POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!

Go down 
+8
D.
ermina
animal lover
mery
Dijanam
jaca
tinchy
Hitman
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 22:40

Pronađena 2 ženska šteneta bacena u šumu,HITNO traže dom bilo stalni ili privremeni.Privremeno sam ih smjestio kod prijatelja na selo ali su dopustili samo nekoliko dana.
Ljudi ovo mi izgledaju kao rasni psi,što vi mislite?

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! 9i5v7o

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Vh848y

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! 149w7k3

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! 2is8oig
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 22:46

Ja mislim da su mjesanci neke pudle, malo im je dlaka cickava pa mozda zbog toga...
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 22:52

Trenutno su malo puljave jer cu tek izvucene iz šume,ali sutra ce biti kao da rade u apoteci wojii
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 22:53

o Boze. sta vise sa ovoliko napustenih zivotinja?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 22:57

Mladene, koliki je kapacitet tvog azila?
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 22:57

nema broja ,ljudi stvarno pomažite affraid
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 23:06

stavite na market oglase,uvijek ima ljudi koji zele da udome psice
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 23:08

Pitacu ja jednu djevojku/tetu sa market.ba sto se meni javljala za onog pekinzera bez oka sto se bio izgubio, da li bi ona jer je govorila da hoce jednog malog cuku za svog prijatelja malog(psa Smile )da ne bude sam u korpici Smile

Edit: imam ja user na market.ba pa cu postaviti oglase.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 23:10

Ako neko zeli da pokloni pekinezera ili bilo kojeg drugog psa nizeg rasta nek mi se javi...ne mogu uzeti veceg psa jer ne zelim da ga drzim vani a u kuci ga ne bih mogla drzati
ermina_shady@hotmail.com ili 061509378
hvala
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 23:31

Preslatki su Laughing .Ovaj prvi jako lici na jednog od ona tri mjesanca pudle koje je Farah nasla i sretno udomila.Prekrasni su srculence .
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 23:41

jedan ce biti udomljen kod mene Very Happy:D
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyMon Jan 21 2008, 23:45

plese poljubac srce
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 00:38

wow, napokon Mladen spominje srce srculence plese kada je u pitanju djevojka mladja od 30!!!
Svaka cast, i vrijeme je bilo
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 08:16

ermina (citat):
jedan ce biti udomljen kod mene Very Happy:D
znaci ti si ermina iz ovog oglasa sa market.ba jel?
haj bas mi je drago sto je nadjen dom za jednog;Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 11:45

Štenci hitno traže dom !!!!!!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 11:46

pa hoce li ermina uzeti jednog
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 11:49

jaca (citat):
pa hoce li ermina uzeti jednog

ermina nije ispunila kriterij da bi moga udomiti psa od mene...
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 13:11

Hitman (citat):
jaca (citat):
pa hoce li ermina uzeti jednog

ermina nije ispunila kriterij da bi moga udomiti psa od mene...

nadam se da ce te im pronaci dom kakav zasluzuju
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 16:17

ok, @Hitman, odmah napisi koji su kriteriji koji moraju biti ispunjeni, odnosno koji nisu bili ispunjeni, da buduci potencijalni udomitelji odmah znaju!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 16:26

Kritjerij je da psa želi udomiti punoljetna osoba ili uz dopuštenje roditelja maloljetna,dosta ozbiljna koja ne misli da pas dok je u kuci kaki i piški u pelene,kojoj se roditelji ili ukucani ne bune što želi uzeti psa,osoba i koja nije sigurna kako ce se ukucani odnositi na njega kad ga dovede...Ove štence sam spasio iz pakla i ne želim da opet završe u paklu napušteni od sviju,to su moji maksimalni kriteriji Smile
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 16:50

ovo nisu samo njegovi nego generalni kriteriji. Svaki pas koji dodje u kuci prvo pravi stetu pa se navikava... Pogotovo kucici. Isto kao i djeca, non stop piske i kake i nesto zanovjetaju. Ali prodje. Za 2-3 godine se naviknete na to odnosno ili oni nauce red ili vama bude svejedno
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 17:01

Hitman (citat):
Kritjerij je da psa želi udomiti punoljetna osoba ili uz dopuštenje roditelja maloljetna,dosta ozbiljna koja ne misli da pas dok je u kuci kaki i piški u pelene,kojoj se roditelji ili ukucani ne bune što želi uzeti psa,osoba i koja nije sigurna kako ce se ukucani odnositi na njega kad ga dovede...Ove štence sam spasio iz pakla i ne želim da opet završe u paklu napušteni od sviju,to su moji maksimalni kriteriji Smile

ovako da se razumijemo da na kraju ja nebi ispala neko obicno derle ili kretenka koja trazi psa bez da mi roditelji pristanu na to....
problem je sto se moji roditelji boje da ne uspijem u cuvanju i odrzavanju tog psa jer oni rade i nemaju bas vremena da se brinu....
jedna stvar ja ne mislim da psi piske i kake u pelene vec trazeci neke stvari da bi sto vise naucila o psima nasla sam stranicu pet centra u kojem postoji tzv wc za pse u obliku neke posudice.........
ma uostalom evo vam link pa pogledajte http://www.pet-centar.hr/content/view/2219/83/
i jos bez neke ljutnje ili sta vec....nadam se da ce ti psici naci dostojanstven dom gdje ce ih odmah na pocetku svi prihvatiti
pussa Wink
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 17:15

ermina super je sto si se informisala o psicima. ali moras razumijeti i mladena koji stene ne zeli dati nekome ko nije siguran da ce ga zadrzati. imali smo milion slucajeva da su ljudi danas obecavali kako ce ga paziti i maziti cijelog zivota a vec sutra govorili kako nemaju uslove za to
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 17:22

jaca (citat):
ermina super je sto si se informisala o psicima. ali moras razumijeti i mladena koji stene ne zeli dati nekome ko nije siguran da ce ga zadrzati. imali smo milion slucajeva da su ljudi danas obecavali kako ce ga paziti i maziti cijelog zivota a vec sutra govorili kako nemaju uslove za to

razumijem ja njega u potpunosti i stvarno ga ne osudjujem kao sto sam vec bezbroj puta navela da im stvarno zelim najbolje....
sta vise drago mi je sto postoje ljudi koji se toliko brinu i za zivotinje i kojima ljudi nisu na prvom mjestu(vecina ljudi misli da smo mi sami na ovo svijetu)
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! EmptyTue Jan 22 2008, 17:29

samo ti ermina nemoj odustajati. za početak surfaj malo više, pa ćeš naići i na prave probleme sa kojima se vlasnici mogu susresti, bolesti...da ne nabrajam...
s druge strane, i da psu sagradis njegov wc, opet je sve do tvoje strpljivosti. znači, učenje, učenje, učenje i strpljenje..Smile onako kako ga naučiš takav će i biti...a možda i roditelji prestanu sumnjat u tebe ako želja potraje...
Na vrh Go down
Sponsored content





2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!   2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!! Empty

Na vrh Go down
 
2 CURICE HITNO TRAŽE DOM !!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Urgent-4 curice na ledini
» HITNO!!!!!
» HITNO TRAZIMO BAR PRIVREMENI DOM ZA PSA
» HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: