POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Spašena vučkica iz šinteraja!!!!

Go down 
+8
saaba
velja
D.
jaca
tinchy
Dijanam
maja
amy_83
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 16:33

javili su mi sad da su nekog vucijaka na vojnickom pokupili sintori,zovem ih al se ne javljaju Mad
Na vrh Go down
maja
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 17:04

ja sam ga vidjela, vucjak je star oko 7-8 godina, odveli su ga na gradsku deponiju
Na vrh Go down
maja
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 17:55

da li si ih uspjela doibiti?
sada kako citam ranije prepiske, vidim da je cuku udarilo auto ? i ovaj je jucer malo vukao nozice kada je hodao? ne znam, mozda je slucajnost, ali vrijedi pokusati. drzim fige!
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 18:17

ako se na telefon javljaju to je najkasnije do 2h.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
maja
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 20:06

a koliko dugo njih drze u sinteraju?
pokusala bih udomiti tog vucjaka ( ako nije od amy), nevjerovatno je izdresiran ( vjerovatno je prosao obuku za pse) i jako je lijep. Ako i vi imate nekoga ko bi zelio vucjaka, javite.

prizor njegovog danasnjeg hvatanja je bio uzasan, da nisam bila sa kolicima vjerovatno bi napravila uzasnu frku
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 20:12

ako nazoves odmah ujutro mozda bude ok jer navodno zadrzavaju duze jadnike koji su mozda neciji - jer im zivot vrijedi bijenih 80KM (ima negdje rubrika sa instrukcijama za sinteraj, imala neugodno iskustvo iz prve ruke). Zovi od 8 pa na dalje.
Vucjaka imam i ja jednog za udomiti...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 21:26

amy_83 (citat):
javili su mi sad da su nekog vucijaka na vojnickom pokupili sintori,zovem ih al se ne javljaju Mad

To je onda bilo nakon sto sam ja otisla u skolu... GDJE JA ZIVIM Mad Mad Fuj, kakvog svijeta ima da zovu sintore zbog ovog cuke, a on je prelijep... Mad Mad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 21:31

Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
maja
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyThu Feb 28 2008, 21:40

ok, tnx.
ja sam ga sinoc htjela dovesti kuci, pa ga ko nista staviti na balkon, da prenoci... ali... imam malu bebu, pa nisam bila pametna sta uraditi
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 10:10

zvala sam juce,cim mi je maja javila medjutim niko se nije javljao,zvala sam da pitam do kad rade,jer sam htjela odmah juce poslije 4 otici, i ako nije moj bar da ga spasim međutim rade do 2...danas nema sanse da izadjem s posla, ali mama je rekla pokusat zbrisat s posla pa otici u sinterj nadam se da ce uspjeti..javim se


amy_83: komentar modifikovan dana: Wed Oct 07 2009, 14:57; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 10:18

ako danas ne stignes ujutro ali sto ranije
od 13 su likvidacije Sad
Na vrh Go down
maja
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 11:52

amy javi mi molim te da li si ista uspjela uraditi, citavu noc sam mislila na njega. ja ne znam ni kako da odem do gore, nemam gdje sa bebacem...
javi plizz
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 12:03

jutros sam se cula s amy, ako ne stigne nazvat ce u svakom slucaju...
rekla je javiti se cim nesto sredi
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 12:27

sad sam zvala 2 x ne javljaju se ne kontam Mad ,vjeruj mi i ja mislim stalno na jadnicka,odma me prebaci na mog cuku.. Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 14:24

kako se ne javljaju? pokusaj opet mozda su na pauzi. oni su gore inace do pola 2 sigurno. ja kad god sam zvala, a bilo je to milion puta dobila sam ih.
probaj opet amy, molim te
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 14:45

sad sam zvala javili su se napokon,rekli su da ga ne mogu udomiti,ali ga mogu otkupitit za 80 maraka ako se ne javi vlasnik i rekli su da ih nazovem poslije praznika,kaze sintor jedna gospodja je tu i igrom slucajnosti to je bila moja mama,on je rekao da ce se pokusati dogvoritit s njom,ako ga ona uspije izvuci to bi bilo super,javim se...daj boze da sve bude ok
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 14:51

zenkica je prelijepa...jos je neko zvao da pita za nju i da dodje,mozda je to vlasnik...zovem ih opet u ponedjeljak,u kafileriji je jos jedan haski,al se vlasnik javio da dolazi po njega...kaze mi mama da su samo njih dvoje bili,nema vise cuka...super
Nadam se da ce se sve dobro zavrsiti..
pozdrav svima:)
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 16:02

amy_83 (citat):
zenkica je prelijepa...jos je neko zvao da pita za nju i da dodje,mozda je to vlasnik...zovem ih opet u ponedjeljak,u kafileriji je jos jedan haski,al se vlasnik javio da dolazi po njega...kaze mi mama da su samo njih dvoje bili,nema vise cuka...super
Nadam se da ce se sve dobro zavrsiti..
pozdrav svima:)
zato sto su ih pobili. jucer ujutro su ubili povrijedjenog psa na carsiji.
i Simbu smo im pokupili ispred nosa. ostavljaju samo one za koje pretpostavljaju da ih mogu prodati.
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 16:07

uzas..nisam to znala..ne mogu da vjerujem da ih odma ubijaju fuuj Mad
sta mi vi predlazete u vezi s ovom zenkicom...?ja bi ih u ponedjeljak zvala opet, pa opet da je slucajno ne ubiju..al nadam se da nece,jer ipak im je draze uzet 80 km
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 16:39

amy_83 (citat):
uzas..nisam to znala..ne mogu da vjerujem da ih odma ubijaju fuuj Mad
sta mi vi predlazete u vezi s ovom zenkicom...?ja bi ih u ponedjeljak zvala opet, pa opet da je slucajno ne ubiju..al nadam se da nece,jer ipak im je draze uzet 80 km
trebalo ju je odmah uzeti. jer svaki tren tamo je uzas. psi osjecaju i vide sta se tamo desava, samo nemogu nikome kazati.
nazalost, ni mi nemozemo mnogo uciniti protiv, sistemom i zakonom zasticenog ubijanja.
tu metodu podrzava vecina stanovnika u BiH.
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 17:06

odmah bi je ona uzela ali joj nisu dali,rekli su da cekaju da se javi vlasnik,pa su rekli poslije praznika..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 17:40

amy_83 (citat):
odmah bi je ona uzela ali joj nisu dali,rekli su da cekaju da se javi vlasnik,pa su rekli poslije praznika..
onda bi morali da je daju bez naknade jer vi niste vlasnik psa nego udomitelj.
Na vrh Go down
maja
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 19:53

a inace ako ste udomitelj onda ne traze nikavu naknadu? nisam to znala, jer je prije godinu dana moj prijatelj izvukao jednog cukcu, nije vlasnik nego udomitelj, i morao je da plati naknadu za " lezarinu" ( tako su rekli, hrana, cuvanje... i ostalo u tih par dana) - katastrofa su!

pa vidi, sacekaj ponedeljak, vidi sta ce ti reci. mislim da oni ne smiju odmah ubijati pse ( barem rasne ) i da moraju sacekati par dana da se nebi slucajno pojavio vlasnik .

a zenkica vec par dana luta vojnickim poljem i po citav dan je lezala ispred "drvoprometa" i cekala....
imam osjecaj kao da je neko ostavio ( ne znam da li namjerno ili ne) ispred "drvoprometa" i od tada ona ceka, ceka.... jako je pametna, hoda uz desnu nogu, slusa sve naredbe, jako je galantna i imam osjecaj da je jako ponosna ....

cak se nije ni opirala kada su je sintori kupili, ustala se i usla u kombi.
imali smo uzasan verbalni sukob, malo je falilo da ga ne udarim, ali to su ljudi koji nemaju trunke humanosti u sebi, pa ih moje rijeci nisu pogodile...

hajde javi amy sta si odlucila....
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 22:14

maja (citat):
a inace ako ste udomitelj onda ne traze nikavu naknadu? nisam to znala, jer je prije godinu dana moj prijatelj izvukao jednog cukcu, nije vlasnik nego udomitelj, i morao je da plati naknadu za " lezarinu" ( tako su rekli, hrana, cuvanje... i ostalo u tih par dana) - katastrofa su!

pa vidi, sacekaj ponedeljak, vidi sta ce ti reci. mislim da oni ne smiju odmah ubijati pse ( barem rasne ) i da moraju sacekati par dana da se nebi slucajno pojavio vlasnik .

a zenkica vec par dana luta vojnickim poljem i po citav dan je lezala ispred "drvoprometa" i cekala....
imam osjecaj kao da je neko ostavio ( ne znam da li namjerno ili ne) ispred "drvoprometa" i od tada ona ceka, ceka.... jako je pametna, hoda uz desnu nogu, slusa sve naredbe, jako je galantna i imam osjecaj da je jako ponosna ....

cak se nije ni opirala kada su je sintori kupili, ustala se i usla u kombi.
imali smo uzasan verbalni sukob, malo je falilo da ga ne udarim, ali to su ljudi koji nemaju trunke humanosti u sebi, pa ih moje rijeci nisu pogodile...

hajde javi amy sta si odlucila....

Ja sam je u cetvrtak vidjela i bila je ispred dp-a. I ja joj pridjem i pocnem joj pricati, a ona samo pogleda i spusti one okice, i kad sam se vracala pogledam u dp, a nje nigdje i bilo mi je cudno dok nisam procitala sta se desilo. Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! EmptyFri Feb 29 2008, 23:09

joj jadnica Sad
nadam se da cete je uspjeti izvuci. ako trebas pomoc, amy, javi
Na vrh Go down
Sponsored content





Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spašena vučkica iz šinteraja!!!!   Spašena vučkica iz šinteraja!!!! Empty

Na vrh Go down
 
Spašena vučkica iz šinteraja!!!!
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: