POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Spašena vučkica iz šinteraja!!!!

Go down 
+8
saaba
velja
D.
jaca
tinchy
Dijanam
maja
amy_83
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 EmptyFri Mar 07 2008, 11:09

jao uzasno mi je zao.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad vidjela sam na slikama da je stara, ali sam mislila da ce joj zivot napokon biti lijep pa da ce jos malo pozivjeti....
Na vrh Go down
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 EmptyFri Mar 07 2008, 11:28

Ja se ponadala da ćeš javiti kako se oporavila, kako veselo trčkara... kad ono......................Vidjelo se na njenim okama da je jako tužna i da je nešto boli.Sigurno je zato vlasnik izbacio -DABOGDA DOČEKAO ISTU SUDBINU!!!!!!!!!!!!
.Još i stres od šinteraja...Amy, i ja sam jako tužna iako je nikad nisam vidjela a mogu misliti kako je tek tebi i tvojoj mami.Vi ste učinile djelo vrijedno divljenja. Vučkica je umrla dostojanstveno, okružena ljubavlju.Želim vam svako dobro....i da pronađeš svog psa ili usrećiš nekog drugog
Na vrh Go down
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 EmptyFri Mar 07 2008, 11:37

lakse je bilo izbaciti na ulicu nego brinuti se za nju....samo mogu reci da se nadam ne da ce dozivjeti istu sudbinu vec mnogo goru Mad ...nazalost takvim osobama je najvjerovatnije svejedno sto se jadnica pred kraj zivota napatila na ulici i u sinteraju.....Amy nadam se da ces naci svog psa, a i pomoći nekom drugom .
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 EmptyFri Mar 07 2008, 11:42

ni ja ne kontam kako su je mogli izbacit..kakvi su to ljudi...pred smrt je sutnut samo tako zato sto im nije valjala...fuuuj..hvala vam svima na lijep rijecima i na utjehi...lijep pozdrav
Na vrh Go down
maja
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 EmptyFri Mar 07 2008, 13:40

grozan covjeciji cin! uzas!!!
dusa draga, tako po stare dane da je doceka ljudska nehumanost. uzas! uzas! jadnica jadna
Amy zao mi je sto se ovo desilo, ali je barem par zadnjih dana uzivala u rijetkoj covjecijoj ljubavi koju ste joj pruzile ti i tvoja mama. Neka je barem to ponijela sa sobom.
Zelim i tebi i tvojo mami puno, puno uspjeha i svo dobro u zivotu. Nadam se da ces pronaci svog dragog cukicu ili da ce ti utjehu pruziti neki drugi, isto tako slatki cuko.
Uradile ste najbolje sto se moze uraditi
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 EmptyFri Mar 07 2008, 15:40

A joj, bas mi je zao. Sad

Ipak, ljudi kao tvoja mama i ti mi potvrdjuju vjeru u ljude. Nadam se da cete uskoro naci svoga cukicu i/li udomiti nekog drugog.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 EmptyFri Mar 07 2008, 16:34

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Spašena vučkica iz šinteraja!!!!
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: