POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HITNO!!!!!!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
lamy
aktivisti
aktivisti
lamy


Broj komentara : 29
Registration date : 2008-08-31

HITNO!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: HITNO!!!!!!   HITNO!!!!!! EmptyWed Sep 17 2008, 23:59

Ne bih ovo pisala da se ne nalazim u teskoj situaciji u kojoj sam sada. Danas sam nasla malog crnog preslatkog cukicu na ulici koji me pratio sve do kuce. Ja bih ga zadrzala, ali vec imam cuku i 4 macica i njihovu majku, tako da stvarno nemam gdje da ga cuvam. Cuko je stvarno meden i jako lici na labradora, skroz je crn i ima oko 3 mjeseca. S njim sam provela jedan dan i stvarno je poseban. JAko je pametan, zna sjesti, dati sapu, razigran je, veseo, bio mi je u kuci ali kad treba obavljati nuzdu ide na vrata, tako da i to zna. MUzjak je i sto je najvaznije umiljat. JA bih molila nekoga ko moze da ga uzme, jer ja stvarno nemam gdje. Hitno mi je, jer moj cuko bas nije 'raspolozen' za drruge cuke, jer ga je ujeo cuko i imao operaciju, pa od tada strahuje Sad
Mozete zvati na broj telefona: 062/153 - 200. Unaprijed Hvala!!!
Na vrh Go down
laaajla
novi kolačić :)
novi kolačić :)
laaajla


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-09-17

HITNO!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!   HITNO!!!!!! EmptySat Sep 20 2008, 04:11

Izvini molim te, jel taj mali slucajno trenutno (juce sam vidjela bas takvog) na vilsonovom?
Na vrh Go down
 
HITNO!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» HITNO!!!
» Hitno
» Hitno!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: