POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Volontiranje

Go down 
+14
melsas
Duša
velja
Hitman
Dijanam
53m!r
black_mamba
barby02
tinchy
Anna
jaca
jayde
D.
mia
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyThu Nov 08 2007, 18:58

ok, onda ovako, ja dolazim sigurno u subotu u azil, donijet cu novine i karton, i izvesti cuke, moze, konacno?
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyThu Nov 08 2007, 19:00

i jos, ja cu pravo u azil, necu se sa vama nista nalaziti, moj brat barem zna gdje je to tacno, prema tvom opisu, lara, a onda cu vidjeti je li moj stomak za to, ili nije. ako nije, izvest cu cuke, i pomoci ti da operes zdjelice.

aaaa, upravo sam dobila jednu dobru i jednu losu vijest. losa je da ne smijem cistiti, mama mi ne da, kaze zarazit cu se mozda, nije ti to nikad sigurno, ali cu donijet dvije kesice hrane, kartona i novina, kojih imam-na bacanje.
dobra vijest je, da cu ja setati, cetkati i hraniti pse, ali mislim da bi mogli u izvodjenju dobiti jos jednog clana, to jest moju mamu. za nju nije narocito sigurno, ako joj bude auto sigurno, ako ne mozda. jer joj se ne vuca po tramvajima do vila parka.

a ja i moj brat smo voljni i cetkati i hraniti pse, i postavljati te kartone.. je li moze to proci za prvi put?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyFri Nov 09 2007, 00:58

moze, ti dodji i prosetaj pse, iscetkaj ih.
moram ti naglasiti, jer nisi nikad bila, nemas ti tu vremena trenirati pse.
sve se to radi jako brzo, psi max budu vani 10 minuta, dok jedu, malo se istrce i nazad u boks.
jer teta melita nema vremena njih sad pustati vani.
nazalost, ali je tako....
mozda si ti u ovo sve krenula sa velikim entuzijazmom, sto je i dobro, ali ti govorim da se ne razocaras.
a mami reci da imamo rukavice i da meni nikad nije palo na pamet da cu se necim zaraziti, mislim CIM????
Ali dobro, valjda su roditelji tu da se brinu....
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyFri Nov 09 2007, 14:25

ma znam ja da se necu zaraziti, ali ona je takva..
ja kada dolazim samo sa bratom, onda cu i cistiti, ali mama je nesto drugacija.
kada dolazim u subotu, samo ciscenje, i ostalo sto sam nabrojala. ako dolazim nedjeljom, mogu ostati nesto duze, pa ce onda i biti mozda vremena za treniranje...

usput, da li ce naredne subote biti udomljavanje? ako dodjem na udomljavanje, onda taj vikend mozda necu moci u azil, ali cu na udomljavanje donijeti novine i hranu za tu sedmicu, moze?

ok, znaci, sutra u pola 12-12, dolazim. uostalom, nemamo auto, na popravci je, ali mami nije problem tramvaj. dogovoreno sve super

dunja kaze da se psi ne setaju, nema veze, ja cu tebi pomoci oko gomile zdjelica... Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyFri Nov 09 2007, 16:17

pa u sustini se ne setaju jer ih je u boksu po 3 ili 2 a kad izadju van podivljaju, mislim uopce ih ne krivim, po cijeli dan su zatvoreni unutra. onda bi samo trcali i skakali.... i to im je sva setnja
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptySun Nov 18 2007, 12:50

melsas (citat):
ma znam ja da se necu zaraziti, ali ona je takva..
ja kada dolazim samo sa bratom, onda cu i cistiti, ali mama je nesto drugacija.
kada dolazim u subotu, samo ciscenje, i ostalo sto sam nabrojala. ako dolazim nedjeljom, mogu ostati nesto duze, pa ce onda i biti mozda vremena za treniranje...

usput, da li ce naredne subote biti udomljavanje? ako dodjem na udomljavanje, onda taj vikend mozda necu moci u azil, ali cu na udomljavanje donijeti novine i hranu za tu sedmicu, moze?

ok, znaci, sutra u pola 12-12, dolazim. uostalom, nemamo auto, na popravci je, ali mami nije problem tramvaj. dogovoreno sve super

dunja kaze da se psi ne setaju, nema veze, ja cu tebi pomoci oko gomile zdjelica... Wink
staje sa bokxom za reksa. gori mu pod nogama
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyThu Nov 29 2007, 01:47

odnijela sam veceras dvije ogromne kese novina jedno 10 kila, mozda i vise. bice jos novina.... imam jos jednu kesu, ali to cuvam za Ronija, a posto Roni ide u subotu i ako im ne bude trebalo odnesem i tu, i jos skupim.
Ali su se razlajali u 16 kad sam dosla I love you
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptySun Dec 23 2007, 17:50

velja (citat):
D. (citat):
Ljudi u AZILU JE KRIZA PO PITANJU ODRŽAVANJA!!!!
O ČISTOĆI BOKSOVA I ZA KOLIKO TOLIKO DOSTOJANSTVEN BORAVAK SE BORI DVOJE LJUDI!!!!-TETA MELITA I VELJO, I HITNO IM JE POTREBNA POMOĆ JER LJUDI IMAJU MILION DRUGIH STVARI KOJE TREBA SREDITI ZA UDRUŽENJE, ALI JEDNOSTAVNO NEMAJU VREMENA!!!
OVIM PUTEM VAS POZIVAM DA RAZMISLITE DA LI BI SE MOGLI ORGANIZIRATI U ˝SMJENE˝ PA DA POKRIJEMO BAREM JEDAN DIO SEDMICE, ZNAČI STVAR JE PROMIJENITI KARTON I NOVINE, OPRATI BOKS I PROMIJENITI VODU I HRANU, ZA TO VRIJEME SE PSIĆI MALO ISTRČE PO DVORIŠTU, ŠTO JE JOŠ JEDAN OD PROBLEMA, ZNAČI TREBAMO SE ORGANIZIRATI U ˝ČISTAČE˝ I ˝ŠETAČE˝ Volontiranje - Page 4 Icon_smile
LARISA I JA SMO SE DOGOVORILE DA ĆEMO OD SLIJEDEĆE SEDMICE POČETI, PA KO ŽELI DA NAM POMOGNE (ZNAČI STVARNO KO MOŽE, NEMOJTE SAD ONO DA MOŽETE, PA NIŠTA)
ZNAČI KO JE ODLUČAN I ŽELI NEKA NAM SE JAVI I ONDA ĆEMO SE RASPODIJELITI PA AKO BI VELJU I MELITU OSLOBODILI 3 DANA POSLA BILO BI I VIŠE NEGO ZNAČAJNO!!!!

da li mogu racunati na nekoga ko bi dolazio pomoci u radu oko zivotinja, privremeno smjestenih u ovom improviziranom azilu? okvirno vrijeme je oko 14:00 ili ranije.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyMon Dec 24 2007, 12:10

velja (citat):
velja (citat):
D. (citat):
Ljudi u AZILU JE KRIZA PO PITANJU ODRŽAVANJA!!!!
O ČISTOĆI BOKSOVA I ZA KOLIKO TOLIKO DOSTOJANSTVEN BORAVAK SE BORI DVOJE LJUDI!!!!-TETA MELITA I VELJO, I HITNO IM JE POTREBNA POMOĆ JER LJUDI IMAJU MILION DRUGIH STVARI KOJE TREBA SREDITI ZA UDRUŽENJE, ALI JEDNOSTAVNO NEMAJU VREMENA!!!
OVIM PUTEM VAS POZIVAM DA RAZMISLITE DA LI BI SE MOGLI ORGANIZIRATI U ˝SMJENE˝ PA DA POKRIJEMO BAREM JEDAN DIO SEDMICE, ZNAČI STVAR JE PROMIJENITI KARTON I NOVINE, OPRATI BOKS I PROMIJENITI VODU I HRANU, ZA TO VRIJEME SE PSIĆI MALO ISTRČE PO DVORIŠTU, ŠTO JE JOŠ JEDAN OD PROBLEMA, ZNAČI TREBAMO SE ORGANIZIRATI U ˝ČISTAČE˝ I ˝ŠETAČE˝ Volontiranje - Page 4 Icon_smile
LARISA I JA SMO SE DOGOVORILE DA ĆEMO OD SLIJEDEĆE SEDMICE POČETI, PA KO ŽELI DA NAM POMOGNE (ZNAČI STVARNO KO MOŽE, NEMOJTE SAD ONO DA MOŽETE, PA NIŠTA)
ZNAČI KO JE ODLUČAN I ŽELI NEKA NAM SE JAVI I ONDA ĆEMO SE RASPODIJELITI PA AKO BI VELJU I MELITU OSLOBODILI 3 DANA POSLA BILO BI I VIŠE NEGO ZNAČAJNO!!!!

da li mogu racunati na nekoga ko bi dolazio pomoci u radu oko zivotinja, privremeno smjestenih u ovom improviziranom azilu? okvirno vrijeme je oko 14:00 ili ranije.
Na vrh Go down
mima
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 10
Registration date : 2007-12-25

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyTue Dec 25 2007, 16:06

ja bih! samo nek mi se neko ja vi kad i kako i gdje da dodjem....
i sta bi mogla donjeti za pomoc.... eto nek mi se neko javi
pozz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyTue Dec 25 2007, 16:07

ponesi rukavice
svaki radni dan od 14.
vikendom od 12.
Na vrh Go down
mima
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 10
Registration date : 2007-12-25

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyTue Dec 25 2007, 21:44

hajde vidimo se sutra!!! Smile
Na vrh Go down
Martina K. Djakovic
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Age : 41
Location : Travnik
Registration date : 2008-06-14

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptyWed Jun 18 2008, 21:28

Zdravo!
28. juna izvodimo diplomsku predstavu.
Prvih dana jula Bane i ja dolazimo u SA sa dekama, nešto hrane i ako se snađemo za neke 'medicinalije'.
budući da smo iz sarajeva, pse možemo izvesti ponekad kad dodjemo, ali pomoć kakvu smo naveli, možemo obećati redovno jer postoji prijateljica u SA koju možemo uvezati.
Izuzetno Poštujući Vaš Rad,
veselo pozdravljamo
Travničani
P.S. vidjet' ćete da nije šuplja srculence
Na vrh Go down
http://www.alterart.ba
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptySat Jul 05 2008, 14:07

Joj ljudi BLAGO VAMA kad ste svi tu,i kad imate u blizini azil da volontirate...Pa ja bi uzivala u tome!!
Odujeka cuvam pse i mace,vodim ih kuci,nahranim i ocistim,ostanu kod mene nekoliko dana i pokusam ih udomiti..
A vi vjerovatno znate gdje je Banja Luka...E pa ja sam u centru,a azil je izvan grada...Cinjenica je da sam ja maloljetna i NIKAKO ne mogu ici u azil..Tata mi je umro,a mama ne vozi...Imam uslove da pomazem psima,da kupim hranu i ostalo,a usto imam i vremena,ali sve to propada jer nemam nacina da dolazim svaki dan tamo!! Sad
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 EmptySun Jul 13 2008, 14:23

Vanna (citat):
Joj ljudi BLAGO VAMA kad ste svi tu,i kad imate u blizini azil da volontirate...Pa ja bi uzivala u tome!!
Odujeka cuvam pse i mace,vodim ih kuci,nahranim i ocistim,ostanu kod mene nekoliko dana i pokusam ih udomiti..
A vi vjerovatno znate gdje je Banja Luka...E pa ja sam u centru,a azil je izvan grada...Cinjenica je da sam ja maloljetna i NIKAKO ne mogu ici u azil..Tata mi je umro,a mama ne vozi...Imam uslove da pomazem psima,da kupim hranu i ostalo,a usto imam i vremena,ali sve to propada jer nemam nacina da dolazim svaki dan tamo!! Sad
ok... confused
Na vrh Go down
Alisa86
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Age : 38
Location : Zenica
Registration date : 2009-04-11

Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: udruženje u Zenici   Volontiranje - Page 4 EmptySat Apr 11 2009, 14:31

Pozz svima,
Kao sto vidite iz naslova interesuje me kako doci do nekoga u udruženju Pravo na život u Zenici. Ja sam novi član i tek sad sam saznala da takvo udruženje postoji kod nas! Ako neko zna gdje se nalaze ili koji im je mail,nek mi napise, jer bih voljela stupiti u kontakt s njima i pomoci koliko god mogu! Inace sam veliki ljubitelj zivotinja i jako me razveselila vijest koju sam cula neki dan da hoce i kod nas da naprave prihvatiliste za napustene zivotinje!
Na vrh Go down
Sponsored content





Volontiranje - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje   Volontiranje - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 
Volontiranje
Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Volontiranje!!!
» volontiranje
» volontiranje i pomoc

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: