bila kod nje. Nakon male šetnje napolju, jedva sam je ponovo smirila. Morala sam napraviti barikadu da ne izlazi iz kreveta, jer je rečeno da mora mirovati...

Još ne mogu da vjerujem. Sad mi je cura potvrdila!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! EmptySat Nov 10 2007, 16:10

Suuuuupeeer plese cheers
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!   PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!! Empty

Na vrh Go down
 
PATULJASTI PINC TRAZI DOM!!!
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 6 STENACA TRAZI DOM!!!!
» trazi se pekinezer!
» PIKA trazi dom
» BOBI TRAZI DOM!!
» Dora trazi dom!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: