POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mi smo poKUPILI novog clana familije

Go down 
+2
velja
ToLive4
6 posters
AutorPoruka
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat Apr 26 2008, 19:31

Danas oko 16h ona cupava D. i ja smo poKUPILI novog clana familije. Mislim da je u pitanju cistokrvni sarajevski Paša Hamšo Smile Tacnije, posto je u pitanju curica, mislim da je pravilnije napisati Paša Hamša Smile Stara je cca 3-4 mjeseca i oooogromna je Smile Valjda ce ona cupava uploadati slike "male" Žute lol! lol!


p.s. Veljo mislim da ti je Chipi tata Amilinom Maxu Smile ili neki blizi rod Smile
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat Apr 26 2008, 21:43

ToLive4 (citat):
Danas oko 16h ona cupava D. i ja smo poKUPILI novog clana familije. Mislim da je u pitanju cistokrvni sarajevski Paša Hamšo Smile Tacnije, posto je u pitanju curica, mislim da je pravilnije napisati Paša Hamša Smile Stara je cca 3-4 mjeseca i oooogromna je Smile Valjda ce ona cupava uploadati slike "male" Žute lol! lol!


p.s. Veljo mislim da ti je Chipi tata Amilinom Maxu Smile ili neki blizi rod Smile
nek vam je hairli sa Hamsom.

p.s. Chipi je diskretan u tim stvarima. ni meni se ne povjerava.
vazno je da je Max u njeznim rukama.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat Apr 26 2008, 22:11

eto, nakon desetominutnog vijecanja kojem smo unaprijed znali ishod shinesmile malo smo prosetali, pa smo isli na kaficu, a onda je malecka krenula novoj kuci...

Mi smo poKUPILI novog clana familije P4260017-1Mi smo poKUPILI novog clana familije P4260026-1
Mi smo poKUPILI novog clana familije P4260027-1
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat Apr 26 2008, 22:34

Baš vam catka nova kuka sunny
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat Apr 26 2008, 23:02

Bas je neobicna, okice su joj glavne Smile Nije ni ovom TL4 lako s ovom Dunjickom. Ona samo zatreperi onim svojim ocima, napravi malo propuha i cuko krene u novi dom Laughing
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat Apr 26 2008, 23:28

Moja Tinchy nije se ni toliko potrudila Smile Samo je rekla, vodimo je kuci Smile
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySun Apr 27 2008, 11:27

D. (citat):
eto, nakon desetominutnog vijecanja kojem smo unaprijed znali ishod shinesmile malo smo prosetali, pa smo isli na kaficu, a onda je malecka krenula novoj kuci...

Mi smo poKUPILI novog clana familije P4260017-1Mi smo poKUPILI novog clana familije P4260026-1
Mi smo poKUPILI novog clana familije P4260027-1
ovakvih okica koje mole: UZMI ME BA, UBIT CE ME SMRADOVI........................je pun grad Sarajevo

ovakvih 8.000 pari okica ubiju sarajevski sintori svake godine uz podrsku vlasti koju mi biramo.

koliko ih strada na drugi nacin to niko ne zna??????
Mi smo poKUPILI novog clana familije S5d1yb

kakvi smo mi to ljudi?

onih, kao sto su Dunja i Enes, je ocito malo da se smanji nesreca u kojoj nam se najbolji prijatelji nalaze.

oni, koji kazu: zao mi ih je, ali kupit cu rasnog psa, .............on/ona je lutalica (kao da su oni krivi sto lutaju), moraju znati da je pas.....pas, da je maca samo maca, i ako drugacije misle, ne misle dobro ni sebi ni drugima.
najvise je onih koji su cvrsto ubijedjeni da sve pse i mace treba pobit.

Mi smo poKUPILI novog clana familije 20ab4lf
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptyFri May 02 2008, 20:30

Malecka se pravo udomacila Smile jucerasnje slikice:

Mi smo poKUPILI novog clana familije P5010009-1
Mi smo poKUPILI novog clana familije P5010021-1
Mi smo poKUPILI novog clana familije P5010023-2
Mi smo poKUPILI novog clana familije P5010052-2
Na vrh Go down
[_maza_]
aktivisti
aktivisti
[_maza_]


Broj komentara : 28
Age : 36
Registration date : 2008-04-13

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptyFri May 02 2008, 20:57

Preeecakana je! yahoo Hocete je kastrirati?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptyFri May 02 2008, 22:16

Dunja zar je ona udomljena? Da li cete je dovesti sutra u park? Dovedite je ako budete dolazili da se izigra moje cudoviste sa njom SmileSmile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptyFri May 02 2008, 22:39

Pa mi smo je udomili shinesmile znaci scratch udomljena jeeeeee shinesmile nadamo se a kako se i cini bice oooooooooogromna
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptyFri May 02 2008, 23:32

D. (citat):
Pa mi smo je udomili shinesmile znaci scratch udomljena jeeeeee shinesmile nadamo se a kako se i cini bice oooooooooogromna

Vise vas necu pustati vani, izgleda da ce malih cukonja kod vas zavrsiti jos Smile A znaci i dovest cete je sutra tongue zmig
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat May 03 2008, 01:31

[_maza_] (citat):
Preeecakana je! yahoo Hocete je kastrirati?

Ne...necemo je mi kastrirati, uradice to veterinar Smile
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat May 03 2008, 10:22

I MALTRETIRA DOBROG DOBRICU,PA JE MORA S VREMENA NA VRIJEME DOZVAT PAMETI.
PRAVA HAMSA
Mi smo poKUPILI novog clana familije Ip5pgk
Mi smo poKUPILI novog clana familije 2yjt1n4
Mi smo poKUPILI novog clana familije 2lmxu81
Mi smo poKUPILI novog clana familije 2eyhw0o
Mi smo poKUPILI novog clana familije 2mx1mzb
Na vrh Go down
[_maza_]
aktivisti
aktivisti
[_maza_]


Broj komentara : 28
Age : 36
Registration date : 2008-04-13

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat May 03 2008, 11:59

ToLive4 (citat):
[_maza_] (citat):
Preeecakana je! yahoo Hocete je kastrirati?

Ne...necemo je mi kastrirati, uradice to veterinar Smile

A nemoj zezati.. Ja bas mislila da cete vi to napraviti. Ajme majko..
Kako su na ovom forumu svi neprijateljski raspolozeni Rolling Eyes
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat May 03 2008, 12:31

[_maza_] (citat):
ToLive4 (citat):
[_maza_] (citat):
Preeecakana je! yahoo Hocete je kastrirati?

Ne...necemo je mi kastrirati, uradice to veterinar Smile

A nemoj zezati.. Ja bas mislila da cete vi to napraviti. Ajme majko..
Kako su na ovom forumu svi neprijateljski raspolozeni Rolling Eyes
cini ti se. sarajevska zajebancija. no sikiriki.
doduse, da imamo neprijatelja imamo, no ne pobjedjuje jaci, nego onaj koji moze vise durat.
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije EmptySat May 03 2008, 12:48

[_maza_] (citat):
ToLive4 (citat):
[_maza_] (citat):
Preeecakana je! yahoo Hocete je kastrirati?

Ne...necemo je mi kastrirati, uradice to veterinar Smile

A nemoj zezati.. Ja bas mislila da cete vi to napraviti. Ajme majko..
Kako su na ovom forumu svi neprijateljski raspolozeni Rolling Eyes

S obzirom na to, da u teoriji znam svaki detalj sterilizacije ( kastriraju se muzijaci, a sterilisu se zenke ) mogao bih to da uradim, ali bih onda sebi na vrat natovario ovog Velju, i najebo bih ko zuti Smile
Nemoj @mazo da mislis da je bilo ko ovdje neprijateljski raspolozen, osim ove male sa slika. A i ona je neprijateljski raspolozena samo prema Dobrici i to iskljucivo kad skonta da on ima 3 noge, u protivnom se prepadne od njega Smile

Mi smo poKUPILI novog clana familije 050208141858vz9
Na vrh Go down
Sponsored content





Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mi smo poKUPILI novog clana familije   Mi smo poKUPILI novog clana familije Empty

Na vrh Go down
 
Mi smo poKUPILI novog clana familije
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ideja novog kolacica

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: