POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!

Go down 
+8
jaca
DaDa
Darius_Maximus
D.
53m!r
Hitman
t_bejbe
tinchy
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 EmptyWed Oct 17 2007, 15:56

Dijanam (citat):
a kako je hranis? hoces da probamo sa hranom, mogu ti donijeti nekih mirisnih kostiju ili nesto slicno pa da je ti pokusas uhvatiti na taj fol?

Pa hranim je normalno.. Ima u mene povjerenja sto se hrane tice... Probala sam je tako na fol.. Sta mislis jesam uspjela?? Nisam!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 EmptyWed Oct 17 2007, 17:33

Dijanam (citat):
ovo mi pravo lici na Charlie koja je transortovana u Italiju u isto vrijeme kada i Pasha. Zbog straha od ljudi je stalno bjezala. Auto je udarilo pa joj je malo sapa bila zgnjecena, a jedan momak i ja smo dane provodili moleci je da nam pridje. Jedva je antibiotik popila. A na polazak transporta se cekalo 4h jer je zbrisala sa lanca i nikom nije htjela prici... Cak je ni sedativi nisu mogli omamiti... Jedini nacin je bio da cekamo da udje u kucicu i tu joj nabacimo ogrlicu i povodac. Mozda da i vi probate nesto slicno? Charlie je bila agresivna i kada smo joj pokusavali nabaciti ogrlicu, ali je to bio jedini nacin...
Za sve su krivi ljudi koji su je vjerovatno udarali na sve moguce nacine...
jos gore u smislu da je charlie bila puno mirnija i prihvatala ogrlicu i povodac.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 EmptyThu Oct 18 2007, 18:51

Danas je transportirana.. Uspavana je bila .. Sad mi javljeno!! Cika Veljo super ste to odradili svaka cast!!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 EmptyThu Oct 18 2007, 18:53

tinchy (citat):
Danas je transportirana.. Uspavana je bila .. Sad mi javljeno!! Cika Veljo super ste to odradili svaka cast!!

Ehhh... drago mi je... napokon Smile
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 EmptyFri Oct 19 2007, 13:27

Otvaram novu temu...sada se malecka zove Torna;)
ovo ključam i šaljem u arhivu..prebacujte se u novu Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 5 Empty

Na vrh Go down
 
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!
Na vrh 
Stranica 5/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Okotila se kujica na Chwilli
» Izgubljena dva tornjaka
» trazim stene tornjaka
» trazim stene tornjaka ili retrivera
» CRNI PAS LICI NA TORNJAKA! SLUSA KOMANDE!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: