POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!

Go down 
+8
D.
ermina
animal lover
mery
Dijanam
jaca
tinchy
Hitman
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 17:35

sofi (citat):
samo ti ermina nemoj odustajati. za početak surfaj malo više, pa ćeš naići i na prave probleme sa kojima se vlasnici mogu susresti, bolesti...da ne nabrajam...
s druge strane, i da psu sagradis njegov wc, opet je sve do tvoje strpljivosti. znači, učenje, učenje, učenje i strpljenje..Smile onako kako ga naučiš takav će i biti...a možda i roditelji prestanu sumnjat u tebe ako želja potraje...
Very Happy hvala fkt.....potrudit cu se ja .....ma joj znam ostati do 3-4 ujutro citajuci o svim mogucim probleimima oko steneta.....ma aBd uskoro cu i ja postavljati slike svog kucnog ljubimca
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 17:37

Curice i dalje traže sretan dom Smile
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 17:51

Hitman (citat):
Curice i dalje traže sretan dom Smile
ej oces da stavim oglas u super oglasi...izlaze u petak pa ako se ne udome do tada mozda neko bude zvao sta znas?????????
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 17:52

ako budete stavljali u superoglase, izmislite neku mjesavinu jer su ljudi cesto ogranicenih pogleda po pitanju lutalica...
Ima online postavljanje oglasa, pravo lagano.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 17:59

Dijanam (citat):
ako budete stavljali u superoglase, izmislite neku mjesavinu jer su ljudi cesto ogranicenih pogleda po pitanju lutalica...
Ima online postavljanje oglasa, pravo lagano.

ma ja ...sad cu ja staviti u oglas ....daj mi samo ideju mjesavinu cega da stavim
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 17:59

Ja sam stavila na market.ba i evo molim Hitmana da mi samo slika ova dva psa zajedno da promjenim sliku da ljudi mogu vidjeti oba.

Mjesavina pudle i kokerspanijela hah Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:02

tinchy (citat):
Ja sam stavila na market.ba i evo molim Hitmana da mi samo slika ova dva psa zajedno da promjenim sliku da ljudi mogu vidjeti oba.

Mjesavina pudle i kokerspanijela hah Smile

dobro ja cu staviti tako.... e ljudi ocu dati svoj broj ili neciji drugi....ako budem svoj obaveznome stalno obavjestavajte jer ako neko bude zvao da znam sta je sa psicima
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:06

tinchy (citat):
Ja sam stavila na market.ba i evo molim Hitmana da mi samo slika ova dva psa zajedno da promjenim sliku da ljudi mogu vidjeti oba.

Mjesavina pudle i kokerspanijela hah Smile

Baš mi je drago što su mješavina navedenog Smile ko ti je rekao?

Sutra ih uslikam zajedno malo sam u frci sunny
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:07

eto tako sam stavila....pa me ispravite ako nesto ne valja dok nisam objavila
Poklanjam dva steneta nizeg rasta mjesavina pudle i kokerspanijela....preslatki,vakcinisani...
Samo u dobre ruke
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:10

Mladene bolan koliko kila i mjeseci imaju ti psi?
Meni odavde lice na tornjaka, a ne na nesto malo... Veoma je moguce da se meni samo "pricinjavaju" veliki psi...

Ermina, ne gledaj bolesti. Ili ih bar ni pod razno ne uzimaj kao pocetnu tacku. Onda nikad neces psa usvojiti jer ces non-stop biti pod stresom. Nego kada ti se neki svidi ti uzmi i gotovo.

Ja sam Bila (rot) dobila kad je bio beba. Ne mogu ti reci koliko mi se puta popiskio i pokakio na pod, ali najlon i novine preko toga su bile dovoljne. Redovnim vakcinacijama i prilagodjenom hranom dosta toga rjesavas, ali ako uzimas rasnog psa moras imati u vidu da nekoliko legla koja su dostupna imaju genetski urodjene mane. Selekcija je veoma cesto po izgledu ne po jacini ili kvaliteti jedinke. Bil je rasan pas (prvi i posljednji rasan u mojoj kuci bicefrke ), iz dobrog legla, ali mu je na primjer zeludac kriza. Cesto se razboli, sav je njezan za razliku od mjesanaca. Jaci vjetar ga pokosi... Zato, zaljubi se srculence u psa (bas kao sto se srculence u momka) pa se sve lako prebrodi, cak i svekrva
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:13

Dijanam (citat):
Mladene bolan koliko kila i mjeseci imaju ti psi?
Meni odavde lice na tornjaka, a ne na nesto malo... Veoma je moguce da se meni samo "pricinjavaju" veliki psi...

Ermina, ne gledaj bolesti. Ili ih bar ni pod razno ne uzimaj kao pocetnu tacku. Onda nikad neces psa usvojiti jer ces non-stop biti pod stresom. Nego kada ti se neki svidi ti uzmi i gotovo.

Ja sam Bila (rot) dobila kad je bio beba. Ne mogu ti reci koliko mi se puta popiskio i pokakio na pod, ali najlon i novine preko toga su bile dovoljne. Redovnim vakcinacijama i prilagodjenom hranom dosta toga rjesavas, ali ako uzimas rasnog psa moras imati u vidu da nekoliko legla koja su dostupna imaju genetski urodjene mane. Selekcija je veoma cesto po izgledu ne po jacini ili kvaliteti jedinke. Bil je rasan pas (prvi i posljednji rasan u mojoj kuci bicefrke ), iz dobrog legla, ali mu je na primjer zeludac kriza. Cesto se razboli, sav je njezan za razliku od mjesanaca. Jaci vjetar ga pokosi... Zato, zaljubi se srculence u psa (bas kao sto se srculence u momka) pa se sve lako prebrodi, cak i svekrva
Smile

hahaha ma tako ce i biti samo da ja malo sredim situaciju sa roditeljima
nego sta cu ba napisati na super oglasima
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:22

mozda nesto ovako:
usamljen momak, 22, crn, zgodan, nepusac, zaljubljenik u zivotinje, trazi topli dom za psica mjesanca.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:24

Dijanam (citat):
mozda nesto ovako:
usamljen momak, 22, crn, zgodan, nepusac, zaljubljenik u zivotinje, trazi topli dom za psica mjesanca.

hahhaahhahahahahhahaha ma necemo tako
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:28

Evo jedan ozbiljan prijedlog Smile

Dva steneta, zenke nizeg rasta, veterinarski obradjene i umiljate, mjesanci kokerspanijela i pudle, na poklon ljubitelju zivotinja koji se zna brinuti o psu.

I slicno, ovo je bilo nabrzaka..uostalom ne vjerujem ni da smo rasu pogodili, sta je rekao veterinar?
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:34

melsas (citat):
Evo jedan ozbiljan prijedlog Smile

Dva steneta, zenke nizeg rasta, veterinarski obradjene i umiljate, mjesanci kokerspanijela i pudle, na poklon ljubitelju zivotinja koji se zna brinuti o psu.

I slicno, ovo je bilo nabrzaka..uostalom ne vjerujem ni da smo rasu pogodili, sta je rekao veterinar?

ma necu stavljati oglas dok se ne utvrdi tacno sve o njima
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyTue Jan 22 2008, 18:39

Ja glasam za dijanin prijedlog Laughing
šalim se. trebalo bi vidjeti s nekim vetom moze li bar okvirno reci kakve krvi nose u sebi. Meni isto djeluje kao da ce biti poveci
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyWed Jan 23 2008, 14:31

Dijanam (citat):
mozda nesto ovako:
usamljen momak, 22, crn, zgodan, nepusac, zaljubljenik u zivotinje, trazi topli dom za psica mjesanca.
Laughing
Slazem se sa Jacom da ih veterinar vidi...
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyWed Jan 23 2008, 16:19

meni se niko ne javlja za njih. streberi koji ne vole zivotinje Sad
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 EmptyWed Jan 23 2008, 20:23

jesu li curice isle veterinaru???
Na vrh Go down
Sponsored content





2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Urgent-4 curice na ledini
» HITNO!!!!!
» HITNO TRAZIMO BAR PRIVREMENI DOM ZA PSA
» HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: