POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ljudi svaka vam cast!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Ljudi svaka vam cast! Empty
KomentarNaslov komentara: Ljudi svaka vam cast!   Ljudi svaka vam cast! EmptyWed Oct 17 2007, 23:48

Slucajno naletih na ovu stranicu, nisam znala da nesto ovakvo uopste postoji kod nas. Raznjezili ste me, rasplakali i vratili mi vjeru da i u Bosni ima jos ljudi koji se brinu za zivotinje.

Poslacu link svima koje znam i pokusat cu vam pomoci i na neke druge nacine, jer ovo sto radite je hvale vrijedno.

cestitamo
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Ljudi svaka vam cast! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljudi svaka vam cast!   Ljudi svaka vam cast! EmptyWed Oct 17 2007, 23:51

Jasmina dobro dosla i hvala ti puno na lijepim rijecima!!!
radujemo se jos jednom clanu Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Ljudi svaka vam cast! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljudi svaka vam cast!   Ljudi svaka vam cast! EmptyThu Oct 18 2007, 00:13

dobrodosla plese
Drago mi je da ti se svidja nas rad, i vjerujem da ces nam se pridruziti i upoznati zivotinje u azilu seta maca
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Ljudi svaka vam cast! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljudi svaka vam cast!   Ljudi svaka vam cast! EmptyThu Oct 18 2007, 18:56

Bolje nas nasla... Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Ljudi svaka vam cast! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljudi svaka vam cast!   Ljudi svaka vam cast! Empty

Na vrh Go down
 
Ljudi svaka vam cast!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Izbor veterinara!
» Ljudi su zli!
» Podmuklo ostavljeno kuce u rukama rijetko divnih ljudi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: