POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO

Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 02:40

Dragi moji forumasi veliki i mali,
dobila sam infor. da se povredjeni pas koji ne moze na noge (prednje ili zadnje neznam) nalazi u azilu kod Keme. Gospodja Melita ga je nasla i trenutno se brine o njemu. Slucaj je slican vucici Mili, molim sve vas koji imate vise detalja ovom slucaju da se jave na moj pm. Jako me cudi zasto i iz kojih razloga se takvi i slicni slucajevi ne objave na forumu pogotovo kada se radi o povredjenoj zivotinji kojoj treba pomoc. Stvarno zalosno.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 11:32

RAMBO (citat):
dobila sam infor. da se povredjeni pas koji ne moze na noge (prednje ili zadnje neznam) nalazi u azilu kod Keme. Gospodja Melita ga je nasla i trenutno se brine o njemu. Slucaj je slican vucici Mili, molim sve vas koji imate vise detalja ovom slucaju da se jave na moj pm. Jako me cudi zasto i iz kojih razloga se takvi i slicni slucajevi ne objave na forumu pogotovo kada se radi o povredjenoj zivotinji kojoj treba pomoc. Stvarno zalosno.
taj pas je imao povrijedjenu nogu i vec veselo trckara.
imao je jos gutu ispod vrata koju melita nije primijetila. pod kontrolom je hirurga.
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyFri Dec 28 2007, 11:21

RAMBO (citat):

Kao prvo slucaj nije ni nalik Milinom ( jer ovom nije slomljena kicma ), a kao drugo, na moj spomen, prije nekih cini mi se 3 sedmice, da uslikam tog psa Melita se pobunila i nije mi dopustila da to uradim.  Ali eto kao sto se vidi sa slika pas je sada ok.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty

Na vrh Go down

POVRIJEDEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» BOBI TRAZI DOM!!
» POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Subotu u azilu :)