POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja

Go down 
3 posters
AutorPoruka
jordan
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-29

DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja Empty
KomentarNaslov komentara: DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja   DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja EmptyTue Jul 29 2008, 15:04

novi sam na forumu, ali znam odavno za udruzenje i brigu za zivotinje. Moja djevojka(18 godina) zeli psa-nekog malog kucnog. Roditelji su joj dozvolili napokon pod uslovom da je malog rasta. Ako moze neki pas koji je vec bio kod veterinara jer mi je bitno da nema neke bolesti i slicno
Koliko vidim neki su udomljeni, mozete li mi preporuciti neke "male, fine kandidate" Very Happy
hvala unaprijed
PS: djevojka ce moci udomiti nekog psa najvjerovatnije oko 10. 8. Ukoliko bude u mogucnosti to uraditi ranije, napisat cu na forumu post
hvala unaprijed
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja Empty
KomentarNaslov komentara: ...   DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja EmptyTue Jul 29 2008, 18:04

e onda imas dosta kandidata.... Smile) i ne brini se nijedan kandidat nema bolest...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja   DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja EmptyThu Jul 31 2008, 15:42

jordan (citat):
novi sam na forumu, ali znam odavno za udruzenje i brigu za zivotinje. Moja djevojka(18 godina) zeli psa-nekog malog kucnog. Roditelji su joj dozvolili napokon pod uslovom da je malog rasta. Ako moze neki pas koji je vec bio kod veterinara jer mi je bitno da nema neke bolesti i slicno
Koliko vidim neki su udomljeni, mozete li mi preporuciti neke "male, fine kandidate" Very Happy
hvala unaprijed
PS: djevojka ce moci udomiti nekog psa najvjerovatnije oko 10. 8. Ukoliko bude u mogucnosti to uraditi ranije, napisat cu na forumu post
hvala unaprijed
hvala na zelji da udomite kucu.
kako je navedeni datum vama bitan,najbolje je da dodjete 9. avgusta kod fontane gdje cemo imati akciju udomljavanja.
Na vrh Go down
jordan
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-29

DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja   DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja EmptyThu Jul 31 2008, 16:30

ok, hvala
Na vrh Go down
Sponsored content





DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja   DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja Empty

Na vrh Go down
 
DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Velja Pas ostao bez vrece za spavanje
» molim pomoc
» Molim vas za pomoc,savjet ..:(
» zbunjena
» Podmuklo ostavljeno kuce u rukama rijetko divnih ljudi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: * ZA SVE ONE KOJI ZELE DA UDOME! *-
Idi na: