POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Subote u Velikom parku

Go down 
+17
tau_tau
drift_kraljica
ToLive4
Dijanam
arijana
Hitman
Pitdog
melsas
jaca
velja
Jasmina
tinchy
Darius_Maximus
Anna
t_bejbe
D.
barby02
21 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyTue Aug 07 2007, 20:27

Da li se nalazimo u Subotu 11. 8. u Velikom parku ? Ako da, znate li vrijeme? Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost




Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyWed Aug 08 2007, 18:39

ja mislim da da, dunja mi je rekla od 13-15.
ali pricekaj da ti ona odgovori nisam ja sigurna 100%
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyThu Aug 09 2007, 20:30

Ljudi, imamo nesto manje od 100 promotivnih listova, 30ak ce ih biti u velikom parku podijeljeno, ali nekih 60ak ce trebati ˝prodilat˝ po gradu, treba mi 3 ljudi koje se javlja da pomognu, mislim mozemo larisa i ja sve ali mislim da je bolje da se podijelimo pa da pokrijemo sto vise grada,
ja bih istampala vise, ali nemam vise tonera u boji (a napravili smo u boji da izgleda ljepse) pa ukoliko neko slucajno ima tonera i htio bi stampat neka mi se javi (znaci u pitanju je tekst, i jedna minijaturna doslovce slicica)
Znaci ja sam izvukla 90ak komada, ako bi vi jos javljajte se, saljem...

p.s. ajmo prijedlozi kako po gradu strateski da se rasporedimo Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyThu Aug 09 2007, 23:36

hocemo li lijepiti po pet shopovima???
Ne znam bi li Arman pristao, ima i onaj pet shop kod Robne, pa onaj na Pofalicima....
Ne znam mozemo li zalijepiti na oglasnu plocu sto ima u Mercatoru, takva ima i u OBI-ju.
Ja mogu po Ilidzi, mada nesto cisto sumnjam da ce to na Ilidzi upaliti...
Zna li neko neke vlasnike kafica koji su posjeceni??? I to bi bila dobra ideja da im naljepimo u kafic. pa nek bude 10 dana ali neka bude
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 08:15

Ja sam mislila da se podijelimo, pa da dio nas ide po lokalima i ljepi, a da dio sara po gradu i dijeli, sta mislite???recimo da dijelimo kod katedrale, da odemo do internet centara (jer tamo odma mogu otici na portal Wink )
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 10:27

ja pocesto dijelim tako letke po gradu za jedan ekoloski NVO i mislim da ce tih 60 komada da pukne jako brzo ako se bude dijelilo u carsiji. pogotovo ako bude lijep dan. ako treba pomoc, javite kada i gdje pa ako budem tu, doci cu da pomognem.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 10:32

Ja sam mislila jos danas ˝iskamcit˝ od drugarice tinte za jos nekih 40ak pa da bude okruglo 100 :p
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 10:36

mislim da je bolje da, ako vec trosite tonere, dati po 10-tak KM. pet ljudi da i imate 50KM. napravimo male letke, recimo 4 na jednom listu A4 formata. za 50 KM mozemo isprintati koliko hoces listova, al eto racunajmo da je jedan list 1KM, to je vec 200 kom.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Anna
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Anna


Broj komentara : 8
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-07

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 11:13

Posalji to i meni na mail..pokusat cu isprintati sto vise budem mogla.. Sto se fotokopiranja tice, tu nisam ogranicena, ali je crno-bijela varijanta...ali, bolje ista nego nista, right? Wink

I meni je na pamet pala ta ideja sa kaficima.. Ja znam vlasnike par lokala u gradu i mislim da cemo kod njh imati prolaz.. Veceras sam kontala izaci, pa ih mogu obici (Extreme, Underground, Celtic Pub, Buddha bar..)

Kontala sam da bi bilo dobro taj text prevesti i na engleski, pa okaciti i jednu i drugu varijantu.. Ne bi skodila pomoc stranaca...a oni ionako ovdje zgubidane po cijele dane.. Laughing Ako nije velik, mogla bih ga ja prevesti tokom dana..

Za vikend necu biti na netu, a danas sam tu do 16h..

Eh, da...mail leptirak@hotmail.com

Bejbe, u pravu si...sutra u parku bi mogli skupiti lovu za to.. Wink
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 12:18

Ana poslala sam ti na mail Smile
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 12:22

Cula sam se s Veljom sutra od 1-3 Wink cure mi se nadjemo u 1 ok pred fontanom i idemo u ophodnju Smile
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Aug 10 2007, 14:43

OK. Hvala za obavjestenje. Dolaziiiiiiiiiim Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySun Aug 12 2007, 04:08

Ja moram samo reći da sam oduševljena curama (i jednim dečkom) sa foruma!!!
Upoznala sam Barby i Anu tongue
super smo se družile, a Barby je podijelila tonu letaka cheers
Mladen je čak došao iz Kiseljaka cheers cheers
Mislim da imamo jako dobru ekipu i nadam se da ćemo ovaj put imati vremena da popijemo i kafu i sve se dogovorimo u vezi azila i akcija koje nam slijede. :albino:
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Sep 07 2007, 14:47

Nisam htio da otvaram novu temu, pa da ovdje rekoh napisem... Very Happy

Bio sam sad sa cika Veljom, i on mi rece da ce sutra biti udomljavanje i molio bi sto vise ljudi da dodje... Ja vjerovatno necu moci, ako se sta promijeni javit cu...

Samo to da prenesem, pa se cujemo i vidimo... Very Happy

Pozdrav svima! Very Happy
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Sep 07 2007, 16:05

Vjerovatno dolazim, napokon sam kuchi cheers cheers
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: AKCIJA   Subote u Velikom parku EmptyFri Sep 07 2007, 19:37

PRIDRUŽITE NAM SE SUTRA NA AKCIJI UDOMLJAVANJA
OD 13 DO 15 SATI
ISPRED FONTANE U VELIKOM PARKU!!!

NADAMO SE DA ĆEMO SE NAĆI U VELIKOM BROJU!!!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySat Sep 22 2007, 11:32

DANAS U VELIKOM PARKU, KOD FONTANE,
U PERIODU OD 13-15 SATI ODRZAT CE SE AKCIJA UDOMLJAVANJA I PRELIMINARNI SASTANAK CLANOVA POVODOM ODREDJENIH DOGOVORA KOJE JE POTREBNO NAPRAVITI...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySat Sep 22 2007, 12:08

Ljudi moji, ja danas nikako ne mogu doci u Veliki Park Sad . Juce me je uhvatio neki virus i ewo dva dana grlo me boli jedva pricam.. Jako mi je zao sto ne mogu doci ovaj put, jer vidim da je i danas taj sastanak. Valjda ce mi neko od forumasha pojasniti situaciju i to o cemu ste se dogovarali. Planiram da sljedeche sedmice dodjem do office-a. Izvinite jos jednom! Nadam se da cete se lijepo provesti danas. sunny
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySat Oct 06 2007, 11:23

6.10. od 13-15 akcija udomljavanja!!!!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySat Oct 06 2007, 17:01

Eh, danas nam je bilo superrrrr unatoc ovoj kishi i tmurnom vremenu.. Zabavljali smo se kao i svaki put, popraceno medijima(gdje su snimali Nejlu i mene Laughing ). Nazalost, nismo nikoga udomili.. Danas sam ja vodala Rockyja, i shvatila sam da nekad cuke mogu vodati ljude, ko sto je mene Rocky prevukao u 2 koraka preko livade... Cuvala sam i Vuckicu koju je malo ugrizla ona ljutica(ne znam ime Very Happy) i malo zagrebala.. Eto sve u svemu bilo nam je eexxxttrrraa bounce bounce
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySat Oct 20 2007, 10:08

AKCIJA UDOMLJAVANJA
DANAS 20.10.2007.
OD 13-15 SATI
ISPRED FONTANE U VELIKOM PARKU
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Oct 26 2007, 12:03

E pa joj... Ne vidjeh ovo na vakat... Mogla sam bar razglasit raji....

Ima li ikakvih rezultata?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySat Oct 27 2007, 01:40

Jasmina, svake druge subote je akcija udomljavanja u velikom parku. To znaci da ce sljedeca biti 03.11.
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptySun Oct 28 2007, 13:37

Ok. Nisam to prije skontala. Very Happy

Hvala na obavjestenju, sad cu se malo potruditi oko razglasavanja...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku EmptyFri Nov 02 2007, 22:47

03.11.2007. Od 13:00-15:00 h U Velikom Parku kod Fontane-DAN UDOMLJAVANJA STICENIKA SOS-A!!!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





Subote u Velikom parku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Subote u Velikom parku   Subote u Velikom parku Empty

Na vrh Go down
 
Subote u Velikom parku
Na vrh 
Stranica 1/5Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Zabrana udomljavanja u Velikom parku
» 19 APRIL AKCIJA UDOMLJAVANJA U VELIKOM PARKU

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: