POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HITNO!!!!!!!

Go down 
+7
Sweety20
jaca
ToLive4
Hitman
velja
melsas
D.
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyThu Nov 15 2007, 13:36

Deset kučića pokupljenih jučer sa trga prata su u šinteraju i u opasnosti da budu eutanaziran!!!!!
Ja sam to odgodio sa nadom da cemo naći 10 ljudi da ih usvoji.
Prijeti im smrt ukoiliko ih ne izvadimo!!!!
*sa kafilerijom je sve sredjeno oko preuzimanja. usvojitelji moraju biti punoljene osobe.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyThu Nov 15 2007, 13:52

ako je hitno, ja cu biti jedna od onih koji ih usvajaju.
uzimam vjerovatno jedno kuce, i to sam tek sada vidjela post!!!

da budu eutanazirani???
to je ubijanje iz samilosti, kada je pas jako star, ili bolestan, a nije to bezrazlozno ubijanje stenadi. eto tako oni humano nazivaju klanje kucica.

samo moram zavrsiti boks, da li moze sacekati par dana, dok ne zavrsim sve, do nedjelje, ili tako nesto, ako su tako mali, samo cu napraviti kucicu koja ce se moci zatvoriti.

to nije tesko, metar sa metar, ma dovoljno je za sada, a ostalim, vidjet cu, mislim da moja prijateljica zeli psa, a ona ipak zna sta znai hitno, ako ga uzme, bio bi u kuci..


razglasit cu ovo svuda, da li mogu mediji da se angazuju za udomljavanje?

ja nisam, ali kemo jeste punoljetna osoba, i moji roditelji...

za koliko im istice rok?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyThu Nov 15 2007, 19:33

velja (citat):
D. (citat):
Deset kučića pokupljenih jučer sa trga prata su u šinteraju i u opasnosti da budu eutanaziran!!!!!
Ja sam to odgodio sa nadom da cemo naći 10 ljudi da ih usvoji.
Prijeti im smrt ukoiliko ih ne izvadimo!!!!
*sa kafilerijom je sve sredjeno oko preuzimanja. usvojitelji moraju biti punoljene osobe.
do sada imamo samo jedan komentar i to za za deset mrva zivota koji to prekosutra nece biti
1.kafileriju je zvala GINA ZAIMOVIC.
2.sutra ce dva psica preuzeti Enis Kurtanovic i Lea Petrovic
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyThu Nov 15 2007, 23:24

Kada je krajnji rok za preuzimanje kucica???
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 00:05

mislim da subotom ili nedeljom pobiju doslovce pse..dvaputa sedmicno koliko sam ja cula..
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 00:44

dali se zna koliko su stenci stari???
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 01:08

kiseljak (citat):
dali se zna koliko su stenci stari???
mogu sami jesti
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 13:23

velja (citat):
velja (citat):
D. (citat):
Deset kučića pokupljenih jučer sa trga prata su u šinteraju i u opasnosti da budu eutanaziran!!!!!
Ja sam to odgodio sa nadom da cemo naći 10 ljudi da ih usvoji.
Prijeti im smrt ukoiliko ih ne izvadimo!!!!
*sa kafilerijom je sve sredjeno oko preuzimanja. usvojitelji moraju biti punoljene osobe.
do sada imamo samo jedan komentar i to za za deset mrva zivota koji to prekosutra nece biti
1.kafileriju je zvala GINA ZAIMOVIC.
2.sutra ce dva psica preuzeti Enis Kurtanovic i Lea Petrovic

Javio se Enis iz sinteraja: dva su izvadjena.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 14:04

velja (citat):
velja (citat):
velja (citat):
D. (citat):
Deset kučića pokupljenih jučer sa trga prata su u šinteraju i u opasnosti da budu eutanaziran!!!!!
Ja sam to odgodio sa nadom da cemo naći 10 ljudi da ih usvoji.
Prijeti im smrt ukoiliko ih ne izvadimo!!!!
*sa kafilerijom je sve sredjeno oko preuzimanja. usvojitelji moraju biti punoljene osobe.
do sada imamo samo jedan komentar i to za za deset mrva zivota koji to prekosutra nece biti
1.kafileriju je zvala GINA ZAIMOVIC.
2.sutra ce dva psica preuzeti Enis Kurtanovic i Lea Petrovic

Javio se Enis iz sinteraja: dva su izvadjena.
produzio sam im zivot do sutra do 13:15 sati
ostalo ih je osam.
trebamo samo osam ljudi da spasimo osam zivota.
u ZG nije u zadnjih par godina ubijen ni jedan pas koji je bio evidentiran u kafileriji. dan prije ubijanja uvijek se skupi dovoljan broj zagrepcana i spasi im zivote.
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 14:17

Da se javim, ja sam Enes Smile

Dva su smjestena, a skroz su mali. Ja bih rekao da im je tek oko 2 ili 2 ipo mjeseca. Svi su smedji i crno-smedji. Evo taman sam ih okupao posto uzasno "smrde". Ko zna u kakvim ih uslovima drze. Pred mene su ih iznijeli svih 10, od toga 8 u kavezu, a 2 onako. Cim se fino osuse, vodim ih kod veterinara.

p.s. Ne znam da li ih tamo hrane uopste, posto su ovi dvojica bili bas gladni.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 14:18

evo nasla sam jednu zenu koja ozbiljno misli da usvoji psa, i to tako da ne ide nista ni kod koga privremeno, vec kod nje, zastalno. g. veljo, evo broj i ime zene, zovite sto brze mozete!!!!

061 365 695

Dila


(sa dugim (i))
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 14:24

Veljo jeste zvali
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 14:35

Melsas zena se ne javlja, zvala sam je. A siteraj radi do 13.15
Nadji je hitno je
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 14:48

Ljudiii zna li se itko sa melsas. Treba mi njen broj. Hitno je
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 15:05

javit ce se, maloprije sam pricala sa njom, tako da ju ne mogu zvati, ne3 brinite, javit ce se. valjda ti je bila nedostupna, jer sam ja pricala sa njom, tjmoj brat.

evo jos cu ljudi da nazovem, da pitam da li do sutra u podne mogu pokupiti psica, dotle sam otisla da kako koji cas ima, pitam nastavnike hoce li udomiti psa...

gospodja je ozbiljna, mozda malo starija, ne znam, nisam je nikad vidjela, ali eto broj, e-mail nemam od nje, a to bog sam zna kada ce ona provjeriti. javit ce se, mora...

moj broj ti sada saljem na mp...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 15:31

Dogovorila sam se s gospodjom. Ujutro idem po kucica, nadam se da ce sve sretno zavrsiti. Drzite fige. Ako ima neki dobrovoljac da bi isao sa mnom u sinteraj, slobodno, jer mi ovo nije nimalo lako
Na vrh Go down
Sweety20
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Sweety20


Broj komentara : 9
Registration date : 2007-11-16

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 16:10

jao mene je ovo jako rasplakalo pa ne mogu sebi uopce prihvatit tu cinjenicu da neko moze da ubije tako malene zivotinje...
ja samo da pruzim podrsku svima vama u nadi da ce se naci dovoljno osoba da preuzmu brigu o psima..
ja bi sigurno bila prva na spisku al nazalost kak oje to hitno nisam u prilici nikako..ma koliko to zeljela.. Sad Sad

a recite mi samo molim vas gdje su ti psi u kojem gradu?? nova sam ovdje pa uopce ne zanm ni koji grad dominira kroz ovaj forum??

hehe ev edit .. skontala sam da sam sve vrijeme bila na forumu samo, a tek sam vidjela koja je gl. stranica u pitanju ..Smile
ma joj zelim vam srecu s tim maleckim psicima Sad


: komentar modifikovan dana: Fri Nov 16 2007, 16:29; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 16:25

Ima li neko da bi sa mnom u sinteraj, ja vozim. Nekako mi tesko Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 16:32

jaco ne znma jesi primila sms,, ici cu ja s tobom, ali ne mogu nikako prije 10..pa eto..zovem te veceras pa se sve dogovorimo..
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 16:33

Ok, super je u deset. Mozemo doci bilo kad do 12 ili 13. Nazovi ti mene jer ja kad tebe zovem ti se ne javljas Sad
Dunja, hvala ti puno
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 16:36

ma tek sam maloprije stigla kuci i evo moram opet nesto ici..
ej ja zaboravljam mob u 99% slucajeva (neki to vec znaju) pa nek te ne cudi..
idemo sutra skupa...
stavila sam ovo i na bihnetov forum pa mozda se neko jos i nadje..daj Boze
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 16:42

OK nije frka, samo se javi. Jos jednom hvala ti puno, duzna sam ti jedno izvodjenje tvojih ljubimaca u setnju Very Happy
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 18:15

Ljudi imate li jos kakvih ideja za bebice?
Ja sutra idem po jednu koju ce uzeti gospodja iz buca potoka. Raspitujte se jos malo, vrijeme im istice
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 18:21

A da ih odnesemo negdje? Da nadjemo neko mjesto gdje bi oni bili sigurni ... Joj uopste nemam ideja a tako mi ih je zao. Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! EmptyFri Nov 16 2007, 18:25

Joj, tinchy, ljudi da znate kako sam nesretna danas. Nema gdje nisam probala, a najvise sam ljuta na ljude sa sarajevo-x. Niko, bas niko se nije javio, a mogu laprdati o parfemima, musko-zenskim odnosima i koječemu
Dodje mi da placem. Tinchy sta da radimo, kako da ih ostavimo u sinteraju sutra
Na vrh Go down
Sponsored content





HITNO!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! Empty

Na vrh Go down
 
HITNO!!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HITNO TRAZIMO BAR PRIVREMENI DOM ZA PSA
» HITNO!!!!!!
» HITNO!!
» HITNO!!!
» Hitno

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: