POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ozljeđena maca

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyTue Dec 11 2007, 18:11

Danas sam sa prijateljicom prolazio kroz veliki park i na mjestu gdje SOS radi udomljavanje subotom vidjeli smo skup srednjoškolaca,prišao sam i vidio mace staro oko 3-4mj sa krvavim leđima,jako mršavo i trese se a pojedini pametni srednjoškolci su je poceli šutati nogama.Sve sam ih otjerao od maćića i mislio ga uzeti sebi ali sam imao obvezu koju nisam mogao izbjeci i macica nije nimao ko pricuvati nekih 1-2h pa ju je uzeo neki momak u svoje dvorište,od kojeg ja u onoj frci nisam uzeo ni broj mobitela i sad mi pravo žao jer on nece maci pružiti veterinarsku pomoc nego je samo držati u dvorištu i hraniti.Ovim putem želim reći da sam ogorćen jer je svijest omladine takva da im nije žao fizicki zlostavljati bolesnu macu i da se od istih može ocekivati puno gore Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyTue Dec 11 2007, 18:15

Naravno, to su, bar sto se mene tice, potencijalne ubojice i zlostavljaci ljudi. No, ja mislim da mi svi trebamo u tim slucajevima potupati tako da zovemo policiju. Ja cu raditi to jer sam zensko. Da sam musko radila bih nesto drugo
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyTue Dec 11 2007, 18:19

Zaboravih reci da je jedna baka macu udarila kesom koju je nosila Evil or Very Mad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyTue Dec 11 2007, 18:23

Boze me sacuvaj kretena svakakvih Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyTue Dec 11 2007, 18:24

Jadno macence... Sad
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyTue Dec 11 2007, 18:42

Mad
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyTue Dec 11 2007, 19:31

i eto tome danas roditelji uce djecu. vise mi je dosadilo govorit da je sve ovo kod nas sramota.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyWed Dec 12 2007, 16:46

Maca je udomljena ,ovih dana idemo da je posjetimo cheers
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyWed Dec 12 2007, 17:05

Wow, bas lijepo. Hajde slikajte je pliiiz Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca EmptyWed Dec 12 2007, 17:14

superr cheers
Na vrh Go down
Sponsored content





Ozljeđena maca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ozljeđena maca   Ozljeđena maca Empty

Na vrh Go down
 
Ozljeđena maca
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» bijela maca
» Pregazena maca..
» Skalpirana maca
» Maca mala crno bijela za udomiti

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: