POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POMOC HITNO

Go down 
3 posters
AutorPoruka
theguezzwho
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2008-07-12

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptySat Jul 12 2008, 08:45

Sinoc u Sarajevu na ulici sam nasao jedno malo mace. MIslio sam da mu je majka u blizini ali sam nakon nekog vremena vidio da je samo. Mjaukalo je trazeci majku. Otrcao sam kuci i donio mu nesto da jede. Prilazio je ljudima u jednoj lokalnoj kafani ali su ga oni GADJALI JASTUCIMA da ga otjeraju (ponavljam mace, ne macka). Nakon sto sam ga sklonio malo odatle na sigurnije mjesto krenuo sam kuci, ali me je mace PRATILO dugo dugo. Onda sam ga uzeo i odnio kuci.

PROBLEM JE SLEDECI. Sada je subota. Ja NEZIVIM U SARAJEVU niti imam koga kome bi mace mogao ostaviti!!!! Idem za njemacku kuci nazad sutra u Nedelju ujutro RANO. Neznam sta da radim. Nemogu ga povesti sa sobom i da hocu i zelim a da ne govorim pasos za macku itd sve u jednom danu. STA DA RADIM I IMA LI KO DA POMOGNE. IMAM JOS SAMO 24 SATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POMOC HITNO Maca1
POMOC HITNO Maca2
Na vrh Go down
theguezzwho
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2008-07-12

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptySat Jul 12 2008, 09:17

edit


theguezzwho: komentar modifikovan dana: Mon Jul 14 2008, 15:00; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: ...   POMOC HITNO EmptySat Jul 12 2008, 09:57

Neznam ali ako imas auto dovedi ga na udomljavanje danas u veliki park...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptySat Jul 12 2008, 11:15

Baby (citat):
Neznam ali ako imas auto dovedi ga na udomljavanje danas u veliki park...
Mace ce ici sutra za Njemacku.
Na vrh Go down
theguezzwho
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2008-07-12

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Jul 14 2008, 18:50

Maca je stigla u njemacku i nasla je novi dom.

Odveo sam je veterinaru u sarajevu zahvaljujuci Velji i ispostavilo se da je mali macak dva i po mjeseca star, dobio je "pasos", vakcine, chip... i u nedelju smo isli zajedno u njemacku. Put je bio naporan za malog macka, ali je hrabro izdrzao, uz put sam zvao razlicita primalista i ljude koji bi ga htjeli ili mogli usvojiti u slucaju da ga moja maca ne prihvati. To se je nazalost i desilo, bili smo tuzni, ali smo ga imali da ti kome. Jedna moja prijateljica ga je sinoc odmah usvojila. Imala je prije mace pa zna sve o tome (sto je meni vazan kriterij), a i htjela je i onako ovako macu. Odmah se je zaljubila u macka koji je bas drustven i ljudima blizak i koji samo prica cijelo vrijeme. U prvi zagrljaj je poceo da prede i svi smo bili sretni. Drago mi je sto sam ga usrecio a i moju prijateljicu. Hvala svima.

p.s. postavicu slike kada mi posalje
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Jul 14 2008, 20:21

theguezzwho (citat):
Maca je stigla u njemacku i nasla je novi dom.

Odveo sam je veterinaru u sarajevu zahvaljujuci Velji i ispostavilo se da je mali macak dva i po mjeseca star, dobio je "pasos", vakcine, chip... i u nedelju smo isli zajedno u njemacku. Put je bio naporan za malog macka, ali je hrabro izdrzao, uz put sam zvao razlicita primalista i ljude koji bi ga htjeli ili mogli usvojiti u slucaju da ga moja maca ne prihvati. To se je nazalost i desilo, bili smo tuzni, ali smo ga imali da ti kome. Jedna moja prijateljica ga je sinoc odmah usvojila. Imala je prije mace pa zna sve o tome (sto je meni vazan kriterij), a i htjela je i onako ovako macu. Odmah se je zaljubila u macka koji je bas drustven i ljudima blizak i koji samo prica cijelo vrijeme. U prvi zagrljaj je poceo da prede i svi smo bili sretni. Drago mi je sto sam ga usrecio a i moju prijateljicu. Hvala svima.

p.s. postavicu slike kada mi posalje

svaka cast Bojane. i tvojoj djevojci svakako.
bilo bi dobro da lobiras medju nasim ljudima, da kada se vracaju iz posjete BiH u zemlje gdje trenutno zive, povedu sa sobom u bolji zivot po jednu mrvu zivota, kao sto si ti to ucinio.
neka vas sreca prati.

P.S. a, tvom starom kazi, ako nekad opet navrati u IMIC da ponese svoju gitaru da bi nam mogao svirati.
Na vrh Go down
Sponsored content





POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO Empty

Na vrh Go down
 
POMOC HITNO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Hitno potreban pomoc tornjaku!
» macici od par dana hitno trebaju pomoc
» pomoc!
» dugodlaki macic trazi dom-hitno!
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: