POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ideja novog kolacica

Go down 
2 posters
AutorPoruka
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

ideja novog kolacica Empty
KomentarNaslov komentara: ideja novog kolacica   ideja novog kolacica EmptyWed Jan 16 2008, 17:02

eh ovak...posto sam novi kolacic pa i nisam bas upucena ali sve mi se cini da malo osoba zna za ovaj azil...(nisam sigurna al mi se cini da je tako)...kako bi bilo da napravimo neke plakate u vezi ovog azila i udomljavanja ovih preslatkih zivotinjica kojim zaista treba pomoc a sigurna sam da ima dosta dobrih ljudi i ljubitelja zivotinja koji bi im mogli podariti siguran dom....
ili ako ima jos ideja pisite....a ako grijesim onda nista

pajki maca srculence
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

ideja novog kolacica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ideja novog kolacica   ideja novog kolacica EmptyWed Jan 16 2008, 18:02

Ima posebna tema koja se zove PRIJEDLOZI. Tu pisemo sve sto nam padne na pamet oko ideja, ali ne otvaramo posebne teme. Vec je neko slicno govorio o plakatima, a u biti azil ni ne postoji.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

ideja novog kolacica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ideja novog kolacica   ideja novog kolacica EmptyWed Jan 16 2008, 18:26

tinchy (citat):
Ima posebna tema koja se zove PRIJEDLOZI. Tu pisemo sve sto nam padne na pamet oko ideja, ali ne otvaramo posebne teme. Vec je neko slicno govorio o plakatima, a u biti azil ni ne postoji.

aha hvala....ipak sam nova Very Happy....
Na vrh Go down
Sponsored content





ideja novog kolacica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ideja novog kolacica   ideja novog kolacica Empty

Na vrh Go down
 
ideja novog kolacica
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Mi smo poKUPILI novog clana familije
» Ideja
» ideja!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: