POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 povrijedjeni psic

Go down 
2 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

povrijedjeni psic Empty
KomentarNaslov komentara: povrijedjeni psic   povrijedjeni psic EmptyFri Jul 11 2008, 11:29

tamo gdje ja zivim (ako nekog interesuje tacna lokacija dobice je na pp) ima grupa lutalica vecih i štenaca. jednom štencu je povrijedjena nogica. ja mu nazalost ne mogu pomoci osim nahraniti ih. ali ako neko ima priliku...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

povrijedjeni psic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijedjeni psic   povrijedjeni psic EmptyFri Jul 11 2008, 11:34

jaca (citat):
tamo gdje ja zivim (ako nekog interesuje tacna lokacija dobice je na pp) ima grupa lutalica vecih i štenaca. jednom štencu je povrijedjena nogica. ja mu nazalost ne mogu pomoci osim nahraniti ih. ali ako neko ima priliku...
mogu poslati veterinara da ga obradi ali ga nemam gdje smjestiti.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

povrijedjeni psic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijedjeni psic   povrijedjeni psic EmptyFri Jul 11 2008, 13:28

veterinar ne bi bio problem i ja bih ga rado platila problem je sto nemam gdje s njim. osim toga, mali se uzasno boji i nemoguce mu je prici. kad ostavim hranu pridje tek kad se dobro odmaknem.
inace mislim da su psi iz te grupe u opasnosti jer neprestano laju, posebno na ljude koji prolaze sa svojim psima i bojim se da bi im svakog treba mogli zvati sintore Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

povrijedjeni psic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijedjeni psic   povrijedjeni psic EmptyFri Jul 11 2008, 13:40

jaca (citat):
veterinar ne bi bio problem i ja bih ga rado platila problem je sto nemam gdje s njim. osim toga, mali se uzasno boji i nemoguce mu je prici. kad ostavim hranu pridje tek kad se dobro odmaknem.
inace mislim da su psi iz te grupe u opasnosti jer neprestano laju, posebno na ljude koji prolaze sa svojim psima i bojim se da bi im svakog treba mogli zvati sintore Sad
Jaco, ne pistim ja bez razloga: na dobrinji ispod jednog balkona ih je 9 sa mamom, u krugu SIPAe 5, privremeno je sigurno na bijambaramo 9 +4, na dobrinji na jos jednom mjestu 5,itd......na budakovicima kamara. ne smijem ni slike postavit.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

povrijedjeni psic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijedjeni psic   povrijedjeni psic EmptyFri Jul 11 2008, 13:59

ma sve znam i razumijem. nema naselja ni ulice gdje ih nema. jadnici.
Na vrh Go down
Sponsored content





povrijedjeni psic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: povrijedjeni psic   povrijedjeni psic Empty

Na vrh Go down
 
povrijedjeni psic
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Povrijedjeni psic!
» HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!
» Mali psic kod termi
» Mali psic trazi dom
» evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: