POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!

Go down 
+8
jaca
DaDa
Darius_Maximus
D.
53m!r
Hitman
t_bejbe
tinchy
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 00:41

Valjda je apsolutno nebitno je li pas mjesanac ili rasni, bitno je da nema dom, da ga nema ko hraniti niti voljeti...

Ako neko hoce da usvoji tornjaka koji nije 100% tornjak, onda je to super, ako nece, ne mora, nece ga niko kandzijom tjerati, to je razmisljanje koje nikada nisam razumio i necu se ni truditi da razumijem, iskreno...

Najbolji naci biranja je onaj koji bi dijete primjenilo, tipa vidi sto je lijep, kako ima lijepe okice, kako je razigran itd... Cim covjek pocne petljati razum i nesto pametovati to ne moze na dobro izaci... Evil or Very Mad

Znam da ima ljudi koji prave te neke razlike medju psima, tipa ovaj vrijedi ovaj ne vrijedi, ali to je u najmanju ruku zalosno...

Edit: Sad se sjetih jednog covjeka koji mi je govorio da bi volio imati Tornjaka, pa cu sutra i za to da se raspitam... Radi bubreg, radi...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 00:56

ja bih samo jos napomenulu da ovo svojatanje rasno/mjesanac upravo i unosi problem,
jer nije mi se jednom desilo da vidim psa koji je rasan a lutalica, i onda ljudi prolaze pored njega i komentari su tipa, ih on je rasan, ˝uvalice˝ se taj vec negdje, nisu oni jadni krivi ni sto su rasni ni sto su mjesanci, i mjesanac je rasan, dakako da je rasan!!!!i to ne da ima jednu rasu, nego koliko hoces,
svi su oni jadni i svi oni trebaju nas, jer uistinu nemaju nikoga!
mislim da kod nas koji sebe nazivamo ljubiteljima zivotinja, nema mjesta komentarima takvog tipa, a trebali bismo konkretno po ovom pitanju razmišljatii u smjeru napusteno/zbrinuto, vodeci se ciljem da napustenih bude sto manje...
Na vrh Go down
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 00:57

Darius_Maximus (citat):
Valjda je apsolutno nebitno je li pas mjesanac ili rasni, bitno je da nema dom, da ga nema ko hraniti niti voljeti...

Ako neko hoce da usvoji tornjaka koji nije 100% tornjak, onda je to super, ako nece, ne mora, nece ga niko kandzijom tjerati, to je razmisljanje koje nikada nisam razumio i necu se ni truditi da razumijem, iskreno...

Najbolji naci biranja je onaj koji bi dijete primjenilo, tipa vidi sto je lijep, kako ima lijepe okice, kako je razigran itd... Cim covjek pocne petljati razum i nesto pametovati to ne moze na dobro izaci... Evil or Very Mad

Znam da ima ljudi koji prave te neke razlike medju psima, tipa ovaj vrijedi ovaj ne vrijedi, ali to je u najmanju ruku zalosno...

Edit: Sad se sjetih jednog covjeka koji mi je govorio da bi volio imati Tornjaka, pa cu sutra i za to da se raspitam... Radi bubreg, radi...

svaka ti je na mjestu, osim ovo za bubrege to te nisam skontala tongue
Mozda kad covjek vidi bebu, mozda ga i uzme, svaki pas koji je udomljen, znaci pas manje koji ce se naci ispod tockova ili u rukama sintora. Zle ljude necu spominjati koji ih onako ubiju zabave radi
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 00:57

ja sam poslala mail onom ciki da vidim moze li je on negdje smjestiti, ali mi jos ne odgovara... Sad
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 01:01

LaRa.2311 (citat):
Darius_Maximus (citat):
Valjda je apsolutno nebitno je li pas mjesanac ili rasni, bitno je da nema dom, da ga nema ko hraniti niti voljeti...

Ako neko hoce da usvoji tornjaka koji nije 100% tornjak, onda je to super, ako nece, ne mora, nece ga niko kandzijom tjerati, to je razmisljanje koje nikada nisam razumio i necu se ni truditi da razumijem, iskreno...

Najbolji naci biranja je onaj koji bi dijete primjenilo, tipa vidi sto je lijep, kako ima lijepe okice, kako je razigran itd... Cim covjek pocne petljati razum i nesto pametovati to ne moze na dobro izaci... Evil or Very Mad

Znam da ima ljudi koji prave te neke razlike medju psima, tipa ovaj vrijedi ovaj ne vrijedi, ali to je u najmanju ruku zalosno...

Edit: Sad se sjetih jednog covjeka koji mi je govorio da bi volio imati Tornjaka, pa cu sutra i za to da se raspitam... Radi bubreg, radi...

svaka ti je na mjestu, osim ovo za bubrege to te nisam skontala tongue
Mozda kad covjek vidi bebu, mozda ga i uzme, svaki pas koji je udomljen, znaci pas manje koji ce se naci ispod tockova ili u rukama sintora. Zle ljude necu spominjati koji ih onako ubiju zabave radi

Ovo za bubrege je, ja mislim, iz Nadrealista ili neceg slicnog... Da me ubijes, ne bih ti sad znao reci. Uglavnom, radi mozak, radi... Very Happy
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 08:17

Ajmo ljudi, vracajte se na temu,
da pokusamo pomoci ovim jadnicima!!!!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 12:48

Eto, juce je mamica ostala u hladu da pajki... Bebe se rijetko mogu vidjet jer su dobro sakrivene.. Ja danas ne idem kod nje, nemam vremena pa ce moj rodjak odnijet joj hrane. Meni je nje bas zao Sad ... ljepotica je prava flower .. a sad jos kad bi je nekom dala morala bi skupit pare da ie vodim veterinaru jer nemam za kompletan pregled... Smislit cu vec nesto samo nek je njoj dobro I love you I love you
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 12:52

Možeš li uslikati nju i štence?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 14:54

kiseljak (citat):
Možeš li uslikati nju i štence?

Prije petka ne vjerujem... mislim da ce i Dunja sa mnom ici pa cemo to odraditi, ako budem isla prije probacu... bar nju, jer se treba dobro isprljati za stence sunny
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 15:44

a ako bude trebala kod veterinara, ja mislim da mozemo da se udruzimo i da damo koju marku da se vakcinisu i pregledaju.


: komentar modifikovan dana: Tue Sep 18 2007, 15:50; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 15:48

t_bejbe (citat):
a ako bude trebala kod veterinara, ja mislim da mozemo da se udruzimo i da damo koju marku da se vakcinisu i pregledaju.

slazem se
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 18 2007, 20:16

Ewo mislim da vas sve interesuje koliko kucica ima.. ima ih cetvero bar kako su meni rekli. kazu da su sivkaste boje, al dok ja ne vidim necu reci da sam 100%sigurna. Javim vam do petka ili u petak. Very Happy
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 20:37

Forumashi moji.. Ja se ewo poslije skole, zaputila kod kujice.. Ali prvo kad sam dosla umalo me nije shlag strefio No No Ja dosla, kad nje nema... Ja obidjem sve, nje nigdje Shocked Shocked No Ja pogledam iza auta kad ona me skuzila iz baste pa se javlja.. Reko srecho moja prepade me.. Uh koja srecha da sam je vidjela inache sam pomislila da su je odveli sintori. I tako sam je izmazila,ma dusha moja lijepaaaaa :yes: srculence pajki A onda dodjem tamo, foto-aparat ne radi Shocked Ali nema vezze. Hocu da joj kupim hranu, kad pogledam nemam dovoljno. Ja odem kod nane svoje, pitam je jel ima sta da joj da, kad ona kaze hranila je maloprije. Reko mirna sam... I tako se pozzdravim sa njom i kuchi.. srce
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 22:42

jesi li saznala kako su bebice?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 20:54

LaRa.2311 (citat):
jesi li saznala kako su bebice?

Ma bebice mawe su oky, nego ja nisam htjela da ulazim sama kod njih.. Ipak sam za ja i jos neko, jer tako ne bi bila ni sumnjiva ni nista.. Ali dobro su pajki pajki maca maca
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 22:02

Dali ce neko uslikati tornjakušu trazim njene slikice vec 10 dana :o
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 23:17

tinchy (citat):
Forumashi moji.. Ja se ewo poslije skole, zaputila kod kujice.. Ali prvo kad sam dosla umalo me nije shlag strefio No No Ja dosla, kad nje nema... Ja obidjem sve, nje nigdje Shocked Shocked No Ja pogledam iza auta kad ona me skuzila iz baste pa se javlja.. Reko srecho moja prepade me.. Uh koja srecha da sam je vidjela inache sam pomislila da su je odveli sintori. I tako sam je izmazila,ma dusha moja lijepaaaaa :yes: srculence pajki A onda dodjem tamo, foto-aparat ne radi Shocked Ali nema vezze. Hocu da joj kupim hranu, kad pogledam nemam dovoljno. Ja odem kod nane svoje, pitam je jel ima sta da joj da, kad ona kaze hranila je maloprije. Reko mirna sam... I tako se pozzdravim sa njom i kuchi.. srce

Kiseljak biche... Znam da me zeznulo to sa aparatom, al sta cu kad nisam ni provjerila je li puna baterija.. Hocemo ja i Dunja da odemo, pa cemo tada slikati.. Ove sedmice..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 23:24

Prijatelj mi je rekao da ce joj pokusati naci dom kod poznavalaca pasmine,on je inace predjednik udruge tornjaka u Hrvatskoj pa ovdje ima prijatelja,ali je prvenstveno ljubitelj životinja Very Happy
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 23:27

kiseljak (citat):
Prijatelj mi je rekao da ce joj pokusati naci dom kod poznavalaca pasmine,on je inace predjednik udruge tornjaka u Hrvatskoj pa ovdje ima prijatelja,ali je prvenstveno ljubitelj životinja Very Happy


Joj to bi bilo super... drzim fige da uspije :sretno:
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 23:43

kiseljak (citat):
Prijatelj mi je rekao da ce joj pokusati naci dom kod poznavalaca pasmine,on je inace predjednik udruge tornjaka u Hrvatskoj pa ovdje ima prijatelja,ali je prvenstveno ljubitelj životinja Very Happy


A joooooooj Smile to bi biloooo prepreprepredobrooooooo bounce Joj ne znam kako da se oduzim zato sto se raspitujes i pomazes plese evo .. Hwalla sto mi pokusavas pomoci andjelak
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 23:47

Uvijek sam na usluzi pomoci SVIM NESRETNIM I NAPUSTENIM ŽIVOTINJAMA sve super

Zato vam kažem ŠTO PRIJE JE USLIKAJTE... Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyThu Sep 27 2007, 01:24

kako mladen mudro zbori
aparat u ruke i slike na sunce pajki
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptySun Sep 30 2007, 13:06

Eh, ovako.. Juce ja nisam isla kod zenkice da je slikam ali sam zamolila rodjaka da on to uradi. On nije stigao, ali mi je jucer obecao da ce to uraditi danas.. Naravno, ja sam ga nazvala jutros i on je vec bio spreman da ode da je slika. Kad je dosao tamo, nje nije bilo. Rekla sam mu da je potrazi jer se vjerovatno sakrila posto je bilo hladno. Tako, dok sam mu govorila gdje da ide u tom je zenkica izasla i on je otisao da je slika.. Nije proslo ni pet minuta on me nazvao i rekao sta se desilo..Kad je zelio da slika zenkicu, izasao je neki covjek koji ga je napao(citiram):"Sta ti radis ovdje? Ko si ti??" On je lijepo rekao da je zeli slikati jer imaju ljudi koji se bave uzgojem takve vrste i koji bi je uzeli. Covjek ga je na to prijeko pogledao i potom, uzeo psa i odvukao ga nazad.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ja ne znam kakav je taj covjek, prvo taj pas nije njegov i da li bi on njega branio od sintora ako bi ih neko zvao Evil or Very Mad Naravno, da ne, jer boze moj ne bi sigurno ni platio za nju kad bi je odveli Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad Mad Ewo sad zelim da zamolim, da li iko moze sutra sa mnom do tamo? Probacemo zajedno... Jer kad je jedno onda nema nikakve koristi cim taj covjek ovako radi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Rodjak mi je obecao da ce probati opet u toku dana.. A sad ne znam da li ce uspjeti ugl. javim vam!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Oct 02 2007, 00:29

Pozdrav svima!! Danas sam isla kod kujica i hranila sam je, i napokon sam vidjela i bebane mawe.. Med medeni su, svih cetvero flower Oni nisu tornjaci, jer su smedje-bijele boje, ali su preeeeeeeslatki.. Tako su debewindzasti i okrugli i tufnasti... sunny I danas su i oni po prvi put jeli psecu hranu.. Majo su se potukli oko one kese jer im je strasno biwa intejesantna jer je suskala.. Troje od cetvero je dobro bas pojelo, a onaj cetvrti plasljo mali se prepao pa nije htio izaci.. A sa njom sam se istrcala, izmazila, izjubila i sveeee jer je prava pepotica majena andjelak Nabavila sam i slike, pa da krenemo:

Ljepotica moja :yes:
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Ljepoticaga0

Pa mama mawo juca SmileSmile
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Mamajucagi8

A nekad moram i kameru da pogwedam:)
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Mawogedamwp3

Sad vec stvarno poziramo:) Volimo kameru:)
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Poziramodi7

Ovo je moj profil:)
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Profildusherg7

Swatkica sam pjava Smile OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Swatkicaeb7

Mmm, bas je ukusno Very Happy
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Basjeukusnoms4

A sada bebane I love you I love you
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Bebemaweym7
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 EmptyTue Oct 02 2007, 13:55

Joj, duse drage
Posebno ona, kako je lijepa i mila
Na vrh Go down
Sponsored content





OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!
Na vrh 
Stranica 2/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Okotila se kujica na Chwilli
» Izgubljena dva tornjaka
» trazim stene tornjaka
» trazim stene tornjaka ili retrivera
» CRNI PAS LICI NA TORNJAKA! SLUSA KOMANDE!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: