POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hitno potreban pomoc tornjaku!

Go down 
+7
jaca
velja
Dijanam
sofi
Jasmina
Hitman
D.
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 00:18

saljem vam slike onog psa,zvala sam vas da vas obavijestim da je nedaleko od kaknja,tik pored autoputa za drvo zavezan pas,koji vec dva mjeseca kisne,nema vode niti hrane.uspjela sma ga uslikati koliko sam mogla.nahranila sam ga tri puta za ova dva mjeseca,jer nemam nacina da dodjem do njega.nisam pretjerani ljubitelj zivotinja,ali ovo je alarmantna situacija,ukoliko mognete pomozite ovom psu! ja cu nastojati mjesecno ako mi autobus bude htio stati da mu naspem vode i makar malo nahranim.
koliko sma primjetila dok sam ga slikala,ogrlica mu se urezala u vrat...spava na ledu...ako mognete spasite ga
.


Hitno potreban pomoc tornjaku! DSC01224-1Hitno potreban pomoc tornjaku! DSC01222-1

Ovo pismo je stiglo u udruzenje...
Mislim da ne trebamo trositi dragoceno vrijeme na zgrazavanje jer je i vise nego ocigledno i jasno da onaj ko je u stanju ovo uraditi ne moze se ni nazvati covjekom, nego stvorenjem koje nema ni casti ni samilosti, ali zivi, mozda Svevisnji jos gaji nade da se doticni dozove pameti pa sto i mudrije smisli od vezivanja psa za drvo po sistemu neka su mu sve sile zemaljske i nebeske na pomoci, iako sumnjam da se sjetio i to da mu pozeli....
Ono sto je najbitnije je da pokusamo smisliti nacin kako da psa spasimo, ne znamo tacno ni lokaciju, ali ukoliko neko iz okoline Kaknja zna za ovaj slucaj bilobi super da se javi pa da se pokusamo organizirati da se nesto ucini..
sve ideje su dobrodosle...mislim da je cisto gubljenje vremena prica ´vaki je,´naki je, neka ga doceka ovo i ono, uzaludno je- jer svi doticnom zelimo isto, pa hajmo prostor umjesto kletvama ispuniti konkretnim prijedlozima!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 00:25

Ko želi da odemo do njega i ostavimo mu hrane i vode dok ne skontamo što dalje? Idemo mojim autom.
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 00:33

Ako je

D. (citat):
tik pored autoputa

ne bi trebalo da ga je tesko uociti.

Moze li SOS samo pokupiti psa? Mislim da bi bilo dobro da ga se bar nahrani i da se pokusa priprijetiti vlasniku, ako se ne moze uciniti nista vise. Ovom bi jadnicku bilo bolje da se krije od sintera, bar bi bio slobodan. Sad
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 12:28

S vlasnikom nista ne treba ni pokušavati - sve je jasno!
Psa treba, da tako kažem, što prije ukrasti od tog idiota!
Velja, ima li šanse? Sigurno već ima rane na vratu od urezane ogrlice...Sad
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 12:40

mladen i ja idemo za pola sata do tamo da vidimo psa. Ko zna da koliko je jadnicak sada agresivan...
I btw, kada sam bila kod idiota maglajlije vidjela sam da ima adresu sos web stranice na stolu, zapisanu. Nisam sigurna da li zna koristiti racunar, ali postoji vjerovatnoca da id**t prati forum na neki nacin
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 14:22

sofi (citat):
S vlasnikom nista ne treba ni pokušavati - sve je jasno!
Psa treba, da tako kažem, što prije ukrasti od tog idiota!
Velja, ima li šanse? Sigurno već ima rane na vratu od urezane ogrlice...Sad
ima sanse. kontaktirana je i policija.vazno je isto pronaci tog gada.
sofi, da li znas nekoga ko moze prebaciti jednog psica od SA do Zivinica. hitno je. psic je trenutnozbrinut i nadjen mu je dom u zivinicama.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 14:23

Dijanam (citat):
mladen i ja idemo za pola sata do tamo da vidimo psa. Ko zna da koliko je jadnicak sada agresivan...
I btw, kada sam bila kod idiota maglajlije vidjela sam da ima adresu sos web stranice na stolu, zapisanu. Nisam sigurna da li zna koristiti racunar, ali postoji vjerovatnoca da id**t prati forum na neki nacin
zna
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 14:24

Dijanam (citat):
mladen i ja idemo za pola sata do tamo da vidimo psa. Ko zna da koliko je jadnicak sada agresivan...
I btw, kada sam bila kod idiota maglajlije vidjela sam da ima adresu sos web stranice na stolu, zapisanu. Nisam sigurna da li zna koristiti racunar, ali postoji vjerovatnoca da id**t prati forum na neki nacin
ako vam bude trebala policijska podrska, javite mi.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 16:21

ima li vijesti
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 17:16

magla je bila tolika da skoro nista nismo vidjeli...
isli smo 2x do iza Kaknja i vratili se sporednom cestom. Mozda je jadan jos uvijek tamo, pogledamo opet sutra, ako bude manje magle...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 18:27

Ajoj... Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 19:10

jaca (citat):
ima li vijesti
dobio sam potrebne orijentire, pa ce danasnja ekipa sutra opet pokusati.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 20:29

Sutra ponovno idemo u akciju,posaljite nam barem približno točan orijentir.Ja cu ponijeti sedative za sutra.

p.s. Dijana vam može potvrditi da se dobro snalazim na putevima od Kaknja do Kiseljaka Smile
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 20:40

Hitman (citat):
Sutra ponovno idemo u akciju,posaljite nam barem približno točan orijentir.Ja cu ponijeti sedative za sutra.

p.s. Dijana vam može potvrditi da se dobro snalazim na putevima od Kaknja do Kiseljaka Smile
poslao sam dijani
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 20:42

OK,nadam se da ce nam sutra biti sretan dan ... Smile
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyMon Jan 07 2008, 22:00

Drzim vam ako mogu sta pomoci javite mi, iako sam na poslu Sad
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyTue Jan 08 2008, 11:35

Opet se navukla magla, ali se nadam da cete ovaj put imati vise srece... Sinoc sam sve mislila na ovog jadnicka... Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyTue Jan 08 2008, 11:39

Ljudi evo (napokon) i sunca...
SRETNO!!!!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyTue Jan 08 2008, 11:39

gledala sam prognozu kazu da magla prolazi i da bi je dans trebalo biti tek malo. sretno ljudi
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyTue Jan 08 2008, 12:11

Veljo, ja putujem busem, tako da od mene nema nista.
Inače, ni za sebe nikad nemam prevoz nekim autom, a kamo li za psa...
Jedina je opcija moj momak, ali njemu je crklo auto:), pa neće uskoro dolaziti u sa.
stvarno mi je žao...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyTue Jan 08 2008, 12:12

veljo a mozemo li platiti nekome da ga odveze
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyTue Jan 08 2008, 12:47

na ilidzi je i dalje pravo maglovito. ja ne bih ni pokusala otici.
sto se tice daljeg prevoza, ja imam auto, ali ne bih tolikog psa stavila u auto i vozila bez zastitne ograde. Clio je cool za mog psa, i manje kuce, ali ovaj pas je bio vani na otvorenom dovoljno dugo da moze postati agresivan. Ne bih da mi sjedi tako blizu iza ledja... Jedina opcija, bar po meni, je samo da ga prebacimo kombijem.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyWed Jan 09 2008, 11:20

Velja ima neka šema za prevoz iz sa do živinica, al na pp ću vam...ovo nije tema...
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyWed Jan 09 2008, 22:40

Ima li danas nekih novosti? Magla kao da je bila manja... Sad
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! EmptyThu Jan 10 2008, 00:00

mi nismo nigdje otisli danas. Sutra ja necu moci jer ujutro imam gosta u kuci, a poslije podne namjestaj mi stize. Ali izgleda da Mladen ode sa nekim drugim, nekom drugom djevojkom... Bez obzira sto sam upoznala njegovu mamu, mislim da se njemu svidja neka druga
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban pomoc tornjaku!   Hitno potreban pomoc tornjaku! Empty

Na vrh Go down
 
Hitno potreban pomoc tornjaku!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HITNO potreban dom za 3 psa
» PUDLICI HITNO POTREBAN DOM!!!
» HITNO potreban dom za prekrasnog PULINA
» HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: