POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 zna li neko??'

Go down 
+7
arijana
jaca
melsas
Pitdog
farah
t_bejbe
mery
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 19:29

Dosada sam mu 5 kesica sa hranom istresla i on ostane daleko ili ode, a vrane pojedu. Malo mi je i nezgodno, dodjem na posao i mjesto u skolu,ganjam njega oko skole a djeca i roditelji gledaju Laughing ali mene briga ustvari, nego mi je zao, mala je rasa,bojim se i zle djece iz osnovne skole.... Mislila sam prvo da je to poznata Cura iz Sopinga a sada ne znam,iako mislim da nije jer davno sam vidjela i nahranila Curu, ali ona je mezimce Sopinga,ne boji se, ljudi je hrane, dvije godine , navodno , sintori je ne mogu uloviti. . to je sto sam cula. A sto bi je lovili kada bi imala svoj broj? Ne kontam. . .
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 19:46

hehehe,cuko puko
ali ne kontam zasto samo neki psi imaju te brojeve scratch
a sta je sa ostalima,njih love znaci....
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 20:39

e ovako, sintori ih kao ne smiju ih loviti a cujem od osobe koja ne prica na pamet nego samo provjereno da i oni zavrse u sinteraju pa ih ljudi idu vaditi...
sto se tice Cure, ja sam cula da su ljudi koji tu stanuju sastavili peticiju da je ne daju sintorima i to dali u sinteraj i kao nece je dirati, a cula sam i ja da se neda uhvatiti nikako NEKA Wink!

ne znam barby za tog malog cuku..istina nisam tuda malkice duze prolazila pa i ne znam....
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyThu Nov 22 2007, 00:31

Imala sam pauzu i trknula da mu kupim jastuk i dekicu. Sada to stoji u uglu pored ulaza u skolu,na vrecama soli,jer tamo je spavao i tamo voli leci(od jucer).Ipak nije na jastuku iako se polako priblizava-jos nije shvatio da je to njegovo. . Kupila mu bobe (suhu hranu)-ni da pomirise. Kolegica mi rece ja je juce jeo nesto kuhano sto mu je dala. Ocito je kucni pas.OK. Sutra cu mu i ja donijeti kuhano, nije to problem. Ali je problem zadnja nogica, jer od danas sepa. Vec ga je neko "sredio". To je mali pas , ali nije stene. Ja ne znam sta dalje s njim, sumnjam da je ovo rjesenje za ovu zimu.I djeca-neosvjestena, bojim se, jako se bojim. . . .
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyThu Nov 22 2007, 00:37

barby daj nam ga uslikaj, mozda neko kaze e ovakvog psa ja hocu, mozda se nekome srce i otvori pa mu pomogne...
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyThu Nov 22 2007, 00:55

Dobro, ja nemam kameru na mob. Sad ali ce mi kolegica. Cak cu i nju zamoliti da postavi, ali ako nam dodjes u vizitu, mozes da slikas do mile volje plese A sada spavam pajki
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyThu Nov 22 2007, 01:01

e pa doci cu vam, jel taj kuko bude uvijek tu?
ako budem prolazila da ga uslikam???
navratim do skolice zaljubljen
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 00:41

Jutros oko 7,30 sam uz jutarnju kafu procitala pitanje i kazem si, ceka me tezak dan i odgovoricu predvece kada se vratim, da je cuko tu vec 10 dana i da ce biti tu. . . a doslo je do promjene Shocked Ni sama ne znam kako je na brzinu ispalo, samo mi je kolega rekao, eno ,moj ucenik i njegova mama ga vode kuci. Ono sto sam uspjela je da u kosulji izletim za njima do auta, upoznam se, kazem da cemo kontaktirati.Ponjela sam dekicu za njima jer su samo uzeli jastuk. Pricali smo 3-4 min, dok je kolega njega lovio, jer se njemu vrlo tesko moze prici. Meni se jutros rano dao pomilkiti. Ono sto znam je da ljudi zive u Buca ili Buljakovom potoku(ja to mjesam, sorry)imaju dvoriste i nece biti skoro nikako na lancu. Spavace u nekom podrumu.
Djecak je jedinac, zato i uzimaju psa,ima oko 9 godina. Rekla sam im da ga odvedu veterinaru zbog nogice, da jede kuhano. .
Dosad nisu imali psa,ustvari imali su stene, koje su i vakcinisali ali je sa dva mjeseca uginulo.
Da naglasim, dok smo pricale, zena je samo spomenula, uzecemo ga ako je musko. Kazu, provjerili, musko je. O Boze, koje gluposti. Sve je to bilo "lako" i brzinski. . . zato mi je muka. rekla sam da je cipiran a nisam skontala da li ona zna da je to br. na uhu. A sada vas pitam , posto ni ja ne znam-da li je ako je cipiran i vakcinisan? sta god i kako god- ja imam njihov br. telefona. Molim nekoga, da mi pomogne i za vikend ode tamo kod njih, da vidimo uslove, da zenu uputi(ko bolje zna od mene) sta i kako treba cuki. . Usput, ja sam naglasila da on nije samo obicna lutalica, vec da ima vezu sa SOS-om i tako na neki nacin malo dala do znanja da ce se sve to provjeriti.
Nisam mogla nista drugo . . tako je kako je . Na kraju to nije moj pas,a sve se dogodilo u sekundi mimo mene. Ko zna, mozda mu bude ok. ali ja se u to zelim uvjeriti sa nekim. Npr. Dunja, Lara ili. .????
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 02:02

molim te lijepo cuj hoce li neko s tobom???
PA JA CU NARAVNO DRAGA MOJA!!!

kad sam mogla sa sofi i miskicom na -20 po najvecem snijegu skakati, onda mogu i s tobom.. bice mi cak i zadovljstvo veeelikooooo


zdogovorimo se preko PM???
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 11:32

Jao, pa divna si LaRa !!! Puno ti hvala poljubac Posto je danas petak i svi smo u frci, daj da se cujemo ili veceras ili sutra iza 10h da se detaljno dogovorimo, kada idemo. Evo, saljem ti br. mob. na pp, a ti mi posalji sms i ja cu tebe nazvati zaljubljen
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 13:41

necu da ti saljem sms tongue
a mozda i hocu...

danas sam malo neodlucna....

ili mozda nisam....
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 02:25

Imas pp i nemoj biti sutra neodlucna, nego zovi barby evo
Na vrh Go down
Gost
Gost




zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptySun Nov 25 2007, 01:22

danas smo barby i ja isle do psica. Zove se Max. Trebao nam je debeli sat da nadjemo gdje Max zivi...
Sve mi je to klimavo, uspjeli smo dogovoriti sa zenom da ga makar zadrzi do nove godine, a ja vas sve lijepo molim da mu pokusamo naci dom do tada.
Djecak ima alergiju i ona uopce nije sigurna hoce li ga moci zadrzati, ali barby nam se izborila da to bude do tada....
nisam uspjela uslikati psa jer je pobjegao kad nas je ugledao confused
Kazu da je dobar cuvar i da je vec danas dvoriste odbranio pasa lutalica.
nogica ga boli i moracemo zvati vet.

Hvala barby na prekrasnom druzenju i super avanturi I love you
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 EmptySun Nov 25 2007, 14:36

Ne, ne, ja se trebam zahvaliti Tebi LaRa, sto si se zalozila i vremenski i duhom, kao da je jedini pas u Sarajevu. Tacno je da smo prvi put vidjele, koji dijelovi spadaju pod Sarajevo. . ali smo uspjele u onom najvaznijem. Pronasle i vidjele uslove za malog crnog cuku.
Sada cu otvoriti temu o Maxu a nadati se najboljem srce
Na vrh Go down
Sponsored content





zna li neko??' - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zna li neko??'   zna li neko??' - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
zna li neko??'
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ja sam neko ko ovo nije zasluzio
» da li je neko izgubio mjesanku???
» Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: