POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pregazena maca..

Go down 
5 posters
AutorPoruka
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyMon Dec 31 2007, 16:38

Evo ovu macu sam ovakvu krvavu, smrskane glave, mrtvu i smrznutu nasla u snijegu pored puta!
Nazalost nisam mogla doci prije i pokusati joj pomoci, skloniti je sa ceste, ili uhvatiti toga koji je to uradio.
Maca je pregazena autom u ulici gdje se ne smije brzo voziti, jer u sve same kuce okolo.
Slika, napominjem, nije za slab zeludac...

https://2img.net/r/ihimizer/img208/1967/macaaaaarh9.jpg
ne mogu nesto smanjiti sliku pa eto link, a slika je losa jer sam je slikala jako brzo, sticajem okolnosti morala sam pozuriti....
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyMon Dec 31 2007, 16:53

melsas (citat):
Evo ovu macu sam ovakvu krvavu, smrskane glave, mrtvu i smrznutu nasla u snijegu pored puta!
Nazalost nisam mogla doci prije i pokusati joj pomoci, skloniti je sa ceste, ili uhvatiti toga koji je to uradio.
Maca je pregazena autom u ulici gdje se ne smije brzo voziti, jer u sve same kuce okolo.
Slika, napominjem, nije za slab zeludac...

https://2img.net/r/ihimizer/img208/1967/macaaaaarh9.jpg
ne mogu nesto smanjiti sliku pa eto link, a slika je losa jer sam je slikala jako brzo, sticajem okolnosti morala sam pozuriti....

ostavi je na tom mjestu takvu kakva jeste, da vidimo da li ce higijenicari (sintori vole tako da se zovu) obaviti svoju osnovnu zadacu, zbog koje kako sami kazu i primaju placu.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyMon Dec 31 2007, 17:34

hocu, odoh vidjeti da li su je nakon 25 h sklonili!!!
Na vrh Go down
amilaa
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 41
Registration date : 2007-12-03

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyMon Dec 31 2007, 21:55

STA JE BILO SA HIGIJENICARIMA TREBALI BI JE DAVNO SKLONIT KOD NAS SE ISTO DESILO SA PSOM ALI GA JE AUTO UDARILO I ODBACILO 1 METAR PA SE JE ZA 1 MINUTU SKLONILO SVE..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyMon Dec 31 2007, 23:55

amilaa (citat):
STA JE BILO SA HIGIJENICARIMA TREBALI BI JE DAVNO SKLONIT KOD NAS SE ISTO DESILO SA PSOM ALI GA JE AUTO UDARILO I ODBACILO 1 METAR PA SE JE ZA 1 MINUTU SKLONILO SVE..
nista, sta ce biti.
oni rade sve (najvise ubijaju), samo ne ono sto bi trebalo
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyTue Jan 01 2008, 15:48

velja (citat):
melsas (citat):
Evo ovu macu sam ovakvu krvavu, smrskane glave, mrtvu i smrznutu nasla u snijegu pored puta!
Nazalost nisam mogla doci prije i pokusati joj pomoci, skloniti je sa ceste, ili uhvatiti toga koji je to uradio.
Maca je pregazena autom u ulici gdje se ne smije brzo voziti, jer u sve same kuce okolo.
Slika, napominjem, nije za slab zeludac...

https://2img.net/r/ihimizer/img208/1967/macaaaaarh9.jpg
ne mogu nesto smanjiti sliku pa eto link, a slika je losa jer sam je slikala jako brzo, sticajem okolnosti morala sam pozuriti....


ostavi je na tom mjestu takvu kakva jeste, da vidimo da li ce higijenicari (sintori vole tako da se zovu) obaviti svoju osnovnu zadacu, zbog koje kako sami kazu i primaju placu.

Bas je ljepo savjetujete! Kakve sintori imaju veze s tim?! Valjda smetljari od toga zive, mozda mislite ista firma, pa neka ciste.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyTue Jan 01 2008, 18:00

RAMBO (citat):
velja (citat):
melsas (citat):
Evo ovu macu sam ovakvu krvavu, smrskane glave, mrtvu i smrznutu nasla u snijegu pored puta!
Nazalost nisam mogla doci prije i pokusati joj pomoci, skloniti je sa ceste, ili uhvatiti toga koji je to uradio.
Maca je pregazena autom u ulici gdje se ne smije brzo voziti, jer u sve same kuce okolo.
Slika, napominjem, nije za slab zeludac...

https://2img.net/r/ihimizer/img208/1967/macaaaaarh9.jpg
ne mogu nesto smanjiti sliku pa eto link, a slika je losa jer sam je slikala jako brzo, sticajem okolnosti morala sam pozuriti....



ostavi je na tom mjestu takvu kakva jeste, da vidimo da li ce higijenicari (sintori vole tako da se zovu) obaviti svoju osnovnu zadacu, zbog koje kako sami kazu i primaju placu.

Bas je ljepo savjetujete! Kakve sintori imaju veze s tim?! Valjda smetljari od toga zive, mozda mislite ista firma, pa neka ciste.
ne,nego se informisi o osnovnoj djelatnosti sintora (higijenicara) i ovo sto sam rekao je njihovo tumacenje njihovog djelovanja.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyTue Jan 01 2008, 18:57

niko jos nije sklonio macu, a proslo je dosta. i nemojte se prepirati. komsinica ce to najvjerovatnije uraditi sada ili ujutro. jer kaze da ja to ne bih trebala raditi.

meni je nemoguce kako to da je neko uspio zgaziti macu, koja, kao sto vidite, nije bas macic, mogla je brzo pobjeci..ne shvatam to nikako..
vec pomisljam sta se drugo moglo desiti, mozda je nekoga nervirala pa je umlatio necim teskim...
Na vrh Go down
acva
aktivisti
aktivisti
acva


Broj komentara : 33
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-29

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyTue Jan 01 2008, 20:23

melsas (citat):
niko jos nije sklonio macu, a proslo je dosta. i nemojte se prepirati. komsinica ce to najvjerovatnije uraditi sada ili ujutro. jer kaze da ja to ne bih trebala raditi.

meni je nemoguce kako to da je neko uspio zgaziti macu, koja, kao sto vidite, nije bas macic, mogla je brzo pobjeci..ne shvatam to nikako..
vec pomisljam sta se drugo moglo desiti, mozda je nekoga nervirala pa je umlatio necim teskim...

Mačke instinktivno prelaze ulice ne gledajući na desno i lijevo za razliku od pasa. Zbog toga ćeš i rijetko vidjeti da je pas pregažen na ulici...
Na vrh Go down
http://alen.acva.googlepages.com
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyTue Jan 01 2008, 22:16

velja (citat):
RAMBO (citat):
velja (citat):
melsas (citat):
Evo ovu macu sam ovakvu krvavu, smrskane glave, mrtvu i smrznutu nasla u snijegu pored puta!
Nazalost nisam mogla doci prije i pokusati joj pomoci, skloniti je sa ceste, ili uhvatiti toga koji je to uradio.
Maca je pregazena autom u ulici gdje se ne smije brzo voziti, jer u sve same kuce okolo.
Slika, napominjem, nije za slab zeludac...

https://2img.net/r/ihimizer/img208/1967/macaaaaarh9.jpg
ne mogu nesto smanjiti sliku pa eto link, a slika je losa jer sam je slikala jako brzo, sticajem okolnosti morala sam pozuriti....




ostavi je na tom mjestu takvu kakva jeste, da vidimo da li ce higijenicari (sintori vole tako da se zovu) obaviti svoju osnovnu zadacu, zbog koje kako sami kazu i primaju placu.

Bas je ljepo savjetujete! Kakve sintori imaju veze s tim?! Valjda smetljari od toga zive, mozda mislite ista firma, pa neka ciste.
ne,nego se informisi o osnovnoj djelatnosti sintora (higijenicara) i ovo sto sam rekao je njihovo tumacenje njihovog djelovanja.

Svejedno macka je mrtva i treba je pokupiti s ceste. Ako vam je toliko stalo zovnite ih da je oni sklone.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. EmptyTue Jan 01 2008, 22:18

melsas (citat):
niko jos nije sklonio macu, a proslo je dosta. i nemojte se prepirati. komsinica ce to najvjerovatnije uraditi sada ili ujutro. jer kaze da ja to ne bih trebala raditi.

meni je nemoguce kako to da je neko uspio zgaziti macu, koja, kao sto vidite, nije bas macic, mogla je brzo pobjeci..ne shvatam to nikako..
vec pomisljam sta se drugo moglo desiti, mozda je nekoga nervirala pa je umlatio necim teskim...

Gdje se nalazi ta pregazena macka?
Na vrh Go down
Sponsored content





Pregazena maca.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pregazena maca..   Pregazena maca.. Empty

Na vrh Go down
 
Pregazena maca..
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Skalpirana maca
» Maca mala crno bijela za udomiti
» bijela maca

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: