POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!

Go down 
+2
jaca
saaba
6 posters
AutorPoruka
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 12:51

Povrijeđen pas na raskrsnici kod trolejbuske okretaljke na Mojmilu, jutros!!!!!!!!!!!! ako iko može da mu pomogne, molim vas!!!!!!!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 12:53

Kakve su povrede, znas li, je li bas lose ili?

Valjda neko iz Udruzenja vidi ovo confused
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 13:57

jaca (citat):
Kakve su povrede, znas li, je li bas lose ili?

Valjda neko iz Udruzenja vidi ovo confused
pas je pokupljen(Belma i Dijana). ima ranu na vratu, ne vide se lomovi, temperatura 37,8. u soku je. ima nade da prezivi. po ogrlici se vidi da jebio neciji.u dogovoru sa direktorom vet. stanica moze biti na stupu do sutra. sta poslije. pio je malo mlijeka
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 14:26

Jaca je isla pa ga nije nasla...tek sad vidim da su ga one vec pokupile..
Veljo koliki je pas?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 15:07

Prije nego mi je D. javila da su ga pokupile dvije djevojke, prepala sam se da ga nisu odnijeli sintori. Zato, molim da se ubuduce ne otkrivaju lokacije na kojima su psi, vec da se to radi putem pm.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 15:35

sad sam bila u stanici. Kao sto Veljo rece, nista nije slomljeno, ali je krvav. Radi se o zenki, lovacki pas bijelo-zute boje, ocito ima vlasnika jer ima ranu na gornjoj strani vrata od ogrlice. Rekla bi da je mozda cak i negdje bio na lancu (ta rana nije velika, ali ne razumijem zasto je ima).
Pas je u boxu iza vet stanice, umotan u deku. U boxovima nema kucica pa se nema ni gdje skloniti - ok, svaki box ima krov, ali su "zidovi" od zice.
Covjek koji je vozio auto je udari u psa i malo kasnije stao - ne zbog psa nego zbog crvenog svjetla na semaforu. I samo nastavio voziti dalje bez da se i okrenuo...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 15:41

cccc Mad
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 15:54

Hoce li se psicu traziti dom nakon oporavka? Kolika je ona? Da znam da vec pocnem oglasavati da trazi dom.. ako trazi..

P.S. Kako neko moze da udari zivotinju i da je ostavi povrijedjenu? Mozda je moze udariti slucajno, ali nije slucajno ostaviti je povrijedjenu. To samo dokazuje da su mnogi hladnog srca... Mad Mad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 15:56

ja na zalost nisam imala foto aparat. Pas je lijepo ugojen, zenka, nisam sigurna koliko je stara (nije mi palo na pamet da joj gledam zube jer je bila sva krvava...)
Ne bih rekla da ima nesto puno godina. ako stignem otici cu do vet stanice opet i slikati psa.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 15:59

¸Dijana jel to znaci ako je neko ne uzme do sutra da leti na ulicu OPET ?????moze li se platiti krasnom da ostane jos koji dan dok nesto ne skontamo??
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 17:27

jaca (citat):
Prije nego mi je D. javila da su ga pokupile dvije djevojke, prepala sam se da ga nisu odnijeli sintori. Zato, molim da se ubuduce ne otkrivaju lokacije na kojima su psi, vec da se to radi putem pm.
sintori dolaze iskljucivo na poziv gradjana. i to treba svi da znaju.
Na vrh Go down
Gost
Gost




povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 23:20

Da, ali haj ga znaj jel ima neki bolesnik koji čami na forumu i iscekuje da neko kaze lokaciju gdje se neki pas nalazi pa da s merakom pozove sintore.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptyFri Nov 02 2007, 11:57

LaRa.2311 (citat):
Da, ali haj ga znaj jel ima neki bolesnik koji čami na forumu i iscekuje da neko kaze lokaciju gdje se neki pas nalazi pa da s merakom pozove sintore.
hajde malo da sintore stavimo na stranu. oni rade to sto rade i u toku je proces da se ta metoda ukine. uostalom svaki gradjanin moze otici u sinteraj usvojiti psa i spasiti mu zivot. to je definitivno dogovoreno a i oni su to oglasavali.
u zagrebu drze pse u sinteraju 30 dana. dan prije ubijanja, dakle 29 dana zagrepcani se skupe i uzmu na skrb sve pse koji se trebaju ubiti, tako da u nazad nakoliko godina nijedan pas koji je registriran u kafileriji nije ubijen.
http://www.drugaprilika.com/
niko ne pominje kujicu koja lezi povrijedjena u veterinarskoj stanici na stupu i koju treba zbrinuti.
Na vrh Go down
Gost
Gost




povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! EmptySat Nov 03 2007, 02:16

velja (citat):

niko ne pominje kujicu koja lezi povrijedjena u veterinarskoj stanici na stupu i koju treba zbrinuti.

E ovo ste potpuno u pravu!!
Uvijek skrenemo s teme (pa evo cak i ja).
No cika veljo sta zaista mozemo uraditi s njom?
imate li vi kakav konkretan prijedlog???
I sami znate da smo mi s foruma u nemogucnosti usvojiti jos po jedno (govorim sad za sebe, ali mislim da smo svi u toj situaciji).
Mislim, ja evo uopce ne mogu biti pametna sto s njom uraditi i kako joj pomoci, ima li itko bilo kakav prijedlog pa da radimo na tome, umjesto da mlatimo praznu slamu (pocev od mene)
Na vrh Go down
Sponsored content





povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!   povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!! Empty

Na vrh Go down
 
povrijeđen pas na mojmilu!!!!!!!!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» BOBI TRAZI DOM!!
» POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: