POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Volontiranje!!!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
lamy
aktivisti
aktivisti
lamy


Broj komentara : 29
Registration date : 2008-08-31

Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Volontiranje!!!   Volontiranje!!! EmptySun Aug 31 2008, 15:27

Prijateljica i ja bismo voljeli da pomognemo, blizu stanujemo!!!Radit cemo i u azilu i prati posudice i sve, ali samo ako moze da ne cistimo bas 'ukakljene' boksove, nije do mene, muka mi dodje....samo recite u kojem periodu mozemo doci, kojim danima, jer i studiramo pa da se mozemo uklopiti u vrijeme.Sta treba donijeti!Vidim da treba hrane, dekica?Hvala
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje!!!   Volontiranje!!! EmptySun Aug 31 2008, 17:03

lamy (citat):
Prijateljica i ja bismo voljeli da pomognemo, blizu stanujemo!!!Radit cemo i u azilu i prati posudice i sve, ali samo ako moze da ne cistimo bas 'ukakljene' boksove, nije do mene, muka mi dodje....samo recite u kojem periodu mozemo doci, kojim danima, jer i studiramo pa da se mozemo uklopiti u vrijeme.Sta treba donijeti!Vidim da treba hrane, dekica?Hvala

Posto vam se gadi da cistite, onda dok teta Melita cisti (sto i ona obicno to sama radi) uzmite cuke i prosetajte ih do obliznje livade, ne pustajte ih s lanca i kad se zavrsi box po box vratite ih unutra... Bilo je negdje na forumu kad je najbolje doci kojim danima, potrazi meni mrsko sad traziti Very Happy Ako vam nije problem donesite starih novina, kartona, dekica, hrane uvijek fali Wink Otprilike to je to...
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje!!!   Volontiranje!!! EmptySun Aug 31 2008, 21:27

Prvo prestanite zachatavati temu, nervirate me opako Rolling Eyes Drugo Baby imas pm.. Zvat cu vam Dunju i ako vam ona poludi e tesko vam se onda.. Vracamo se temi! Volontiranje u azilu, predlozite curi uputite je kako i sta.. Ako nemate sta pametno reci zaobidjite temu. scratch
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje!!!   Volontiranje!!! EmptySun Aug 31 2008, 23:28

* postovi pobrisani...zna se zasto!
U OVU TEMU SPADAJU ODGOVORI KOJI SE ISKLJUCIVO ODNOSE NA SAM SADRZAJ PITANJA sve ostale prepirke rjesavajte preko pp-a
HVALA!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje!!!   Volontiranje!!! EmptyMon Sep 01 2008, 08:30

Tincholina ti je dobro rekla, prosetaj cuke, to ti je veci sevap od ciscenja kad skontas da su po cijeli dan u boksu, i to njih nekoliko skupa, taman dok Melita ocisti ti sama ili ako ce neko ici s tobom, jos bolje, prosetate ih kad stignete i to je njima premija!
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Volontiranje!!! EmptyMon Sep 01 2008, 10:04

ali mislim da bi za prvi put trebali ici sa nekim koga Melita poznaje,jer uvjek nekog otjera sa vrata... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Lejla Hozbo
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Age : 31
Location : sarajevo
Registration date : 2009-08-04

Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ocu da volontiram....:)   Volontiranje!!! EmptyTue Aug 04 2009, 17:44

voljela bih pomoci.... tim zivotinjicama...
od kako znam za sebe zelim imati psa... al mama mi ne da da jer zivim u stanu...... Mad Mad Mad

zato bih zeljela volontirati....

stvarno volim zivotinjeeeee.....
a mozda se nekad i mama predomisli pa mi dozvoli da udomim nekog malog psica..... Very Happy

molim vas pomozite mi da pomognem.... Smile


veliki pozdrav
s nestrpljenjem cekam odgovor...

Lejla
Na vrh Go down
Sponsored content





Volontiranje!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Volontiranje!!!   Volontiranje!!! Empty

Na vrh Go down
 
Volontiranje!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Volontiranje
» volontiranje
» volontiranje i pomoc

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: