POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!

Go down 
+8
jaca
DaDa
Darius_Maximus
D.
53m!r
Hitman
t_bejbe
tinchy
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyTue Oct 02 2007, 15:41

jaca (citat):
Joj, duse drage
Posebno ona, kako je lijepa i mila

Hihihi SmileSmile Ona ovako na slikama izgleda lijepa i umiljata, ali je uzivo jos medenija i zaigranija, i umiljata je da ne povjerujes... a voli da se mazi i jubiiii SmileSmile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyTue Oct 02 2007, 19:33

prekrasna je i premrsava, jadnica mala
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyTue Oct 02 2007, 21:51

Prekrasni su svi.... nadam se da ce se uskoro naci i topli dom za sve njih :sretno:
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 17:16

tinchy (citat):
Eh, ovako.. Sinoc sam ja negdje oko 19:30 hranila zenku tornjaka, koja se okotila prije nekih 20 dana. Mala je umiljata pravo i ja sam bila jedina koju ne zna a da nije lajala na mene. Odnijela sam joj 2 konzerve hrane i ona je to spucala u sekundi. Prelijepa je.. Mislim da ima negdje 1-2 god. ne vishe. Kucice nisam vidjela jer su sakriveni a i jos su mali da bi hodali svukuda. Ja stvarno ne znam sta bih uradila sa njom... Napustena je i stvarno mi ju je zao Sad Sad Samo ne znam kako bi je neko mogao ostaviti na ulici Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , da li je bila ostavljena skotna to ne znam No Ljudi moji, da li ima neko ko bi nju i kucice mogao privremeno uzeti. Ja ewo trazim kod poznanika ali niko nema kucu i dvoriste a za stana kujica je malo velika.. Da li je iko moze uzeti k sebi na privremeno??? NEMOJMO PUSTITI DA I ONA I BEBE ZAVRSE U SINTERAJU!!! Raspitajte se u svojoj okolini i dajte sve od sebe.. Ja ovo jos ne smatram zavrsenim sve dok joj ne nadjem dom.. Nadam se da cu naci nekoga ko je moze uzeti..

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Swatkicaeb7-1

Procitala sam tvoj mail ,nesto me ponukalo da ti odgovrim kroz ovaj forum. Vidi kujica i kucici se moraju HITNO maknuti s ulice, nema drugog nacina jer na ulici nemogu biti sigurni. Ja sam imala istu situaciju prosle godine kucici su jednostavno nestali,kujicu sam uspjela spasiti time sto sam je poslala u Njemacku preko jednih dobrih ljudi sad je sretna i ima novi dom. Trazila sam pomoc od Velje jer sam u to vrijeme bila clan Udruzenja, kao volonter i nesebicno sam pomagala koliko sam mogla. Nazalost pomoc od Velje nisam dobila, iako sam znala da su se kucici mogli spasiti,ali to nije poenta. Nazalost kucici se nemogu tako brzo udomiti ma koliko se ti trudila to ti je cinjenica.
Udruzenje prima pomoc od 700 ili 1000 eura mjesecno
od HoG-a (jedne Njemacke organizacije koja pomaze zivotinje) i finansiranju transporte zivotnja za Njemacku.
Ako si clan zamoli ih da ti pomognu koliko znam SOS organizuje transport pasa 20/10/07ponudi ih da spasu tu kujicu s kucica. Nemoj me shvatiti pogresno, jer ovo ti govorim iz iskustva ti ga ocito nemas koliko sam ja mogla zakljuctiti iz tvojih poruka na forumu. To sto ti sad pokusavas to je nemoguce izvesti, nazalost izmjestanje nekih pasa je za sad jedino rijesenje dok se ne donese pravovremeni Zakon o zastiti. Pokusaj zamoliti Velju za pomoc bas me interesuje sta ce ti odgovriti, ukoliko ti je stvarno stalo da se ta kujica spasi ponudi ukoliko mozes dati platis troskove vakcine, cipe i ostalog mozda budes imala vise srece nego ja. Ako dobijes negativan odgovor nemoj da se razocaras postoje i drugi ljudi koji mogu da ti pomognu koji nista manje vole i pomazu zivotinje kao Veljo ili Silva. Sto vise ljudi upoznas imas vece mogucnosti da pomognes tako nekom psu ili macku koja se nalazi na ulici. Od srca ti zelim puno,puno srece. andjelak andjelak
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 19:25

RAMBO (citat):
tinchy (citat):
Eh, ovako.. Sinoc sam ja negdje oko 19:30 hranila zenku tornjaka, koja se okotila prije nekih 20 dana. Mala je umiljata pravo i ja sam bila jedina koju ne zna a da nije lajala na mene. Odnijela sam joj 2 konzerve hrane i ona je to spucala u sekundi. Prelijepa je.. Mislim da ima negdje 1-2 god. ne vishe. Kucice nisam vidjela jer su sakriveni a i jos su mali da bi hodali svukuda. Ja stvarno ne znam sta bih uradila sa njom... Napustena je i stvarno mi ju je zao Sad Sad Samo ne znam kako bi je neko mogao ostaviti na ulici Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , da li je bila ostavljena skotna to ne znam No Ljudi moji, da li ima neko ko bi nju i kucice mogao privremeno uzeti. Ja ewo trazim kod poznanika ali niko nema kucu i dvoriste a za stana kujica je malo velika.. Da li je iko moze uzeti k sebi na privremeno??? NEMOJMO PUSTITI DA I ONA I BEBE ZAVRSE U SINTERAJU!!! Raspitajte se u svojoj okolini i dajte sve od sebe.. Ja ovo jos ne smatram zavrsenim sve dok joj ne nadjem dom.. Nadam se da cu naci nekoga ko je moze uzeti..

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Swatkicaeb7-1

Procitala sam tvoj mail ,nesto me ponukalo da ti odgovrim kroz ovaj forum. Vidi kujica i kucici se moraju HITNO maknuti s ulice, nema drugog nacina jer na ulici nemogu biti sigurni. Ja sam imala istu situaciju prosle godine kucici su jednostavno nestali,kujicu sam uspjela spasiti time sto sam je poslala u Njemacku preko jednih dobrih ljudi sad je sretna i ima novi dom. Trazila sam pomoc od Velje jer sam u to vrijeme bila clan Udruzenja, kao volonter i nesebicno sam pomagala koliko sam mogla. Nazalost pomoc od Velje nisam dobila, iako sam znala da su se kucici mogli spasiti,ali to nije poenta. Nazalost kucici se nemogu tako brzo udomiti ma koliko se ti trudila to ti je cinjenica.
Udruzenje prima pomoc od 700 ili 1000 eura mjesecno
od HoG-a (jedne Njemacke organizacije koja pomaze zivotinje) i finansiranju transporte zivotnja za Njemacku.
Ako si clan zamoli ih da ti pomognu koliko znam SOS organizuje transport pasa 20/10/07ponudi ih da spasu tu kujicu s kucica. Nemoj me shvatiti pogresno, jer ovo ti govorim iz iskustva ti ga ocito nemas koliko sam ja mogla zakljuctiti iz tvojih poruka na forumu. To sto ti sad pokusavas to je nemoguce izvesti, nazalost izmjestanje nekih pasa je za sad jedino rijesenje dok se ne donese pravovremeni Zakon o zastiti. Pokusaj zamoliti Velju za pomoc bas me interesuje sta ce ti odgovriti, ukoliko ti je stvarno stalo da se ta kujica spasi ponudi ukoliko mozes dati platis troskove vakcine, cipe i ostalog mozda budes imala vise srece nego ja. Ako dobijes negativan odgovor nemoj da se razocaras postoje i drugi ljudi koji mogu da ti pomognu koji nista manje vole i pomazu zivotinje kao Veljo ili Silva. Sto vise ljudi upoznas imas vece mogucnosti da pomognes tako nekom psu ili macku koja se nalazi na ulici. Od srca ti zelim puno,puno srece. andjelak andjelak

Puno ti hwalla na razumijevanju... Mozda ja nisam punoljetna ali to ne znaci da ja ne znam kako sta treba da uradi se.. Cika Veljo vec sve zna u vezi ove kujice, i pomaze koliko moze. Clan sam Udruzenja i znam kakvo je stanje u Azilu.. Cika Veljo je rekao da ce dati sve od sebe i ja mu vjerujem vise nego ikome, takodjer i on vodi racuna o njoj. Zenka za sada spava u dvoristu jednog gospodina.. Ja iskreno, ne mogu platiti vakcine i cipove za kujicu i njene kucice, jer ja ne radim, skolujem se, a takodjer roditelji ne rade. Ja sto izdvojim od svog dzeparca to dajem za hranu kujici i hranu u azil. Pomazem zivotinjama jer ih volim i cilj mi je uraditi dobro djelo. Shvatam sta govoris... Vjerovatno ti Cika Veljo nije mogao pomoci u tom trenutku. Sigurno ima razloga, jer ne moze se bas svaki pas spasiti sa ulice jer mi cak i nemamo normalan Azil.. Hvala ti na savjetu, uradicu sve sto mogu za ovu kujicu!! pajki :yes: andjelak
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 19:41

Draga tinchy sto sto nisi prosla pored gladnog psa po meni je velika, velika stvar. I velika pomoc. Kad bi barem svi ljudi tako mislili i radili. Svijet bi bio puno bolji
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 19:46

jaca (citat):
Draga tinchy sto sto nisi prosla pored gladnog psa po meni je velika, velika stvar. I velika pomoc. Kad bi barem svi ljudi tako mislili i radili. Svijet bi bio puno bolji

Iskreno, nesto mi se stisne kad vidim kujicu neku ili macu da je gladna, mrsava, bez ikakve volje za zivotom.. Ja to moram nahraniti. Odvojicu od sebe nesto para da njima kupim, nego sto bi sebi.. Drago mi je sto pored mene ima onih koji su mi slicni, to su ljudi iz Udruzenja.. Samo zajedno mozemo uspjet!!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 19:53

Ja isto jednostavno ne mogu proci pored gladne i napustene zivotinje. Ne mogu, jednostavno. Iako znam da to nije dugotrajna pomoc.
To sam naucila od mame. Ona je oduvijek brinula o zivotinjama na ulici i prenijela je to na sestru i mene. Mama uvijek u torbi ima suhu hranu za svaki slucaj Smile
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 19:57

Hehe, pa i moja mama a i ja i seka smo ludi za zivotinjama.. A super ti je mama sve super Moja osim sto hrani cuke i mace, ne moze proci pored neke zivotinje a da je ne pomazi, to joj je uobicajena stvar haha Very Happy
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 19:59

Pa to je izgleda nasljedno Laughing
Tinchy sta mislis da odvedemo kujicu na ovu akciju sterilizacije?
PS posalji mi molim te na PM kujicinu adresu kako bih je mogla nekad nahraniti
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:04

tinchy (citat):
RAMBO (citat):
tinchy (citat):
Eh, ovako.. Sinoc sam ja negdje oko 19:30 hranila zenku tornjaka, koja se okotila prije nekih 20 dana. Mala je umiljata pravo i ja sam bila jedina koju ne zna a da nije lajala na mene. Odnijela sam joj 2 konzerve hrane i ona je to spucala u sekundi. Prelijepa je.. Mislim da ima negdje 1-2 god. ne vishe. Kucice nisam vidjela jer su sakriveni a i jos su mali da bi hodali svukuda. Ja stvarno ne znam sta bih uradila sa njom... Napustena je i stvarno mi ju je zao Sad Sad Samo ne znam kako bi je neko mogao ostaviti na ulici Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , da li je bila ostavljena skotna to ne znam No Ljudi moji, da li ima neko ko bi nju i kucice mogao privremeno uzeti. Ja ewo trazim kod poznanika ali niko nema kucu i dvoriste a za stana kujica je malo velika.. Da li je iko moze uzeti k sebi na privremeno??? NEMOJMO PUSTITI DA I ONA I BEBE ZAVRSE U SINTERAJU!!! Raspitajte se u svojoj okolini i dajte sve od sebe.. Ja ovo jos ne smatram zavrsenim sve dok joj ne nadjem dom.. Nadam se da cu naci nekoga ko je moze uzeti..

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Swatkicaeb7-1

Procitala sam tvoj mail ,nesto me ponukalo da ti odgovrim kroz ovaj forum. Vidi kujica i kucici se moraju HITNO maknuti s ulice, nema drugog nacina jer na ulici nemogu biti sigurni. Ja sam imala istu situaciju prosle godine kucici su jednostavno nestali,kujicu sam uspjela spasiti time sto sam je poslala u Njemacku preko jednih dobrih ljudi sad je sretna i ima novi dom. Trazila sam pomoc od Velje jer sam u to vrijeme bila clan Udruzenja, kao volonter i nesebicno sam pomagala koliko sam mogla. Nazalost pomoc od Velje nisam dobila, iako sam znala da su se kucici mogli spasiti,ali to nije poenta. Nazalost kucici se nemogu tako brzo udomiti ma koliko se ti trudila to ti je cinjenica.
Udruzenje prima pomoc od 700 ili 1000 eura mjesecno
od HoG-a (jedne Njemacke organizacije koja pomaze zivotinje) i finansiranju transporte zivotnja za Njemacku.
Ako si clan zamoli ih da ti pomognu koliko znam SOS organizuje transport pasa 20/10/07ponudi ih da spasu tu kujicu s kucica. Nemoj me shvatiti pogresno, jer ovo ti govorim iz iskustva ti ga ocito nemas koliko sam ja mogla zakljuctiti iz tvojih poruka na forumu. To sto ti sad pokusavas to je nemoguce izvesti, nazalost izmjestanje nekih pasa je za sad jedino rijesenje dok se ne donese pravovremeni Zakon o zastiti. Pokusaj zamoliti Velju za pomoc bas me interesuje sta ce ti odgovriti, ukoliko ti je stvarno stalo da se ta kujica spasi ponudi ukoliko mozes dati platis troskove vakcine, cipe i ostalog mozda budes imala vise srece nego ja. Ako dobijes negativan odgovor nemoj da se razocaras postoje i drugi ljudi koji mogu da ti pomognu koji nista manje vole i pomazu zivotinje kao Veljo ili Silva. Sto vise ljudi upoznas imas vece mogucnosti da pomognes tako nekom psu ili macku koja se nalazi na ulici. Od srca ti zelim puno,puno srece. andjelak andjelak

Puno ti hwalla na razumijevanju... Mozda ja nisam punoljetna ali to ne znaci da ja ne znam kako sta treba da uradi se.. Cika Veljo vec sve zna u vezi ove kujice, i pomaze koliko moze. Clan sam Udruzenja i znam kakvo je stanje u Azilu.. Cika Veljo je rekao da ce dati sve od sebe i ja mu vjerujem vise nego ikome, takodjer i on vodi racuna o njoj. Zenka za sada spava u dvoristu jednog gospodina.. Ja iskreno, ne mogu platiti vakcine i cipove za kujicu i njene kucice, jer ja ne radim, skolujem se, a takodjer roditelji ne rade. Ja sto izdvojim od svog dzeparca to dajem za hranu kujici i hranu u azil. Pomazem zivotinjama jer ih volim i cilj mi je uraditi dobro djelo. Shvatam sta govoris... Vjerovatno ti Cika Veljo nije mogao pomoci u tom trenutku. Sigurno ima razloga, jer ne moze se bas svaki pas spasiti sa ulice jer mi cak i nemamo normalan Azil.. Hvala ti na savjetu, uradicu sve sto mogu za ovu kujicu!! pajki :yes: andjelak

Pametna si ti djevojka, nadam se da se nisi uvrijedila. Ja ipak imam puno vise godina od tebe i vise iskustava, ali to sad nije bitno. Ne bitno sta je bilo izmedju Velje i mene u tom momentu, bitno je da znas Udruzenje postoji da pomogne zivotinjama i oni dobivaju novac za to, a ti koristis svojoj sopstevni dzeparac. Nadam se ce ti Udruzenje pomoci da spasis kujicu i kucice s ulice, tesko je nadam se da ces izdrzati. Puno srece i samo tako nastavi.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:05

Vratite se na razgovor o tornjakuši i njenim bebicama,a ako želite pisati o svojim emocijama i svom buđetu otvorite poseban topic za to Idea
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:15

kiseljak (citat):
Vratite se na razgovor o tornjakuši i njenim bebicama,a ako želite pisati o svojim emocijama i svom buđetu otvorite poseban topic za to Idea

Pa mislim Mladene da ljudi moraju da znaju kako da postupe i kome da se obrate za pomoc :stidme: A svakako, mislim da bi trebao da se neki topic otvori na kojem bi pisali o iskustvu koje smo stekli u Udruzenju poljubac
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:17

DaDa (citat):
kiseljak (citat):
Vratite se na razgovor o tornjakuši i njenim bebicama,a ako želite pisati o svojim emocijama i svom buđetu otvorite poseban topic za to Idea

Pa mislim Mladene da ljudi moraju da znaju kako da postupe i kome da se obrate za pomoc :stidme: A svakako, mislim da bi trebao da se neki topic otvori na kojem bi pisali o iskustvu koje smo stekli u Udruzenju poljubac

Ja sam mislio na postove koji su prije pisani ko može ko nemože proci pored životinje na ulici,cija mama voli zivotinje cija ne...
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:22

kiseljak (citat):
Ja sam mislio na postove koji su prije pisani ko može ko nemože proci pored životinje na ulici,cija mama voli zivotinje cija ne...

Ma hajde... mora se i to malo.... mozda ljudi ne vole pisati preko privatnih poruka Laughing


: komentar modifikovan dana: Wed Oct 03 2007, 20:32; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:22

Eto vam tema za licna iskustva.. Pa tamo mozemo sve ovo pisati.. Mladene nemoj da se ljutis hehe Laughing
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:22

ma ne ljutim se Laughing Laughing

nego bolje u posebnom topicu pisati o svemu a ovdje spašavati tornjakušu i njene bebice slatke srculence

Još samo da naglasim da nisam mislio na iskustva sa udruženjem,nego to na ko šta može na ulici kad srete životinju...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 03 2007, 20:31

U pravu si mladene, sorry
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyTue Oct 09 2007, 16:45

tinchy (citat):
Eh, ovako.. Sinoc sam ja negdje oko 19:30 hranila zenku tornjaka, koja se okotila prije nekih 20 dana. Mala je umiljata pravo i ja sam bila jedina koju ne zna a da nije lajala na mene. Odnijela sam joj 2 konzerve hrane i ona je to spucala u sekundi. Prelijepa je.. Mislim da ima negdje 1-2 god. ne vishe. Kucice nisam vidjela jer su sakriveni a i jos su mali da bi hodali svukuda. Ja stvarno ne znam sta bih uradila sa njom... Napustena je i stvarno mi ju je zao Sad Sad Samo ne znam kako bi je neko mogao ostaviti na ulici Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , da li je bila ostavljena skotna to ne znam No Ljudi moji, da li ima neko ko bi nju i kucice mogao privremeno uzeti. Ja ewo trazim kod poznanika ali niko nema kucu i dvoriste a za stana kujica je malo velika.. Da li je iko moze uzeti k sebi na privremeno??? NEMOJMO PUSTITI DA I ONA I BEBE ZAVRSE U SINTERAJU!!! Raspitajte se u svojoj okolini i dajte sve od sebe.. Ja ovo jos ne smatram zavrsenim sve dok joj ne nadjem dom.. Nadam se da cu naci nekoga ko je moze uzeti..

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Swatkicaeb7-1

nadjen je smjestaj za ovu mamu u brestovskom. treba organizirati prevoz. nas kombi mozemo koristiti tek sutra. tina neka se javi. treba pomoci zekiji oko pripreme ta transport kada ga osiguramo
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyTue Oct 09 2007, 19:41

velja (citat):
tinchy (citat):

Eh, ovako.. Sinoc sam ja negdje oko 19:30 hranila zenku tornjaka, koja se okotila prije nekih 20 dana. Mala je umiljata pravo i ja sam bila jedina koju ne zna a da nije lajala na mene. Odnijela sam joj 2 konzerve hrane i ona je to spucala u sekundi. Prelijepa je.. Mislim da ima negdje 1-2 god. ne vishe. Kucice nisam vidjela jer su sakriveni a i jos su mali da bi hodali svukuda. Ja stvarno ne znam sta bih uradila sa njom... Napustena je i stvarno mi ju je zao Sad Sad Samo ne znam kako bi je neko mogao ostaviti na ulici Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , da li je bila ostavljena skotna to ne znam No Ljudi moji, da li ima neko ko bi nju i kucice mogao privremeno uzeti. Ja ewo trazim kod poznanika ali niko nema kucu i dvoriste a za stana kujica je malo velika.. Da li je iko moze uzeti k sebi na privremeno??? NEMOJMO PUSTITI DA I ONA I BEBE ZAVRSE U SINTERAJU!!! Raspitajte se u svojoj okolini i dajte sve od sebe.. Ja ovo jos ne smatram zavrsenim sve dok joj ne nadjem dom.. Nadam se da cu naci nekoga ko je moze uzeti..

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Swatkicaeb7-1


nadjen je smjestaj za ovu mamu u brestovskom. treba organizirati prevoz. nas kombi mozemo koristiti tek sutra. tina neka se javi. treba pomoci zekiji oko pripreme ta transport kada ga osiguramo

Suuuuuperrrrrrrrr bounce plese poljubac A hocu li Vam poslati pm ili da zovem na tel. Ako treba to pomoci teti Zekiji ja sam druga smjena.. A jedino mogu doci oko 12:30 i biti do13:30.. Ili poslije nastave mogu... Zavrsavam oko 18h. . .
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyTue Oct 09 2007, 21:17

Vijest je predivna!
ja samo moram naglasiti da su pomoc oko ove zenkice ponudili i BH TORNJAK i velika im hvala na tome!!!!! Na svoj site su stavili slike i direktan link na ovaj topic, lijepo su naveli da je napustena i da trazi dom!!!!!!
Hvala jos jednom!

tinchy, ima li ona kakvu oznaku, tetovazu, bilo sta, jer su me iz bh tornjak pitali da li ima, jer ako ima to nam moze reci iz koje je uzgajivacnice.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyTue Oct 09 2007, 22:17

Tornjakuša ce imati na raspolaganju velike livade za trcanje i baš sam sretan zbog toga cheers
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 10 2007, 09:35

LaRa.2311 (citat):
Vijest je predivna!
ja samo moram naglasiti da su pomoc oko ove zenkice ponudili i BH TORNJAK i velika im hvala na tome!!!!! Na svoj site su stavili slike i direktan link na ovaj topic, lijepo su naveli da je napustena i da trazi dom!!!!!!
Hvala jos jednom!

tinchy, ima li ona kakvu oznaku, tetovazu, bilo sta, jer su me iz bh tornjak pitali da li ima, jer ako ima to nam moze reci iz koje je uzgajivacnice.

Evo i ja im se punoooooooo zahvaljujem.. VELIKA IM HVALA NA SVOJ POMOCI!!! Ja primijetila nisam nista na njoj, nikakvu oznaku, nista... Svejedno HVALA JOS JEDNOM!! andjelak
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 10 2007, 13:47

A sta je s bebicama? Pretpostavljam da idu i one "u paketu". Kako je lijepo procitati ovakvu vijest cheers ...
Sigurna sam da ce joj biti lijepo...
Svaka vam cast!!! :bravo:
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 EmptyWed Oct 10 2007, 19:00

tinchy (citat):
LaRa.2311 (citat):
Vijest je predivna!
ja samo moram naglasiti da su pomoc oko ove zenkice ponudili i BH TORNJAK i velika im hvala na tome!!!!! Na svoj site su stavili slike i direktan link na ovaj topic, lijepo su naveli da je napustena i da trazi dom!!!!!!
Hvala jos jednom!

tinchy, ima li ona kakvu oznaku, tetovazu, bilo sta, jer su me iz bh tornjak pitali da li ima, jer ako ima to nam moze reci iz koje je uzgajivacnice.

Evo i ja im se punoooooooo zahvaljujem.. VELIKA IM HVALA NA SVOJ POMOCI!!! Ja primijetila nisam nista na njoj, nikakvu oznaku, nista... Svejedno HVALA JOS JEDNOM!! andjelak
kuca jednostavno nije htjela u auto a nismo je htjeli dodatno traumatizirati.
njeni maleni su stigli na odrediste.
tinchi bi sutra trebala asistirati da transportiramo i mamu.
kafilerija je obavijestena pa je nebi trebali dirati dok je ne transportiramo.
Na vrh Go down
Sponsored content





OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!
Na vrh 
Stranica 3/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Okotila se kujica na Chwilli
» Izgubljena dva tornjaka
» trazim stene tornjaka
» trazim stene tornjaka ili retrivera
» CRNI PAS LICI NA TORNJAKA! SLUSA KOMANDE!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: