POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 NACRT ZAKONA!!!!

Go down 
+8
designerlejla
t_bejbe
velja
celine
Pitdog
jaca
Darius_Maximus
D.
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
alma
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 28
Registration date : 2007-08-27

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 16:30

Mislim da taj famozni stranac nikada nije vidio zgazenog psa , ne zna za termin lutajuci i izglanjeli pas i da se u njegovoj zemlji brojno stanje pasa ne regulise hladnim i vatrenim oruzjem.Ono s cime se borimo ili jos nismo ni poceli oni su davno prevazisli zato i moze izmisljati nacrte i modificirati zakon. Dajte da se rijesi problem nasih lutalica pa cemo kasnije vidjeti sta sa lisicama.Iskreno, nikada u zivotu nisam vidjela lisicu osim u zoo.AL
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 17:39

alma (citat):
Mislim da taj famozni stranac nikada nije vidio zgazenog psa , ne zna za termin lutajuci i izglanjeli pas i da se u njegovoj zemlji brojno stanje pasa ne regulise hladnim i vatrenim oruzjem.Ono s cime se borimo ili jos nismo ni poceli oni su davno prevazisli zato i moze izmisljati nacrte i modificirati zakon. Dajte da se rijesi problem nasih lutalica pa cemo kasnije vidjeti sta sa lisicama.Iskreno, nikada u zivotu nisam vidjela lisicu osim u zoo.AL
poslali smo nase komentare. vidjet cemo sta ce od svega biti. najvaznije je da ulazi u proceduru.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: peticija   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptySun Dec 09 2007, 17:02

velja (citat):
t_bejbe (citat):
mislim da trebamo malo uporediti ovaj nacrt sa nasim prijedlogom zakona tako da otprilike znate kako bi trebao zakon da izgleda...

mene interesuje jedna stvar, da li ovim zakonom treba da budu obuhvacene i sve divlje zivotinje kao npr. zabrana lova divokoza, koje su haman izumrle; tritona, naseg endema koji je na rubu istrebljenja jer su idioti poribili pastrmkom njegovo staniste da bi guzonje imale sta pecat; divlje macke i slicne zivotinje koje su ugrozene? ili za to postoji neki drugi zakon?
to je zakon za zastitu i dobrobit svih zivotinja
LEJLA AL-KADURI iz Tizle prikupila je i poslala 408 potpisa za peticiju za donosenje Zakona za zastitu i dobrobit zivotinja.
BRAVOOOOOOOOOOOOOOO ZA LEJLU
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptyMon Dec 10 2007, 14:51

Hvala Laughing ali ne pripadaju sve zasluge meni, vec i dobrim ljudima koji su mi pomogli u skupljanju potpisa za peticiju Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Gost
Gost




NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptyMon Dec 10 2007, 22:34

draga CESTITAM!!!!!!!!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 15 2008, 18:15

velja (citat):
velja (citat):
t_bejbe (citat):
mislim da trebamo malo uporediti ovaj nacrt sa nasim prijedlogom zakona tako da otprilike znate kako bi trebao zakon da izgleda...

mene interesuje jedna stvar, da li ovim zakonom treba da budu obuhvacene i sve divlje zivotinje kao npr. zabrana lova divokoza, koje su haman izumrle; tritona, naseg endema koji je na rubu istrebljenja jer su idioti poribili pastrmkom njegovo staniste da bi guzonje imale sta pecat; divlje macke i slicne zivotinje koje su ugrozene? ili za to postoji neki drugi zakon?
to je zakon za zastitu i dobrobit svih zivotinja
LEJLA AL-KADURI iz Tizle prikupila je i poslala 408 potpisa za peticiju za donosenje Zakona za zastitu i dobrobit zivotinja.
BRAVOOOOOOOOOOOOOOO ZA LEJLU

Selma Cenanovic iz Gracanice poslala 330 potpisa na Peticiju za donosenje Zakona za zastitu i dobrobit zivotinja.
Bravoooooooooo Selma i hvala na trudu
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 15 2008, 19:16

velja (citat):
velja (citat):
velja (citat):
t_bejbe (citat):
mislim da trebamo malo uporediti ovaj nacrt sa nasim prijedlogom zakona tako da otprilike znate kako bi trebao zakon da izgleda...

mene interesuje jedna stvar, da li ovim zakonom treba da budu obuhvacene i sve divlje zivotinje kao npr. zabrana lova divokoza, koje su haman izumrle; tritona, naseg endema koji je na rubu istrebljenja jer su idioti poribili pastrmkom njegovo staniste da bi guzonje imale sta pecat; divlje macke i slicne zivotinje koje su ugrozene? ili za to postoji neki drugi zakon?
to je zakon za zastitu i dobrobit svih zivotinja
LEJLA AL-KADURI iz Tizle prikupila je i poslala 408 potpisa za peticiju za donosenje Zakona za zastitu i dobrobit zivotinja.
BRAVOOOOOOOOOOOOOOO ZA LEJLU

Selma Cenanovic iz Gracanice poslala 330 potpisa na Peticiju za donosenje Zakona za zastitu i dobrobit zivotinja.
Bravoooooooooo Selma i hvala na trudu

Bravoooooooooooooooo cheers drift_kraljice Laughing
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 15 2008, 19:20

Hvala... Laughing
Ali zahvaljujuci jos mojim prijateljima uspjeli smo barem nesto... Smile
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptyWed Jan 16 2008, 09:56

Bravo djevojko!!! Svaka ti čast! Vidiš da nisu te tvoje Gračanlije tako ni loše Wink ... Još jednom - svaka ti čast....
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 EmptyWed Jan 16 2008, 13:05

Svaka cast Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Sponsored content





NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NACRT ZAKONA!!!!   NACRT ZAKONA!!!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
NACRT ZAKONA!!!!
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» U znak protesta zbog nepostivanja Zakona

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: