POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)

Go down 
4 posters
AutorPoruka
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptySun Jul 06 2008, 12:53

zdravo,

kao sto ste vidjeli na forumu trazila sam psica hitno.nas clan edyyyy mi je dao malu Jenny a sebi je ostavio njemu sestru Laru.Tata je odmah dosao po mene i Jenny,da nas vozi u Donji Vakkuf,kuci...Kada su je ugledali moji ukucani su bili odusevljeni,posebno moja mama!Napravili smo Jenny kucicu,box(fotografije cu priloziti).Ja sam trenutno u Sarajevu,ali se redovito cujem s mamom,koja me izvjestava o Jennynim nestaslucima, Smile
Ovom prilikom se zahvaljujem Edyyyyu sto mi je omogucio da imam ovako lijepog,pametnog i umiljatsog psica.
Hvala svima koji su me zvali,da mi poklone psica!
PS:ovo je samo dio price o Jenny...TO BE CONTINUED!
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyMon Jul 07 2008, 00:20

etO,BAS MI JE DRAGO!! Smile Smile
Jos jena prica sa happy endom....A ti si iz D vakufa??
Odatle je moja tkz sestra..tj cura koja je zivjela sa mnom par godina...I cekamo slike andjelak cheers
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyMon Jul 07 2008, 13:49

ma postavila bih ja slike ali prvo nisam znala kako se postavljaju pa mi je objasnjeno da se registrujem na photobucket ali mi to nije poslo za rukom.ajd nek mi neko da svoj mail ko je registrovan za postavljanje slika pa cu poslati slike na mail,a on nek ih postavi na ovaj nas forum.
PS:ja nisam iz D.Vakufa,ja sam iz Doboja,ali rat...
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyMon Jul 07 2008, 18:56

Ewo...Ovo vam je Jenny..Samra je sredivala njenu kucicu dva dana...I pogledajte..DIVNA JE!!Kao i Jenny..Samra..Preslatka je.. Smile I love you
Ps-samra,ja sam iz Banja Luke
Kucica
evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) P6220046-1
Jenny
evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) P6220043-2
evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Samra-0044-1
evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Samra-0038-1
evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) P6220045-1
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyMon Jul 07 2008, 19:51

Jao super flower
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyMon Jul 07 2008, 20:46

evo upravo sam se cula sa mamom,da pitam sta mi radi moja bebica...i mama kaze:"suti,pravi je nestasko.posto rijeka tece kroz dvoriste,Jenny nije mrsko da udje u vodu i sebi izvadi igracku koja joj se ucini zanimljivom,hehe(ljudis vasta bacaju u rijeku).Naravno,ukrede mi i poneku salvetu i papucu...ma prava je slatkica!" eto to vam je komentar osobe sa kojom Jenny provede skoro cijeli dan!
PS:A ja joj dolazim u cetvrtak,pa idemo da setamo,setamo i igramo se!
pozzzz
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyTue Jul 08 2008, 14:29

pozz...Divna je....Javi nam kako je bilo
Na vrh Go down
edyyyy
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 9
Age : 41
Registration date : 2008-06-16

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyThu Jul 17 2008, 01:32

dusa moja slatkaaaaaaaaaaaaaaaaa Wink
ooooo ja sad tek vidio slike Wink preslatka je Wink strasno brzo raste neki dan dolazio je moj veterinar i nemoze da vjeruje kolika je Lara vec nasla i strasno je poslusna Wink
odvikao sam ih da idu u cvijece i u bastu ali sad joj je cipele i papuce interesantno Wink

ako koga jos interesuje njena sestra Lara jos trazi da se udomi Wink
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyThu Jul 17 2008, 11:27

a gdje je lara
Na vrh Go down
edyyyy
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 9
Age : 41
Registration date : 2008-06-16

evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) EmptyThu Jul 17 2008, 13:44

Vanna (citat):
a gdje je lara

evo maloprije sam je uveo u boks Wink izletala se podvoristu poslije dorucka Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)   evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny) Empty

Na vrh Go down
 
evo jedna prica sa happyendom(psic Jenny)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prica poput Pashine
» Prica o malom medvjedicu i djevojcici
» Tuzna prica,ali i poucna ..Procitajte je.Ja jesam .. !!
» povrijedjeni psic

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: