POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Izbor veterinara!

Go down 
+17
velja
RAMBO
gost
archy
t_bejbe
mery
Hitman
tinchy
melsas
sofi
Dijanam
Pitdog
Nia
jaca
animal lover
DaDa
arijana
21 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySun Aug 05 2007, 20:27

Morala sam otvoriti ovaj topic jer sam prije neki dan vodila minnie do veterinara na Stup (kod Jadranke) i rekla je da ima bronhitis!
No Minnie nema bronhitis vec laznu trudnocu!!!!
1. Da je obratila paznju na ponasanje moje Minnie, znala bi i uzrok!
2. Da je bilo bitno da se moja Minnie lijeci adekvatno i kvalitetno, onda bi je i lijecila tako.
3. Pregled, tj. injekcija je naplacena a trebali smo u subotu ici na jos jednu injekciju (a poslije i na vitaminsku injekciju) i to kad je doticna doktorica u smjeni, jer da smo isli do drugog veterinara otkrio bi da u pitanju nije bronhitis.
Meni nije zao love sto sam dala, vec mi je zao sto je ona dobila injekciju koju nije trebala dobiti a ja sam veliki protivnik bespotrebnih lijekova.


Zato vam ja od srca preporucujem Harisa Custovica, koji je:
1. detaljno pregledao Minnie, otkrio da nema bronhitis
2. Trazio da u detalje objasnimo njeno ponasanje, pitao kad je imala tjeranje, potom objasnio sve u vezi hormonske terapije koju nam nije preporucio, objasnio sta se moze desiti sa njenim bradavicama (moguci mastitis) sta raditi u tom slucaju!!!! Sve u svemu ja sam otisla kuci informisana i sa saznanjem da moja Minnie nema bronhitis vec laznu trudnocu!
Ovdje mozete napisati svoja losa iskustva sa veterinarima, kao i ona dobra, preporuciti veterinara and so on...
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySun Aug 05 2007, 21:00

i ja kazem da je haris najbolji veterinar!
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyMon Aug 06 2007, 13:23

Mislim da je zalosno to sto veterinari u nasoj drzavi rad svoj posao ne iz ljubavi prema zivotinjama, nego samo gledaju kako ce zaraditi na ljubavi koju vlasnici osjecaju prema svojim ljubimcima....
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyThu Oct 04 2007, 23:49

Za sve Zenicane toplo preporucam doktora Muhameda Gladana
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Oct 05 2007, 10:31

Moje zivotinje lijeci Amar. Sve najbolje imam reci o tom covjeku i veterinaru
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Oct 05 2007, 15:38

Jaco moze li na PP broj od Amara???
I ja sam o njemu cula sve najbolje
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySat Nov 17 2007, 23:41

Ne bih vam samo preporuchila Amara Popovica i Harisa Custovica, nego bih vas najljepshe zamolila da kontaktirate upravo njih u sluchaju da imate psa ili machku. Shto se tiche ostalih zhivotinja...pa ne bih znala nishta vishe od toga da pomenutu Jadranku treba zaobilaziti u najshirem mogucem luku, kao i njenog brata/zeta ili shta joj vec doje u rodu, Josipa Krasnog. Nisam sigurna u to da li ovo dvoje ne znaju svoj posao ili je u pitanju neshto sasvim drugo, ali vec dugo, dugo hushkam ljude protiv njih. I da, govorim iz vlastitog iskustva
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySat Nov 17 2007, 23:47

Nia (citat):
Ne bih vam samo preporuchila Amara Popovica i Harisa Custovica, nego bih vas najljepshe zamolila da kontaktirate upravo njih u sluchaju da imate psa ili machku. Shto se tiche ostalih zhivotinja...pa ne bih znala nishta vishe od toga da pomenutu Jadranku treba zaobilaziti u najshirem mogucem luku, kao i njenog brata/zeta ili shta joj vec doje u rodu, Josipa Krasnog. Nisam sigurna u to da li ovo dvoje ne znaju svoj posao ili je u pitanju neshto sasvim drugo, ali vec dugo, dugo hushkam ljude protiv njih. I da, govorim iz vlastitog iskustva

potpuno se slazem s tobom u oba slucaja sve super
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySat Nov 17 2007, 23:56

osim njih dvojice ima jos par veterinara koji su super, dolaze na adresu itd. Moj vet, Jasko na primjer je meni puno pomogao oko Lusi i Dzeni, a bio je tu i kada je trebalo oko onog jadnog konja koji je na zalost uginuo. Ima njih dobrih, a sve je to na kraju licni dozivljaj.
Ja isto nikad nisam voljela Krasnog starijeg jer je htio uspavati psa moje mame kog je udario auto pa kada je napokon obradio slomljenu nogicu, stavio je stari gips koji se nikad nije osusio. Jedva spasili psa od njegove vet usluge... Ali zato je bio zaljubljen u moje rotove, imali papire... Ostale mjesance koje sam dovodila jedva da je i gledao.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySun Nov 18 2007, 00:19

Ostale mjesance koje sam dovodila jedva da je i gledao.[/quote

Mene upravo to odbija bjezi
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySun Nov 18 2007, 01:27

Andrej Krasni je jako fin...
mog Bonija kojeg sam nasla na ulici je tako lijepo primio, a nista bolje se nije odnosio ni prema Minnie...
Kada sam dosla na trecu petovalentnu, on me zacudjeno pitao ko mi je rekao da psa moram 3 puta vakcinisati, kad sam mu rekla da je njegov tata, rekao mi je da se ne slaze s njim, ali ako ja hocu da je vakcinisem, naskoditi joj nece....
Haris je zakon!
cula sam i da je Amar!!

Jadranku ne bih ni najgorem neprijatelju preporucila, od lazne trudnoce minnie je po njom imala BRONHITIS!!!

ta je tu da samo lovu izvuce!
bas kao i Krasni stariji....

Fuj!!!
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySun Nov 18 2007, 12:05

Mozhda im je to familijarno (govorim o Josipu i Jadranki, a za Andreja nemam komentar, jer nemam ni iskustvo).
Jasko i njegova supruga su oboje veterinari i znam ih lichno, ali mi se nije svidio njihov odnos prema vlastitim konjima - znam da su jednog poslali mesaru pa je tu zavrshilo moje interesovanje za njih
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptySun Nov 18 2007, 12:19

da oboje su veterinari i konj koji je otisao nije otisao mesaru nego na vet fakultet koliko se sjecam. Razlog je starost i bol konja jer joj je morao davati inekcije da bi se kako tako uspjela nositi sa boli. Mislim da se radilo o eutanaziji zbog godina i bolesti.
ali ipak, izbor i pristup veterinara poprilicno ovisi o licnom iskustvu. I potrebama nas kombinovano sa njihovim raspolozenjem i pristupom.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyMon Nov 19 2007, 10:25

Uh, ti me bash udari tamo gdje najvishe boli...Neka bude moja greshka to shto sam ih optuzhila za eutanaziju, a necu se dalje upushtati u raspravu o Jaskovom i Emininom (mislim da se tako zove zhena) tretmanu konja. Neko je ne bash tako davno detaljno objasnio o chemu se tu radi na jednom od najposjecenijih BiH foruma
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyMon Nov 19 2007, 10:46

manimo izgubljene teme, pricajmo o vegetarijanstvu
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 12:22

Dajte mi br od dr. harisa Ćustovića i od Amara...
Frka je!!!!
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 12:40

zasto, ja nemam, ali imam jos jednog dobrog veta.
on je u veterinarskoj stanici stari grad, ali ne igor, vec Mustafa, ako koga zanima imam i broj, pa cu dati na pp.
on je pregledao lass, inace je terenac, ali sve ima sa sobom, i on mi je jednom preko telefona, ljudi dragi, preko telefona, rekao lijek za cicka nakon sto sam mu rekla sta ja vidim, i znate sta se desilo???

cicku je za par dana bilo bolje..
inace je temeljit, stvarno, ali ja mislim on sve pregleda od krave do mace Laughing

jer je jednom pricao preko mobitela oko neke krave, ali mislim zivotinje..

i inace jako cudno izgleda, ima neku jako cudno osisanu kosu affraid
prepadnes se kad ga vidis, al ga cuke recimo vole I love you
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 13:08

a Mustafa se preziva???
btw ja jos uvijek pokusavam doci do zakona u kom stoju da veterinari sa drzavnim ispitom i registrovanom firmom ne mogu vakcinisati zivotinje.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 13:12

njega neces naci pod prezimenom, vec on je mustafa, svi ga znaju kao mustafa, malo ljudi uopce zna njegovo prezime Laughing

ali je uredu, znali su moji, pa su zaboravili, trazi mustafu, nema nijedan drugi...
ima igor, ali on nije tako dobar veterinar...

ako zelite broj, kazem javite se...
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 14:52

061 191131 haris
061 397178 amar

bar mislim :S
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 21:28

melsas (citat):
njega neces naci pod prezimenom, vec on je mustafa, svi ga znaju kao mustafa, malo ljudi uopce zna njegovo prezime Laughing

ali je uredu, znali su moji, pa su zaboravili, trazi mustafu, nema nijedan drugi...
ima igor, ali on nije tako dobar veterinar...

ako zelite broj, kazem javite se...

melsas, hajde molim te prestani pricati gluposti... do sada sam te branio, ali ti si fakat beznadezan slucaj. uci malo od tinchy. ona je samo malo starija od tebe, a pogledaj njeno ponasanje i na forumu i oko azila. tinchy suti i radi, za razliku od tebe, koja pricas za petoro, a ne cinis nista. ako ti se samo prica oko zivotinja, eno ti foruma na dernek.ba, pa tamo palamudi do sutra.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 21:40

Našla sam kliniku za liječenja malih životinja "Argus" kod Orašja negdje, mjesto - Domaljevac.
Znam mnogo ljudi koji pse liječe tamo, jer imaju svu potrebnu opremu, a doktor je pri veterini u Americi specijalizirao liječenje pasa. Smiješno zvuči, ali tako mi pričaju drugi...
Opći pregled je maksimalno 45 km, a to podrazumijeva testiranje dlake, urina, stolice, rendgen snimak i još neke stvari koje u Tuzli ne postoje...
Sutra idemo...pa vam javim kakav je taj "famozni doktor Kobalj"...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 22:20

hej, imam super ideju, kada vam padne na pamet da lupat gluposti i polemisete o svemu i svacemo, samo se meni javite. Ustupim vam Milu na dan-dva, ma moze i krace. Lokacija: vas ili moj dom.
samo recite.
Smile
Pitdog, hvala na ideji. Imas bonus pivo
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 22:47

ja sam se salila, ja sam se salila.... dajte, ni ne pada mi napamet da nekom pametujem... Ali ako zelite doci pomoci oko Mile, ja se necu ljutiii..
Smile
i da, pitdog i dalje ima pivu
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! EmptyFri Nov 30 2007, 22:54

Pitdog (citat):
melsas (citat):
njega neces naci pod prezimenom, vec on je mustafa, svi ga znaju kao mustafa, malo ljudi uopce zna njegovo prezime Laughing

ali je uredu, znali su moji, pa su zaboravili, trazi mustafu, nema nijedan drugi...
ima igor, ali on nije tako dobar veterinar...

ako zelite broj, kazem javite se...

melsas, hajde molim te prestani pricati gluposti... do sada sam te branio, ali ti si fakat beznadezan slucaj. uci malo od tinchy. ona je samo malo starija od tebe, a pogledaj njeno ponasanje i na forumu i oko azila. tinchy suti i radi, za razliku od tebe, koja pricas za petoro, a ne cinis nista. ako ti se samo prica oko zivotinja, eno ti foruma na dernek.ba, pa tamo palamudi do sutra.

Hvala Pitdog SmileSmile poljubac
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





Izbor veterinara! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! Empty

Na vrh Go down
 
Izbor veterinara!
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Preporucite mi veterinara za sterilizaciju mace

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Veterinarski savjeti-
Idi na: