POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti

Go down 
+2
Baby
velja
6 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 08 2008, 12:13

OVCICA i njena dva jarana sa Bascarsije, zahvaljujuci brizi koju je prema njima iskazivala Jasmina 062 476 540, do danas su bili sigurni, kako i nalazu mahalski obicaji koji su i sacuvali nase avlijanere.
Nazalost, vise nije tako.
Novonaseljenim ljudima na Bascarsiji, iz samo njima znanih razloga, OVCICA i njena dva jarana smetaju i spremni su svakog trena zvati sintore.
SOS zbog okolnosti u kojima djeluje (nedostatak prostora za drzanje zivotinja) apeluje na sve one koji mogu makar privremeno zbrinuti Ovcicu i njene jarane da se jave Jasmini ili SOSu.
Sacuvamo li njihove zivote, sacuvat cemo i ono malo duse sto je u nama ostalo.

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Qofzhf
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: ...   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 08 2008, 13:12

Stavicu ja na blog.. Wink
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 08 2008, 14:41

Baby (citat):
Stavicu ja na blog.. Wink
stavljaj gdje znas i umijes
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 08 2008, 14:43

ja sam je vidjela prije nekih sedam dana na istom ovom mjestu. umiljata je, nije htjela jesti brikete a jedino sam to imala u torbi
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 08 2008, 15:30

jaca (citat):
ja sam je vidjela prije nekih sedam dana na istom ovom mjestu. umiljata je, nije htjela jesti brikete a jedino sam to imala u torbi
muzjakj je.
ima jos jednog jarana mix rota i nervoznu jaranicu
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyMon Apr 14 2008, 17:26

velja (citat):
OVCICA i njena dva jarana sa Bascarsije, zahvaljujuci brizi koju je prema njima iskazivala Jasmina 062 476 540, do danas su bili sigurni, kako i nalazu mahalski obicaji koji su i sacuvali nase avlijanere.
Nazalost, vise nije tako.
Novonaseljenim ljudima na Bascarsiji, iz samo njima znanih razloga, OVCICA i njena dva jarana smetaju i spremni su svakog trena zvati sintore.
SOS zbog okolnosti u kojima djeluje (nedostatak prostora za drzanje zivotinja) apeluje na sve one koji mogu makar privremeno zbrinuti Ovcicu i njene jarane da se jave Jasmini ili SOSu.
Sacuvamo li njihove zivote, sacuvat cemo i ono malo duse sto je u nama ostalo.

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Qofzhf
Danas, 14. aprila SOS je dobio ponudu da se za 15tak dana OVCICA i njena dva jarana, ukoliko do tada prezive, a ne udome se u Sarajevu, mogu prebaciti u azil Poslednja oaza u Orasju.
Molimo sve one, kojima ovi psi na bilo koji nacin smetaju, da iskazu jos malo strpljena i tim cinom ucetvuju u spasavanju njihovih zivota.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 15 2008, 10:20

Veljo jesu li ti psi pitomi? da se pokusamo pobrinuti za privremeni smjestaj do odlaska u orasje,? mislim da mogu naci jedno za jednog cuku za 15 dana..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 15 2008, 10:40

D. (citat):
Veljo jesu li ti psi pitomi? da se pokusamo pobrinuti za privremeni smjestaj do odlaska u orasje,? mislim da mogu naci jedno za jednog cuku za 15 dana..
apsolutno, sto je i policija konstatirala.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyTue Apr 29 2008, 19:32

velja (citat):
D. (citat):
Veljo jesu li ti psi pitomi? da se pokusamo pobrinuti za privremeni smjestaj do odlaska u orasje,? mislim da mogu naci jedno za jednog cuku za 15 dana..
apsolutno, sto je i policija konstatirala.

evo ga danas 29. maja u Jasminovoj zlatari sa Maidom.
Ovcica je haos pas.
ko ga god uzme bit ce sretan sa njim.
URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti 42pma
URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti 2zf22o7
URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti 19noep
Na vrh Go down
kika
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-03-13

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: nadam se da su do sad udomljeni!!!   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyWed Apr 30 2008, 20:40

jesu li udomljeni???
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyThu May 01 2008, 10:38

kika (citat):
jesu li udomljeni???
nisu.
nasli smo privremeno rjesenje da idu u Orasje.
iako o njihovoj sudbini zna dosta ljudi, niko se nije javio da ih udomi u SA
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: ....   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptySun May 04 2008, 22:08

Danas sam je vidjela....prelijeppaaaa je...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyThu Jun 12 2008, 17:32

Zna li iko sta je bilo s ovim psima. Mjesec dana nema nikakvih vijesti
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyThu Jun 12 2008, 20:31

jaca (citat):
Zna li iko sta je bilo s ovim psima. Mjesec dana nema nikakvih vijesti
ovcicu ceka mjesto u orasju, ali se stanje na carsiji smirilo.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyFri Jun 13 2008, 11:36

a sta je sa sintorima?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyFri Jun 13 2008, 12:25

jaca (citat):
a sta je sa sintorima?
receno mi je da ih nece dirati
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptyFri Jun 13 2008, 14:08

hvala Bogu ako bude tako
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptySat Jun 14 2008, 12:49

Maloprije sam pricala s mamom ona svaki dan prolazi preko carsije i hranila je ovcicu i njene jarane. ali nije ih vidjela kaze barem mjesec dana. sada na tom mjestu vidja druga dva psa. Veljo mozete li provjeriti ovu info?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptySat Jun 14 2008, 13:22

jaca (citat):
Maloprije sam pricala s mamom ona svaki dan prolazi preko carsije i hranila je ovcicu i njene jarane. ali nije ih vidjela kaze barem mjesec dana. sada na tom mjestu vidja druga dva psa. Veljo mozete li provjeriti ovu info?
provjerit cu. obilazio sami jasmin i maida bi bi javili da je stogod bilo.
Na vrh Go down
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptySat Jun 14 2008, 17:39

ja sam Ovčicu vidjela pred galerijom Novi hram onaj dan kad je bilo otvaranje izložbe (nisam sigurna koji je datum)
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti EmptySat Jun 14 2008, 17:42

vlatka (citat):
ja sam Ovčicu vidjela pred galerijom Novi hram onaj dan kad je bilo otvaranje izložbe (nisam sigurna koji je datum)
nije to Ovcica. slicna je i ima vlasnika koji stanuje u blizini.
Na vrh Go down
Sponsored content





URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti   URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti Empty

Na vrh Go down
 
URGENT! OVCICA i njena 2 jarana u zivotnoj opasnosti
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Urgent-mace u opasnosti
» Pas u opasnosti
» OPASNOSTI OD TOPLOTNOG UDARA
» U opasnosti 35 pasa u Nahorevu
» URGENT: Traze se

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Odrasli psi-
Idi na: