POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Volontiranje

Go down 
+14
melsas
Duša
velja
Hitman
Dijanam
53m!r
black_mamba
barby02
tinchy
Anna
jaca
jayde
D.
mia
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptyThu Sep 13 2007, 22:56

Evo Dijana ide u nedelju da ocisti azil, pa mozete s njom, ona je svakako sama u nedelju od volontera, pa sto vas je vise brze ce te zavrsiti...
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptyThu Sep 13 2007, 23:51

super samo se trebamo dog gdje se naci prvo da podignem macku pa onda posto neznam ni gdje je biro ni gdje je azil
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptyFri Sep 14 2007, 02:03

Sto se tice macke daj da se nadjemo neki radni dan. Sutra sam ja u gradu, imam ispit u 10.
To traje pola sata pa se mozemo naci negdje
ako hoces da ides samnom javi mi svoj broj na PP a i ja cu tebi svoj. Ne znam hoce li dunja moci s nama
A dijanu kontaktiraj, ja mislim da ce ona ici u azil oko 12 posto tad melita dolazi
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptyFri Sep 14 2007, 10:29

Ja zivim na Ilidzi, dolazim autom pa te mogu ili pokupiti ili se mozemo naci negdje oko pola 12 (vila park, vet fakultet...). Odvezem te i u azil i kod Velje.
Nego, koju macu uzimas?
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptyFri Sep 14 2007, 21:04

Joj, ja kontala sutra al ne vjerujem da cu moci SadSad tako da cu sutra najvjerovatnije samo u Biro a u ned. ili sljedece sedmice radnim danom doci na ciscenje azila..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 00:31

dijanam (dijana valjda) posto mi je sivko otisao onda sam se odlucio za becinog jednog macica po mogucnosti muskog
ja cu moci to da uradim u nedjelju ali malo posle 12 pls posto moram ici kupovat mobitel neki mi narkic ukro

odg da se organizujem
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 00:32

pa mozes u nedjelju sa nama i ja cu ici i josh neko nemam blage i najvjerovatnije moja drugarica sto nas vishe to je bolje hehe
jedva cekam da vidim sve male cukice jooooj
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 02:42

Eh ovako za one koji nisu bili u azilu i nemaju pojma sto znaci odlazak u azil. To nije samo doci, pomaziti i bye bye. Ko hoce da dodje da radi onda ce posla sigurno i imati.
Prvo se pociste stari (usrani da prostite) kartoni i stave se novi, ko nema zeludac za to (kao sto ja nemam jer ne mogu podnijeti miris) taj neka se prihvati drugog posla. Ja recimo kad se taj karton smrdljivi skloni prostrem novi i novine i operem sve njihove posude, naspem vodu, hranu itd...
Ponesite i rukavice obavezno, one roze deblje po mogucnosti jer ce biti hladno a ko bude prao zglobovi ce se smrznuti.
Meni se u sustini ne gadi sve to uraditi i promjeniti ali moj zeludac se buni, tako da sam se ja prihvatila tog posla dok Dunja i moja sestra ciste boksove.
Da poslije ne kazete da niste znali bounce
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 39
Registration date : 2007-08-02

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 02:44

LaRa.2311 (citat):
Eh ovako za one koji nisu bili u azilu i nemaju pojma sto znaci odlazak u azil. To nije samo doci, pomaziti i bye bye. Ko hoce da dodje da radi onda ce posla sigurno i imati.
Prvo se pociste stari (usrani da prostite) kartoni i stave se novi, ko nema zeludac za to (kao sto ja nemam jer ne mogu podnijeti miris) taj neka se prihvati drugog posla. Ja recimo kad se taj karton smrdljivi skloni prostrem novi i novine i operem sve njihove posude, naspem vodu, hranu itd...
Ponesite i rukavice obavezno, one roze deblje po mogucnosti jer ce biti hladno a ko bude prao zglobovi ce se smrznuti.
Meni se u sustini ne gadi sve to uraditi i promjeniti ali moj zeludac se buni, tako da sam se ja prihvatila tog posla dok Dunja i moja sestra ciste boksove.
Da poslije ne kazete da niste znali bounce


Koja DAMA :rendeer:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 02:48

nije to dama Mladene, ja dodjem i pomognem koliko mogu. Pa ne trebam se jos i ja ispovracati i nazor nesto raditi ako to jednostavno ne mogu. Ja svoj doprinos dam kako mogu, prosli put sam dva debela sata sagnuta prala posudice. Sutra me to isto ceka samo sto je sad hladnije, a ja iako sam sklona infekcijama i bolestima dodjem i pomognem. Nemoj tako...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 39
Registration date : 2007-08-02

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 03:34

Samo sam se salio scratch
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 03:51

:bball: nemoj da se salis sa mojim bolesnim bubrezima Razz
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 12:26

Da vas pitam jel' neko zna od kad do kad tacno neko ima u biro-u danas? Mislila sam doci predvece da dam hranu, a ako se ranije zatvara da znam do kad fore imam doci??
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 12:36

tinchy (citat):
Da vas pitam jel' neko zna od kad do kad tacno neko ima u biro-u danas? Mislila sam doci predvece da dam hranu, a ako se ranije zatvara da znam do kad fore imam doci??
nazovi prvona 651 435
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 13:24

pa jesmol se onda ista dogovorili
stalno se vrtim u krug
u nedjelju bi trebao otic do biroa da uzmem macica od bece po mogucnosti musku i veterinarski obradjeno
pa posle toga u azil da pomognem jer mi se nista ne gadi oko cuka vjerujete sve mogu radit
ODG pls
ja neznam uopste gdje se sta nalazim
Zivim u hrasnom pa et
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 19:51

ok, hajmo polako. Ja sam ti dala moj broj mobitela, privatna poruka. Nazovi Velju na njegov telefon 061 350 527 i vidi kada je on u uredu (on je jedini tamo stalno). Sto se tice sutra, ja cu biti u azilu oko 11:30, pa ako hoces doci i zivis u Hrasnom, odi do doma zdravlja Omer Maslic. Sa zadnje strane je ulica koja ide od kafane Tito pored rijeke ka Vili park. Dakle, zadnja strana doma zdravlja su vrata koja gledaju direktno na makadamski put. Posljednja kuca u toj ulici (6-7 nisam sigurna) je azil. Nema sansi da promasis. U ostalom mozes me uvijek nazvati da te sacekam pred domom zdravlja ili da se negdje drugo nadjemo ako nosis vise hrane (ja cu doci autom). Moze?
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Duša
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Registration date : 2007-09-15

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: No name   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 20:11

Ja bih da se prija za volontiranje.Danas sam bila kod čika Velje.On je rekao da napravim raspored pomoću foruma... :cat:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 20:15

Dušo raspored vec postoji.
Tinchy, sto se tice donosenja hrane, sto hranu ne doneses direktno u azil???
Tako je lakse


: komentar modifikovan dana: Sat Sep 15 2007, 20:17; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 39
Registration date : 2007-08-02

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 20:15

Dunja ce ti sve objasniti ona je najbolji organizator Very Happy
Drago mi je da nas je sve više cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 20:21

Danas nas je bilo puuunoooooo i jako sam zadovoljna
Dunja, Senada, Dario, Kata, Andrej i ja
super smo se proveli
nadam se da ce sutra biti ista situacija i da ce doci dosta ljudi
Meliti stvarno treba pomoc! Ne moze zena sve SAMA
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySat Sep 15 2007, 21:42

*Hranu doneses tinchy u azil!!ako nista tamo ti je uvijek cika Kemo koji ce ti reci gdje da ostavis, a teta Melita ti je uvijek tamo oko 3 Wink

*Duša, ne treba praviti nikakav raspored jer vec isti postoji, jedino sto treba je prijaviti se na njega:

https://animalsos.bosnianforum.com/Kako-pomoai-f4/RASPORED-VOLONTIRANJA-U-AZILU-t108.htm

Svake sedmice ce izlaziti raspored pa se prijavljujte, tako smo i ove napravili i super nam je bilo Wink
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySun Sep 16 2007, 12:07

LaRa.2311 (citat):
Dušo raspored vec postoji.
Tinchy, sto se tice donosenja hrane, sto hranu ne doneses direktno u azil???
Tako je lakse

E donijela bih kad bih znala gdje azil SmileSmile zato uvijek idem u BIRO!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptySun Sep 16 2007, 15:32

A jooooooooooooj moramo to odmah srediti Laughing Sad cu kopirati Dijanin post sa uputama gdje je azil, uopce nije komplikovano

Citat :
odi do doma zdravlja Omer Maslic. Sa zadnje strane je ulica koja ide od kafane Tito pored rijeke ka Vili park. Dakle, zadnja strana doma zdravlja su vrata koja gledaju direktno na makadamski put. Posljednja kuca u toj ulici (6-7 nisam sigurna) je azil. Nema sansi da promasis.

Da olaksam, ta cesta se pravi i sve je izrovljeno :pirat:
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptyWed Nov 07 2007, 21:27

ok, eh sada, ja bih takodjer da volontiram, mogla bih vikendom doci da to radim u azilu, a je li to na faleticima?
mislim da mi nije bas predaleko, tako da bih mogla doci...
to cu jos vidjeti, ali bih mogla da pomazem u izvodjenju i malo u treniranju psica, sa svojim znanjem.

mogla bih doci u subotu, na udomljavanje, da cuvam pse, i da ih necemu naucim, a kada god mogu, dolazila bih da ih izvodim i treniram i cistim, ali ne vjerujem bas da mogu radnim danima, jer mi je dan, prenatrpan skolskim rasporedom, a bas bih voljela pomoci. samo mi treba informacija, kada je sljedece udomljavanje, obavezno dolazim. jedino ako bas nikako, ali bas nikako ne budem mogla, a nadajmo se da cu moci.

iskusna sam u seta pasa, samo kazem vam, necu moci bas stalno, vec uglavnom vikendom..

jer, znate vec da se lijepo odgojeni psi, koji jos znaju i poneku naredbu, lako udomljavaju..
i onda cemo biti svi zaljubljen , jer je cuko udomljen, a ja bih to jaaako voljela....
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 EmptyWed Nov 07 2007, 22:14

sljedece udomljavanje je 10.11. od 13 do 15 h.
Subotom se u azilu (koji je iza Vile Park, a ne u faleticima) nalazimo u 12 sati, jer tad teta melita dolazi.
Na vrh Go down
Sponsored content





Volontiranje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Volontiranje
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Volontiranje!!!
» volontiranje
» volontiranje i pomoc

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: