POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Akcija kastracije

Go down 
+2
Hitman
jaca
6 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyMon Oct 01 2007, 21:04

Ljudi moji
evo procitah da je pocela organizovana akcija kastracije i cipiranja pasa u vet.stanici na stupu.
Pse, kako su javile novine, ce nakon obrade pustati na ulicu i davati na udomljavanje.
Molim sve, posebno Velju da napisu nesto vise ako znaju o ovome.
Mene konkretno zanima da li ce te pse, koji nakon obrade budu pusteni natrag na ulicu, sintori i dalje ganjati.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyMon Oct 01 2007, 22:38

Koje novine su to objavile?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 12:40

Evo danas je objavilo Oslobodjenje. Vec sam ranije citala najave za tu akciju.
Veljo, molim Vas javite ako nesto znate.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 13:27

jaca (citat):
Ljudi moji
evo procitah da je pocela organizovana akcija kastracije i cipiranja pasa u vet.stanici na stupu.
Pse, kako su javile novine, ce nakon obrade pustati na ulicu i davati na udomljavanje.
Molim sve, posebno Velju da napisu nesto vise ako znaju o ovome.
Mene konkretno zanima da li ce te pse, koji nakon obrade budu pusteni natrag na ulicu, sintori i dalje ganjati.
Znam, no ne zelim nista spekulirati dok oni koji su sve to organizirali detaljno javnosti ne objasne.
Iako je SOS prvi poveo i vodi konstantnu kampanju za masovnu sterilizaciju, nije mu omoguceno ucestvovati u tome. Ako nekome nesto znaci, rade po programu koji SOS predlaze 10 godine a kako ce ga i do kojeg nivoa provesti, vidjet cemo.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 13:37

pa hocel šintori loviti i te kastrirane pse?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 14:41

pa i mene to zanima. Jer ako hoce, ova mi akcija uopste nema smisla
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 14:41

No, ako nece trebali bismo odvesti sve napustene pse koje znamo na sterilizaciju i to sto prije
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 14:46

jaca (citat):
No, ako nece trebali bismo odvesti sve napustene pse koje znamo na sterilizaciju i to sto prije

da, sve im treba odvesti.
psi ne bi trebali biti ubijani,
samo kako ce to uskladiti sa novom uredbom o drzanju pasa????????
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 14:52

Evo sad sam razgovarala sa svojim kolegom novinarom koji je radio tekst oko toga i pitala sam ga da li ce te pse opet hvatati šintori. Rekao je da sigurno nece smjeti.
Ja vec imam u planu nekoliko pasa odvesti, no to mogu uraditi samo za vikend ili ranije ujutro.
Posto sam na poslu zamolila bih one koji bi mogli nazvati stanicu na stupu i pitati rade li to vikendom.
Mislim da svi znaju nekog napustenog psa kojem sintori prijete. Zato, iskoristimo ovo. Molim Vas, ovo nas nista ne kosta samo malo vremena.
Treba im odvesti sto vise pasa.
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 15:21

I mene zanima nekoliko stvari:
1. Ko snosi troskove sterilizacije?
2. Od kuda je potekla inicijativa za takvo sto? Da li je u pitanju samo ta jedna veterinarska stanica ili mozda u pitanju nekakav siri projekt koji ukljucuje i druge? Zna li neko ima li takvo sto u Banja Luci? Ja bih odmah sve one slatke kujice iz komsiluka strpala u auto i pravac vet...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 15:29

Akciju rade kantonalna veterinarska stanica Sarajevo i neka austrijska organizacija
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: masovna kastracija   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 17:26

i ja sam cula iz nekih neprovjerenih izvora da ista ona organizacija koja je kontaktirala SOS u vezi sa masovnijom sterilizacijom istu radi sa kantonalnim stanicama. Kastracija lutalica plus oznaka na uhu. Mozda da neko nazove i provjeri??? Ja momentalno nemam niti jednog psa u blizini kom bi to trebalo pa sam polijena...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 21:48

Joj to bi bilo super, samo kad bi zazivilo
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: kastracija   Akcija kastracije EmptyTue Oct 02 2007, 23:36

nazovem sutra da provjerim jer je Lusi (na site za usvajanje) sterilisana i bilo bi odlicno da dobije tag
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyWed Oct 03 2007, 12:27

Dijanam (citat):
i ja sam cula iz nekih neprovjerenih izvora da ista ona organizacija koja je kontaktirala SOS u vezi sa masovnijom sterilizacijom istu radi sa kantonalnim stanicama. Kastracija lutalica plus oznaka na uhu. Mozda da neko nazove i provjeri??? Ja momentalno nemam niti jednog psa u blizini kom bi to trebalo pa sam polijena...
nije ta organizacija kontaktirala SOS. to su neke druge seme
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije EmptyFri Oct 05 2007, 11:14

jel neko zna dokle traje akcija?
Na vrh Go down
Sponsored content





Akcija kastracije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Akcija kastracije   Akcija kastracije Empty

Na vrh Go down
 
Akcija kastracije
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Subote u Velikom parku
» Troje ih je
» Akcija udomljavanja 31.05.2008. !!!
» Akcija udomljavanja 07. 02. 2009.
» Akcija udomljavanja 21. 02. 2009.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: